Reklama

Pás cudnosti

Ivan (Pá, 26. 6. 2020 - 13:06)

Pravda, klícce to bude jedno, jde mi o to, aby nešel ven spíš kvůli mně. Nakonec jsem vybral variantu s hadičkou do močové trubice, snad to nebude dělat problémy.

My zatím jedem v rovině příkazů mé paní. Já erekci už nemívám a mám zakázáno ejakulovat. Když ho chce použít má paní, tak si do něj píchne Karon a on se tak na dvě až tři hodinky postaví. Tohle pak využije s tím, že jdeme do sauny a já tam musím chodit s postaveným. Jinak můžu, nebo spíš, musím sledovat lechtivé videa a dráždit se, ona se mnou laškuje. Já se starám, když má periodu, a musím jí i pravidelně uspokojovat. Každé ráno musím do jejího rozkroku, vylízat jí, abych si zafixoval její vůni. Když občas při jejích hrátkách selžu, pak přijde trest. Přiváže mně a mučí mi varlata. Buď kopáním a šlapáním nebo mi každou propíchne sterilní jehlou (což kupodivu prakticky nebolí), na jehly připojí elektro a pouští mi tma proud, který pak přechází přes varlata. To už je horší a někdy jde vidět, jak poskakujou.

Každopádně mě pořád vzrušuje, že bych jí předal ten klíček, pak už to bude navždy její mužství.

AVP (Pá, 26. 6. 2020 - 15:06)

Wow. Chlape to je nářez. Po tom, co prožíváš teď bude pás procházka růžovou zahradou.

Ivan (Pá, 26. 6. 2020 - 15:06)

Čekám na to jako na osvobození, akorát si myslím, že co se týče ostatního, tam se nic měnit nebude. Jde vidět, že speciálně ta elektrika ji baví. I ty trapné situace, kdy mi stojí v sauně nebo jinde, kde mě vypustí nahého, ji prostě rajcujou. Škoda, že nemá odvahu na tu předváděčku před kámoškou, možná časem.

láďa (Pá, 26. 6. 2020 - 18:06)

No nevím co je trapnější pokud ti v sauně stojí nebo když ho máš v pásu. Třeba i na nuda pláži a na vodítku???

Ivan (Pá, 26. 6. 2020 - 23:06)

Tak tady nejde o to co je trapnější. Jí rajcuje jednak to, že mě do takové situace dostane a pak ráda sleduje ty reakce ostatních. A pokud jde o mně tak v klícce to bude asi víc, zatím mi nepřišla. Na nuda plážích to není tak jako tak nic extra, většina nudistů je liberální, vlastně se ani nad tím nepozastaví. A do sauny mě s klickou nepustí, to jak tak na popáleniny.

George39 (So, 27. 6. 2020 - 10:06)

Do finské sauny normálně chodím se železnou klíckou a nikdy se mi nic nestalo.

láďa (Ne, 28. 6. 2020 - 09:06)

Já musím potvrdit že kovoví pás v sauně nedělá nic mám nerez, ale plast nevím co by se stalo??

Návštěvník (Ne, 28. 6. 2020 - 22:06)

NE, plast taky nic v sauně nedělá

Ivan (So, 27. 6. 2020 - 10:06)

Já to usuzoval podle klíčku, který jsem si nechal jednou na ruce a pak se o něj pěkně spálil.

Forum (Čt, 25. 6. 2020 - 10:06)

Nové forum o těchto a podobných záležitostech: dslife.forumotion.eu

Ivan (St, 24. 6. 2020 - 16:06)

Ahoj,

Líbí se mi tato diskuze a téma obecně. Rád bych se zamknutl a předal klíče, leč mám takový dojem, že vzhledem k velikosti mého penisu a visících varlatech by to asi moc nefungovalo. Máte někdo zkušenosti s malým penisem (1 - 2cm v ochablém stavu) a CB?

Diky

AVP (St, 24. 6. 2020 - 17:06)

A kolik ti je? Jestli se můžu zeptat?

Ivan (St, 24. 6. 2020 - 18:06)

Je mi 36, akorát nevidím souvislost s mým dotazem.

AVP (St, 24. 6. 2020 - 18:06)

Kdybys byl puberťák, tak napíšu, že máš na takové hrátky čas. Takhle bych zkusil nějakou minicage, nebo minicage2. Obě jsou na cudnost.cz

Ivan (St, 24. 6. 2020 - 21:06)

Jj, asi budu muset jít cestou zkoušení. Jen jsem doufal, že narázim na někoho, kdo má už zkušenosti s danou velikosti.

AVP (Čt, 25. 6. 2020 - 06:06)

Já myslím, že té klícce je úplně jedno, jak jsi vyvinutý. Jen bych volil menší velikost kroužku

Návštěvník (Po, 22. 6. 2020 - 20:06)

Právě se mi stalo něco divného. Jsem zamčený osmým dnem. Před chvílí jsem šel na malou a když jsem se vyčůral, tak jsem zmáčknul močovou trubici, místo otřepání a najednou jsem ucítil takový slabý divný pocit v trubici a vyteklo že mně trochu semene. Je to normální? Myslel jsem že se to může stát třeba až po dvou měsících.

Eva (St, 24. 6. 2020 - 17:06)

Tak v první řadě to okamžitě nahlaš osobě která tě do pásu zamkla. To že si vytekl bez dovolení a potají na záchodě zaslouží přísné potrestání. Kdo ví na co si myslel ty prase nadržený !

Návštěvník (St, 24. 6. 2020 - 18:06)

Ale houbeles. Na takový hovadiny mi nehrajeme. Mě šlo spíš o to jestli je to vytečení normální i po tak krátké době. O něco takového jsem se vůbec nesnažil a ani o to nestál.

láďa (So, 20. 6. 2020 - 08:06)

Nevím ale pás cudnosti je asi o mysli a ne o penisu nedokážu moc popsat ale kdo nezkusí neví.

Reklama

Přidat komentář