Reklama

Výprask vařečkou

Jirka (So, 29. 7. 2006 - 15:07)

Omlouvam se za to opakovani, ale nejak to blblo.

Jirka (So, 29. 7. 2006 - 15:07)

P.L., tak tys byl dostatecne silnej na to dat mame facku, ale ne dostatecne silnej na to, abys ji zabranil ti dat na holou???

Jirka (So, 29. 7. 2006 - 15:07)

P.L., tak tys byl dostatecne silnej na to dat mame facku, ale ne dostatecne silnej na to, abys ji zabranil ti stahnout kalhoty a rezat te na holej zadek???

Jirka (So, 29. 7. 2006 - 15:07)

P.L., tak tys byl dostatecne silnej na to dat mame facku, ale ne dostatecne silnej na to, abys ji zabranil ti stahnout kalhoty a rezat te na holej zadek???

Jirka (So, 29. 7. 2006 - 15:07)

P.L., tak tys byl dostatecne silnej na to dat mame facku, ale ne dostatecne silnej na to, abys ji zabranil ti stahnout kalhoty a rezat te na holej zadek???

Magdaléna (So, 29. 7. 2006 - 10:07)

Mám 3 děti,takže to u nás musí klapat,když mě děti rozčílí,tak zařvu,když mě moc rozčílí,tak si to vyřídím ručně,stručně.Vařechu nepoužívám,nemíním dětem udělat modříny.V ruce vím,kolik mám síly(moc né).

P.L. (So, 29. 7. 2006 - 10:07)

Když mi máma dala ve 14 vařečkou na holou, protože mě přistihla s cigaretou, taky jsem cítil PONÍŽENÍ A NENÁVIST. Dal jsem jí za to facku! Pak jí vytrhl z ruky tu vařečku a hodil jí do rozžhavených kamen. Jenomže jsem pak dostal ještě víc. Řekla mi že za tu facku mě vyhodí a ulici. Týden jsme spolu nemluvili.....

Lucka co to psa (So, 29. 7. 2006 - 09:07)

Paní je mi líto že mi nevěříte já jsem jen chtěla napsát jak mi je a jak to proběhlo myslela jsem si že jsou zde maminky a ne tolik zlích lidí.Nevím proč si myslíte že mi 10 let není ale kdyby maminka věděla že jsem sem psala tak bych dostala zas.

Lída (Pá, 28. 7. 2006 - 10:07)

paule, vidím že brousíš na všech diskusích o výprasku. A co Ty? Vzrušuje Tě to? Dostals někdy? Chtěl bys?
Ano, je část lidí, kteří po tom touží a které výprask může vzrušovat (tomu se říká masochismus, výprask vařekou, pokud jsi ho někdy dostal, nic jiného není).
Ale pak je myslím většina lidí, kteří při výprasku necítili vzrušení, ale ponížení a OBROVSKOU NENÁVIST a bezmoc.

paul (Čt, 27. 7. 2006 - 12:07)

Tohle je zajímavá diskuze.Možná ta první zpráva je trochu provokace k diskusi, ale velmi povedená, protože se najednou rozvinula diskuze.fakt je, že věk je jedna věc, ale na tom to nezáleží.Jsou myslím holky, které vždy byly brány jako princezny a ve skrytu duše to toužily zažít.Anebo ženy, které jsou velmi pracovně vytížené a pak jako relax chtějí zažít toto.Prostě ten adrenalin je velmi vysoko.Berou to možná jako adrenalinový sport:-)Co vy na to?

Lajka (St, 26. 7. 2006 - 13:07)

Jano V., myslím, že to už tady někdo napsal, když jsi byla v mládí bita, tak Ti to přijde jako "normální". Ale normální to není! A v patnácti? To snad ani není možné. Já jsem vařekou dostala naposledy (a asi i poprvé) asi někdy v deseti. Ten neuvěřitelný pocit ponížení a křivdy bych nikdy nedovedla přivodit svému dítěti, podle mne neexistuje takové provinění, za které by si dítě zasloužilo dostat vařekou. A v patnácti už člověk dávno dítětem není a výprask je to poslední, co na něj výchovně může zabrat, spíš naopak.
O matku, která vaplatí dítě vařekou (čím vyšší věk, tím hůř), bych tu vařeku s chutí sama zlomila.

Jana V. (Út, 25. 7. 2006 - 19:07)

Milý Petře,
přiznávám, že jsem si v tom věku už uměla občas udělat hezkou erotickou chvilku, ale nikdy to nebylo po výprasku. A určitě se mi trestání nikdy nelíbilo! Ty jsi asi nikdy pětadvacet ostrých na zadek nedostal, protože to se nemůže líbit nikomu.

Petr (Út, 25. 7. 2006 - 00:07)

Janě se trestání určitě líbilo a ráda na to vzpomíná, to je poznat. Konečně, proč ne? Existují i dospělé ženské, kterým dělá dobře, když dostanou nařezáno. Na rozdíl od jiných úchylek se mi tahle zdá docela neškodná. Vsadil bych se, že Jana V. i její kamarádka po výprasku s chutí masturbovaly.

Lenka (Po, 24. 7. 2006 - 22:07)

Já jsem dostala naposled někdy v 17ti. Vrátila jsem se pozdě z diskotéky, ožralá.. večer mě mamka nic neřekla,ale ráno po velkým kázání následoval i docela solidní nářez vařečkou. A OPRAVDU se mi to nelíbilo, ale přece se s vlastní mámou nebudu prát, navíc to bylo i docela zasloužený.

Jan (So, 25. 2. 2023 - 23:02)

Jednou v 18 letech jsem šel s kámošema na párty a matka mi řekla ať jí nevzbudím až se vrátím. No spali v obýváku a já přes něj musel do pokoje. Vrátil jsem se asi ve 3 ráno a omylem jsem kopl do stolu a jí to vzbudilo řekla mi ať jdu spát že si o tom promluvíme ráno no budila mě ramínkem. I přes deku to ukrutně štípalo. Pak následovalo asi 15 minutové kázání.

Lukas (Po, 24. 7. 2006 - 21:07)

Jano V., asi se ti to libilo, jestli sis na tu holou nechala davat v takovym veku. A nedivil bych se, kdyby se ta tva kamaradka dneska zivila jako domina. V kazdym pripade je znamy, ze lidi, ktery biji sve deti, byli jako decka taky bity, takze tvuj syn bych byt nechtel.

Jana V. (Po, 24. 7. 2006 - 20:07)

Přesně tak, já jsem dostávala vařečkou dost často a někdy dokonce "na holou" až do konce 9.třídy, takže těch 15 let jako limit pro trestání se mi zdá nejlepší. Ale je to hodně individuální, měla jsem kamarádku, kterou doma trestali rákoskou ještě v 18ti.

Lukas (Po, 24. 7. 2006 - 19:07)

Aleno, ja jsem nikdy nedostal na zadek vareckou, ani nicim jinym. Byl jsem vzdycky hodnej kluk a mam hodny rodice.

Alena (Po, 24. 7. 2006 - 16:07)

No co.. mě by spíš zajímalo, jestli existuje vůbec někdo, kdo nikdy nedostal na zadek vařečkou.

Anonym (So, 10. 8. 2019 - 11:08)

Třeba já. Já nikdy na zadek nedostala

Reklama

Přidat komentář