Reklama

Pás cudnosti

smg (Út, 7. 7. 2020 - 12:07)

?

smg; (Čt, 2. 7. 2020 - 09:07)

nikdo?

Návštěvník (St, 1. 7. 2020 - 22:07)

Ahoj kluci, jak se prosím vás jmenuje ta klícka s "košíkem" i na varlátka ? Děkuji.

George39 (St, 1. 7. 2020 - 09:07)

Jak dlouhou dobu jste strávili v pásu ?
A mají vaše paní milence, když jste zavření ?
Já jsem zavřený už 2 měsíce v kuse s posledním orgasmem v sobotu.
Paní jsem navrhnul moje trvalé uzamčení a ona že může šukat s milencem. Zatím se jí to moc nelíbí. Tak uvidím.

Ivan (St, 1. 7. 2020 - 15:07)

Já zatím zamknutý nejsem, čekám na dodání, ale již delší dobu mám nařízené, že bez svolení nesmím ejakulovat, jinak přijde trest. Nejdéle jsem zatím vydržel tak tři měsíce. Nejhorší je začátek, ale po zhruba týdnu už to není tak hrozné, speciálně, když mi pravidelně naloží pořádne mučení koulí, speciálně po elektrice do koulí pak nemám šanci ani vytéct. Pokud jde o paní, tak milence nemá a neplánuje. Já ji dělám pravidelně pusou a pokud chce, tak si buď dám připínák na pusu a nebo si postaví mojé pérko a použije, akorát nesmím vytéct. Jinak ten připínák se jí docela líbí, dá se posunout na bradu a jazykem pak dráždit poštěvák nebo hráz a análek, podle toho jak se otočí.

smg (Út, 30. 6. 2020 - 15:06)

Zkušenosti i s pásama pro dívky a ženy? někdo?

AVP (Po, 29. 6. 2020 - 01:06)

Uf. Musím říct, že své předešlé pokusy vydržet v klícce pro mojí Paní co nejdéle vždy skončily neúspěchem zhruba po čtyřech dnech, kdy mě hrozně rozbolel šourek a já musel klícku sundat. Tentokrát se mi tři podařilo přečkat a dostal jsem se do fáze, kdy to po technické stránce můžu mít neomezeně dlouhou dobu (už jsem si zvykl), ale dnes je to 14tý den a já už bych se rád vybil.

Ivan (Po, 29. 6. 2020 - 10:06)

Bolest v pytlíku při nošení bych tipoval na stlačený semenný provazec, ten je celkem citlivý stejně jako nadvarle. Po určité době se tělo přizpůsobí, tak to přešlo. Já když už nemůžu vydržet a vím, že bych vytek, tak to rovnou řeknu ženě a ta si s koulena pohraje, buď mě kope do koulí nebo nasadí drtic. Poslední dobou mi přijde efektivnější napíchnout jehlama a pustit proud do kouli. Bere to jako trest za to že bych bez jejího zásahu stejně výtek a já jsem po 3 týdnech tak zmagořeny, že bych si je nechal od ní klidně i rozšlapat a ještě bych ji u toho lízal. Podle mne ideální si něco podobného najít a tu energii tam přesměrovat. Ostatně i tantra hovoří o zachování sexuální energie (zatímco orgasmus ji uvolňuje z těla) a že je potřeba s ní pracovat :)

jirk (So, 27. 6. 2020 - 22:06)

pásy cudnosti se dělají opravdu od 60 cm v pase myslím dámský a proto bych chtěl poprosit kováře v kraji plzen jestli by ho někdo dokázal vyrobit cena dohodou

XT (Út, 30. 6. 2020 - 14:06)

Ahoj Jirko,

pokud chceš, aby žena v páse vydržela déle než jen pár hodin, tak rozhodně nenechávej nic vyrábět kovářem, ale podívej se na Neosteel a nebo jiných značkách. pořiď ji něco nositelného. A snad jen takový hloupý dotaz - tvá žena s tím souhlasí?

Návštěvník (Ne, 28. 6. 2020 - 00:06)

To ho pro ni tak nutně potřebuješ ?

jirka (St, 1. 7. 2020 - 16:07)

ano odjíždím na služební cestu do zahraničí na tři měsíce a když jsem byl na poslední služební cestě byla moje přítelkyně nevěrná přiznala se mi a proto po vzájemné dohodě ji chci zamknout jirka

Ivan (So, 27. 6. 2020 - 09:06)

Tak včera jsme si vyšli po práci na výšlap. Ze začátku nic, ale asi po hodině cesty mi říká ať se svlíknu jen do bot, vytáhla injekci, za 15 min už mi stal a říká jdeme. Šla s menším odstupem a bavila se. Teda nikdy jsem si tak nevšiml, kolik chodí ženských skupinek na hory a nevím jestli to bylo tím pátkem, ale těch komentářů bylo až až. Ženu to tak rozjelo, že jsem ji musel pod vrcholem vylízat. A tentokrát zepředu i zezadu. Krásný závěr dne pak završilo usínání v jejím rozkroku.

jirka (Pá, 26. 6. 2020 - 23:06)

ahoj potřebuji pás cudnosti pro moji přítelkyni je štíhlá a její pas nemá požadovaných 60 centimetrů od výrobců děkuji jirka

AVP (So, 27. 6. 2020 - 06:06)

Tak ten pás uprav.

Tomáš (Pá, 26. 6. 2020 - 14:06)

Zeptat se matky nebude tak zlé. Já bych po několika týdnech v pásu vykouřil i tátovi.

Ivan (Pá, 26. 6. 2020 - 13:06)

Pravda, klícce to bude jedno, jde mi o to, aby nešel ven spíš kvůli mně. Nakonec jsem vybral variantu s hadičkou do močové trubice, snad to nebude dělat problémy.

My zatím jedem v rovině příkazů mé paní. Já erekci už nemívám a mám zakázáno ejakulovat. Když ho chce použít má paní, tak si do něj píchne Karon a on se tak na dvě až tři hodinky postaví. Tohle pak využije s tím, že jdeme do sauny a já tam musím chodit s postaveným. Jinak můžu, nebo spíš, musím sledovat lechtivé videa a dráždit se, ona se mnou laškuje. Já se starám, když má periodu, a musím jí i pravidelně uspokojovat. Každé ráno musím do jejího rozkroku, vylízat jí, abych si zafixoval její vůni. Když občas při jejích hrátkách selžu, pak přijde trest. Přiváže mně a mučí mi varlata. Buď kopáním a šlapáním nebo mi každou propíchne sterilní jehlou (což kupodivu prakticky nebolí), na jehly připojí elektro a pouští mi tma proud, který pak přechází přes varlata. To už je horší a někdy jde vidět, jak poskakujou.

Každopádně mě pořád vzrušuje, že bych jí předal ten klíček, pak už to bude navždy její mužství.

AVP (Pá, 26. 6. 2020 - 15:06)

Wow. Chlape to je nářez. Po tom, co prožíváš teď bude pás procházka růžovou zahradou.

Ivan (Pá, 26. 6. 2020 - 15:06)

Čekám na to jako na osvobození, akorát si myslím, že co se týče ostatního, tam se nic měnit nebude. Jde vidět, že speciálně ta elektrika ji baví. I ty trapné situace, kdy mi stojí v sauně nebo jinde, kde mě vypustí nahého, ji prostě rajcujou. Škoda, že nemá odvahu na tu předváděčku před kámoškou, možná časem.

láďa (Pá, 26. 6. 2020 - 18:06)

No nevím co je trapnější pokud ti v sauně stojí nebo když ho máš v pásu. Třeba i na nuda pláži a na vodítku???

Reklama

Přidat komentář