Reklama

Pás cudnosti

Ivan (Pá, 26. 6. 2020 - 15:06)

Čekám na to jako na osvobození, akorát si myslím, že co se týče ostatního, tam se nic měnit nebude. Jde vidět, že speciálně ta elektrika ji baví. I ty trapné situace, kdy mi stojí v sauně nebo jinde, kde mě vypustí nahého, ji prostě rajcujou. Škoda, že nemá odvahu na tu předváděčku před kámoškou, možná časem.

láďa (Pá, 26. 6. 2020 - 18:06)

No nevím co je trapnější pokud ti v sauně stojí nebo když ho máš v pásu. Třeba i na nuda pláži a na vodítku???

Ivan (Pá, 26. 6. 2020 - 23:06)

Tak tady nejde o to co je trapnější. Jí rajcuje jednak to, že mě do takové situace dostane a pak ráda sleduje ty reakce ostatních. A pokud jde o mně tak v klícce to bude asi víc, zatím mi nepřišla. Na nuda plážích to není tak jako tak nic extra, většina nudistů je liberální, vlastně se ani nad tím nepozastaví. A do sauny mě s klickou nepustí, to jak tak na popáleniny.

George39 (So, 27. 6. 2020 - 10:06)

Do finské sauny normálně chodím se železnou klíckou a nikdy se mi nic nestalo.

láďa (Ne, 28. 6. 2020 - 09:06)

Já musím potvrdit že kovoví pás v sauně nedělá nic mám nerez, ale plast nevím co by se stalo??

Návštěvník (Ne, 28. 6. 2020 - 22:06)

NE, plast taky nic v sauně nedělá

Ivan (So, 27. 6. 2020 - 10:06)

Já to usuzoval podle klíčku, který jsem si nechal jednou na ruce a pak se o něj pěkně spálil.

Forum (Čt, 25. 6. 2020 - 10:06)

Nové forum o těchto a podobných záležitostech: dslife.forumotion.eu

Ivan (St, 24. 6. 2020 - 16:06)

Ahoj,

Líbí se mi tato diskuze a téma obecně. Rád bych se zamknutl a předal klíče, leč mám takový dojem, že vzhledem k velikosti mého penisu a visících varlatech by to asi moc nefungovalo. Máte někdo zkušenosti s malým penisem (1 - 2cm v ochablém stavu) a CB?

Diky

AVP (St, 24. 6. 2020 - 17:06)

A kolik ti je? Jestli se můžu zeptat?

Ivan (St, 24. 6. 2020 - 18:06)

Je mi 36, akorát nevidím souvislost s mým dotazem.

AVP (St, 24. 6. 2020 - 18:06)

Kdybys byl puberťák, tak napíšu, že máš na takové hrátky čas. Takhle bych zkusil nějakou minicage, nebo minicage2. Obě jsou na cudnost.cz

Ivan (St, 24. 6. 2020 - 21:06)

Jj, asi budu muset jít cestou zkoušení. Jen jsem doufal, že narázim na někoho, kdo má už zkušenosti s danou velikosti.

AVP (Čt, 25. 6. 2020 - 06:06)

Já myslím, že té klícce je úplně jedno, jak jsi vyvinutý. Jen bych volil menší velikost kroužku

Návštěvník (Po, 22. 6. 2020 - 20:06)

Právě se mi stalo něco divného. Jsem zamčený osmým dnem. Před chvílí jsem šel na malou a když jsem se vyčůral, tak jsem zmáčknul močovou trubici, místo otřepání a najednou jsem ucítil takový slabý divný pocit v trubici a vyteklo že mně trochu semene. Je to normální? Myslel jsem že se to může stát třeba až po dvou měsících.

Eva (St, 24. 6. 2020 - 17:06)

Tak v první řadě to okamžitě nahlaš osobě která tě do pásu zamkla. To že si vytekl bez dovolení a potají na záchodě zaslouží přísné potrestání. Kdo ví na co si myslel ty prase nadržený !

Návštěvník (St, 24. 6. 2020 - 18:06)

Ale houbeles. Na takový hovadiny mi nehrajeme. Mě šlo spíš o to jestli je to vytečení normální i po tak krátké době. O něco takového jsem se vůbec nesnažil a ani o to nestál.

láďa (So, 20. 6. 2020 - 08:06)

Nevím ale pás cudnosti je asi o mysli a ne o penisu nedokážu moc popsat ale kdo nezkusí neví.

Návštěvník (So, 20. 6. 2020 - 21:06)

Jenže ona ta mysl s tím penisem souvisí . Fakt je , že sexualita je v mozku , ne v koulích .

Návštěvník (Pá, 19. 6. 2020 - 18:06)

Wow. Včera jsem byl po čtyřech dnech uzamčení a provokování od mojí Paní už hodně nadržený a kulky už byly dost bolavé. Zvláště když zjistila, že jí dělá dobře mačkat mi kulky až se mi podlamují kolena, což se stalo její novou zábavou. Každopádně když jsme večer uspali děti, jsem si lehl ke svojí Paní a začal ji hladit. Po chvilce se nechala líbat a pak mi dovolila zajet rukou do jejího klína. Přitom se opět bavila mačkáním kulek. Byla strašně vzrušená a bylo na ní znát, že si tuhle novou roli neskutečně užívá. Když pak vrcholila, tak ve slastné křeči sevřela ruku v pěst. Myslel jsem, že mě rozdrtí. Paradoxně po odeznění jsem zjistil, že to chciznovu zažít. Taky už to plánujeme na dnešek. Snad to vyjde. PS: Samozřejmě po vrcholu mojí Paní jsem u ní mohl ležet, ale na mě řada nepřišla. Paráda

Reklama

Přidat komentář