Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Sledující (So, 25. 7. 2020 - 20:07)

Tak matrace někde v koutě jí snad stačí?

Návštěvník (So, 25. 7. 2020 - 20:07)

Klid. Nabízel jsem Miluně ubytování na několik týdnů ovšem za práci. Bez zájmu.

Návštěvník (So, 25. 7. 2020 - 20:07)

Miluna si to představuje tak že si ji zde rozebereme a bude mít na celý rok o ubytování a stravování zadarmo postaráno. A hlavně nebude muset ani na brigádu. No má to dobře naplánováno.

Anonym (So, 25. 7. 2020 - 19:07)

Tak už si jí někdo vemte chudinku,

To tak (So, 25. 7. 2020 - 19:07)

Ani za zlaté prase si jí nikdo neveme.

Návštěvník (So, 25. 7. 2020 - 19:07)

Jsi u Oty? Co jeho rodiče, jak jsi zapůsobila, jací jsou, dovezla jsi jim něco?

Miluno (So, 25. 7. 2020 - 19:07)

Každá ze zdejších žen má rodinu, děti,domácnost, starosti, práci a určitě si nechce komplikovat život.

Miluna (So, 25. 7. 2020 - 19:07)

Ještě se chci zeptat Pils jestli by mě někdy prosim nevzala k sobě?

Návštěvník (So, 25. 7. 2020 - 20:07)

Proč se nezeptáš Andy, Kači nebo Radky?

Návštěvník (So, 25. 7. 2020 - 19:07)

Virtuální přátelství je jiné než reál. Dobře to každý víme. Jedině, že jsi na tom rozumově jako Miluna. A jestli pořádně čteš a znáš tohle vlákno, nemohl bys to napsat. Je to blbé šťouchnutí.

Miluna (So, 25. 7. 2020 - 19:07)

Ale já bych nic nedělala.Nemuseli by vědět že tam sem,byla bych potichu.Fakt by mi to strašně pomohlo,já se bojim až se Sergej vrátí.Mam hrůzu jak na mě začal působyt a nevim co s tim mam dělat,jak ten pocit v sobě změnit.

Návštěvník (So, 25. 7. 2020 - 20:07)

Milčo, proč tedy nejdeš ke svým rodičům? Když píšeš, že bys nic nedělala, že by o tobě ten člověk nevěděl. Bojíš se co Sergej. Ale to je tvůj problém, ten musís vyřesit ty. Tak málo si ceníš života, chceš ho za 4 roky ukončit, ale zároveň za něj bojuješ tím, že nechceš jít do práce a osamostatnit se, protože co kdyby na tebe skočil vir. V Písku fabrika nabízí zaměstnání i s ubytováním. Jenže ty se oháníš dětma. Ale upřímně, kolikrát do měsíce u tebe jsou? A už konečně zapomeň na to, že by tě některá z holek doma ubytovala, protože se nejenom bojí viru, ale také hiv pozitivních a feťaček. Ty starší už chtějí mít klid a ty mladé, u těch se pracuje i po práci. To že nechceš do práce je tvůj problém. Ale už si uvědom, že práce není povyražení, ale nezbytnost. Ten tvůj lempl se doma válí pátej měsíc. Počítej kolik mohl za tu dobu vydělat. 100 tisíc? Mohli jste teď vysedávat po zahrádkách a užívat si léta. Ale jak jste si to zařídili, takové to máte.

Miluna (So, 25. 7. 2020 - 20:07)

Jo já vim už je doma hrozně dlouho.Pořád si vzal do palice že chce jen tu jednu firmu a čeká na ní.Už je to hrozný ale jinam jít se mi ho nepodařilo donutit.Má pořad ty prachy od táty a teď zas doveze od příbuznýho.Já nevim že sem tohle k němu začla cítit,nic mi nedělal,byl na mě vcelku hodnej ale nějak se mi hnusí jak se mu stalo to co sem psala a pak poslední dny to jeho blití a sraní.Nějak působyl sešle a v noci špatně spí a na mě to působí a pak z něj nespim taky.Já se teda pokusim vyklidit garáž abych tam měla místo na přespání a zkusim to takhle.Jen ještě nevim co mu mam říct kde sem ale to bych musela stejně řešit i kdybych byla u někoho z vás.Do práce zatim nechci až se ty děti zaběhnou školou,tak pak někam zas pujdu.A jak se mi někdo ptal tak u Oty dobrý,jen s rodičema nevim co říkat.Prohodili jsme jen pár slov.Vzala sem jim kávu.

Sledující (So, 25. 7. 2020 - 20:07)

Milčo, proč mám pocit, že Sergej jede v drogách? Že na žádnou práci nečeká, že je obyčejnej dealer, že příbuzní mu jen tak peníze nedávají? A ty problémy má z nekvalitních drog? Osobně Sergejovi nevěřím ani slovo. Lidi se takto nemění. Dřív pracovitý chlap a najednou sedí doma a práce mu nevoní. Kdopak mu dohazuje kšefty?

Miluna (So, 25. 7. 2020 - 20:07)

Já o ničem nevim to by mě musel obelhávat.Ničeho sem si nevšimla,jen pil a bral mi rivotroly.O příbuzném mi říkal že mu tam něco opravoval a za to že mu dal peníze.

Sledující (So, 25. 7. 2020 - 21:07)

Milčo, prověř si to. Tebe je lehký obelhat. Těch příbuzných tady má nějak moc. Zvláštní.

Návštěvník (So, 25. 7. 2020 - 20:07)

Rodič s Milunou skoncovali před několika lety, kdy zaplatili Jirkovi, aby se jí zbavili. Jediné co jsou ochotni pro ni dělat je vychovávat část jejích dětí. Znají ji tak dobře, že už to dál nešlo.

! (So, 25. 7. 2020 - 19:07)

Bavit se na účet seniorky? Vem si ji k sobě, až dojede od Otíka.

Ondra (So, 25. 7. 2020 - 19:07)

Ale vždyť spolu kamarádily. Já si jí vzít nemůžu já mám doma manželku.

Pils (So, 25. 7. 2020 - 18:07)

Povídkáři, ty jsi Leacock po česku, bavíš mě. :)))

Reklama

Přidat komentář