Reklama

Náušnice u kluků?

Marie (Pá, 3. 4. 2020 - 06:04)

Můj syn jednou přišel ze školy a vyprávěl jak si holky ve třídě propichují uši a dávají víc náušnic. A že jeden kluk chce také. V klidu jsem ho poslouchala a zeptala se co on. Řekl že on né, že on nechce. Jako matka ho znám dobře a vím kdy se bojí říct pravdu a kdy lže. po delší úvaze jsem mu k vánocum koupila náušnice. Koukal rozpačitě a po mém ujištění že mi to nevadí a že mu určitě budou slušet se také odhodlal.

Pavla (St, 1. 4. 2020 - 16:04)

Líbí se mi na chlapech náušnice, je to frajerské a sexy. Můj dobrý kamarád nosí náušnice. Syn 9 let to u něho vídá a chce je také. Opravdu hodně škemrá. Já bych mu je bývala dala už jako malému, ale mám od přítele přísný zákaz. Prý až bude plnoletý at si dá co chce, ale jinak ne. Respektuji to, ale syn je hodně chce a mockrát po dohadech s přítelem to obrečel.

Jitka (St, 1. 4. 2020 - 15:04)

Manžel má náušnice od mládí. Syn už ve 3 letech se ptal proč je on nemá když je všichni máme, včetně dcery. Nechali jsme mu propíchnout uši mezi 3 a 4 rokem. Nikdy s tím neměl žádný problém. Dnes mu je 11 a nepřemýšlí nad sundáním. Bere to jako normální věc.

Magda (St, 1. 4. 2020 - 13:04)

My máme ve škole dceru v první třídě a syna ve třetí třídě, náušnice mají oba (prosím vynechejme diskuzi o náušnicích u kluků apod., má je od malička, jsme řekněme jako rodina možná trochu alternativní na české poměry, ale rozhodně mu to nevadí a kdyby jen naznačil, že je nechce, tak je druhý den nemá, rozhodně to není z donucení rodičů), oba mají takové ty klasické dětské se zapínáním zepředu, a protože se jedny jak druhé rozepínaly, mají je ve zlatnictví zamčené. SUndávali jsme je jen jednou dceři na operaci, a bylo to s pláčem, nedovedu si vůbec představit, že to dělám dvakrát týdně x dvě děti.

Návštěvník (Ne, 5. 4. 2020 - 15:04)

Dokedy im necháš detské náušnice?

Návštěvník (Čt, 2. 4. 2020 - 21:04)

Magdo, dobřes to vyřešila. Je lepší dát klukovi když je ještě miminko, než aby potom blblo v pubertĕ. Máš mé uznání.

Míra (Pá, 27. 3. 2020 - 07:03)

Já se šel nechat jen ostříhat. Po špičkování se starší majitelkou a zásahu její dcery jsem odešel s náušnicemi.

Petra (Pá, 20. 3. 2020 - 06:03)

Jako malá holka si pamatuji, že jeden starší spolužák si nechal propíchnout uši. Moc mne to fascinovalo a mnoho holek jsme po něm šíleli.

maruska (Pá, 13. 3. 2020 - 13:03)

muj muz sperky nemel rad. tak ze jsem se odnaucila je nosit. ted mam pritele ktery ma nausnice v obou usich. zacalo se mi to libit. sama jsem je take zacala nosit a citim se vic jako zena nez drive. kdyby je nemel tak by mne to nenanapadlo. citila jsem se bez nich vedle neho zvlastne.

Asus23 (Út, 17. 3. 2020 - 23:03)

A to máte oba stejné náušnice.

yxcvbn (Čt, 19. 3. 2020 - 10:03)

ty tu jsi zase ?? je jasné že mají stejné. vždyt to jsou partneři. mají velké dámské zlaté zdobené kruhy. jsi spokojený? uspokojuje tě to ?

Steve (Čt, 5. 3. 2020 - 19:03)

No Comment!

Roman (Út, 3. 3. 2020 - 07:03)

A projel jsem si tvoje příspěvky, tobě ta čeština také moc neříká. Vyjadřování také otřesné.

Steve (Po, 2. 3. 2020 - 21:03)

Který vulgarismy máš na mysli? ;-)

Roman (Út, 3. 3. 2020 - 07:03)

Víš že se píše správně které a ne který ?? Tak tady nepoučuj o pravopisu. A já tady tvých vulgarit potkal dost. I na jiných debatách. Možná víš jaké IY a kde je čárka, ale slova slušná a neslušná moc nerozděluješ. A nazývat pánským přirozením někoho kdo si svobodně dělá co se mu líbí, nikoho neomezuje. to ti přijde v pořádku ?????

Steve (St, 4. 3. 2020 - 18:03)

Ano vím, píšu občas záměrně hovorově ... ale správně co nejlépe.

No, a co ty údajné vulgarismy ze kterých mne tady bezdůvodně napadáš?

Roman (Čt, 5. 3. 2020 - 06:03)

za 1 já tedy píšu záměrně s hrubkama, abych se ti mentálně přiblížil. za 2 přečti si pár příspěvků zpět a sám na jeden příjdeš. a pak si projdi vše kam jsi psal a vyjadřoval se. a pokud stále nic ?? hlavička prázdná ?? tak není o čem mluvit.

Marie (Út, 25. 2. 2020 - 10:02)

Je to jenom o odvaze být vepředu a zkoušet vše nové. Ti co jdou se stádem se k tomu neodhodlají. Budou jenom kritizovat ale nic nové nepřinesou.

Roman (Út, 25. 2. 2020 - 20:02)

to jw to pravé slovo do pranice. souhlasim.

Návštěvník (Po, 24. 2. 2020 - 23:02)

Kdo vi???
Mozna casem i sukne a podpadky budou i v panskem satniku tak, jako dnes jsou u zen kalhoty, kravata a kratke vlasy.

Reklama

Přidat komentář