Reklama

Incest

Poradenství zdarma (Čt, 16. 7. 2020 - 14:07)

Máte pravdu, ale on chce něco více, je dobré poradit, je to samozřejmě jeho věc, zda napíše nebo ne.

Jarda (Čt, 16. 7. 2020 - 10:07)

Loni v zimě se nám rozbil plynový kotel, měli jsme doma takovou zimu že jsme museli spát spolu s matkou v její ložnici na letišti pod dvěma peřinami, pořád mi říkala že jí je zima ať se k ní více přitulím a zahřeji ji i sebe. Když jsem na svém těle ucítil její tělo velmi mě to vzrušilo, pomyslel jsem na to že bych s ní mohl mít konečně sex který jsem si při svém honění s ní občas představoval a okamžitě mi ztvrdnul kolík. Nakonec jsme byli v takové poloze kdy jsem měl přes pyžamo svého ztvrdlého ptáka na jejím zadku. Musela to cítit ale nic neřekla, jen se občas zavrtěla a zadkem se více přitiskla k mému stojícímu ptáku, vzala mou ruku a přitiskla ji na své bříško a pak si ji přesunula pod svá prsa. Byl jsem z toho úplně vedle a nemohl se ani pohnout a ji to asi taky vzrušilo, začala zrychleně dýchat a hladila moji ruku od předloktí a po konečky prstů, měl jsem ale strach si dovolit k ní něco více a ona asi taky. Dnes vím že k tomu aby mezi námi k něčemu došlo moc nechybělo, stačilo jen sebrat odvahu a zkusit to, možná právě i ona čekala na to až začnu jako první.

Libor (Čt, 16. 7. 2020 - 09:07)

Mě se moje máma líbila vždy a jednou sem ji přitom i slyšel, ale prolomilo se to až když začala žít sama.. Jak bych ji mohl naznačit že se mi líbí??

Poradenství zdarma (Čt, 16. 7. 2020 - 13:07)

Dobrý den, jestli chcete poradit jak postupovat a na co si dát pozor, dejte mail. Ráda to s Vámi proberu.

anonym (St, 4. 1. 2023 - 14:01)

potřeboval bych poradit s jednou intimní věcí ohledně mamky

Zdeněk (Čt, 5. 1. 2023 - 05:01)

dám ti adresu na soukromou osobu, zkus jí napsat. [email protected]

Návštěvník (Pá, 6. 1. 2023 - 09:01)

Napřed že prý chce hlídat ale nakonec jo.

Návštěvník (St, 4. 1. 2023 - 17:01)

A Bára vůbec není Bára, hledají někoho pro sex s dětmi.

Návštěvník (St, 4. 1. 2023 - 17:01)

Na tyto maily neodpovídej, vím co jsou ti lidé zač.

bára (St, 4. 1. 2023 - 15:01)
Aa (Pá, 17. 2. 2023 - 22:02)

Baro ja ti mapisu jo mam otázky

Roman2022 (Po, 9. 1. 2023 - 20:01)
Z (Pá, 6. 1. 2023 - 06:01)

Z

Návštěvník (St, 4. 1. 2023 - 15:01)

dej kontakt

PETR (So, 18. 7. 2020 - 11:07)

Napište mi prosím na [email protected] Moc děkuji.

Libor (Čt, 16. 7. 2020 - 17:07)

Dobrý den [email protected]

Daniel (Čt, 16. 7. 2020 - 00:07)

Ve čtrnácti mě máma přistihla ve sprše jak si ho honím,beze slov mě chytla za ruku sundala ji s penisu a vzala si ho do pusy a vykouřila mě až do vystřiku. Vyplivla semeno vypláchla si pusu a zase odešla. Pak už se nikdy nic neopakovalo a ani jsme o tom nemluvili. Až jednou jdyž jsme byli sami doma asi po pěti letech mi řekla že když mě viděla jak si ho mastím tak dostala chuť na kuřbu proto mi to udělala.

Z (Čt, 16. 7. 2020 - 17:07)

Z

D (St, 15. 7. 2020 - 12:07)

Na sex s mamkou už myslím asi tak od 12let, mamka je sexy žena a hlavně teď v létě je to pro mě nikdy k nevydržení. Hodně se o sebe stará, hezká vizáž, hezká sexy postava, krásné prsa, vždy se obléká tak že jí to moc sluší a přitom je decentně sexy. Když někam spolu jdeme ohlíží se za ní jak starší muži tak mladí kluci, vím že si je toho vědoma a že jí to dělá dobře. Stává se mi když spolu teď v létě jedeme někam autem a ona řídí v letních sexy šatičkách které odhalují její nádherné nohy až do poloviny stehen, ve výstřihu se k sobě tisknou její prsa v podprsence která mírně prosvítá skrze šaty, ztvrdne mi pokaždé ocas a nejde to nějak ovládnout. Myslím že si toho už i všimla, občas mi nenápadně očima přejede přes rozkrok a je z toho na ní poznat že je z toho tak trochu nesvá. Dříve když se mi v její blízkosti v kalhotách ztopořil ocas tak jsem se cítil trapně a snažil se aby to nebylo vidět a nevšimla si toho. Dnes když si myslím že můj ztopořený penis v kalhotách jí nenéchává chladnou a možná taky pomyslí na to, jaké by to se mnou bylo, tak mě to vzruší ještě více a neschovávám to.

Z (Čt, 16. 7. 2020 - 17:07)

Z

Reklama

Přidat komentář