Reklama

přistihl jsem manželku se psem

Ada (So, 13. 6. 2020 - 23:06)

Já být ženská jdu do toho taky.. :)

Maja (Čt, 4. 6. 2020 - 13:06)

Vsichni mate jenom plnou hubu kecu a nic,chlapy,zamyslete se nad sebou,je vas malo jedincu co vydrzi tempo a nekecaji u toho,vam teda vsecha cest.

Maja (Čt, 4. 6. 2020 - 12:06)

Pocity pri lizani psem se popsat nedaji,chlapi jenom slintaji a funi a nikdy nevydrzi do mého orgasmu,jak citi ze mažu tak hned chce sukat,vystrika se do par minut a ja jsem rozdelana a nasrana,to mimu pejskovi nemuzu vycitat vubec nic,rozdela me uz jenom tim ze se mi dotkne pipinky studenym cumackem,potom chvilku nasava vuni a zacne lizat,jazykem jde tak hluboko,mam pocit ze az do zaludku,udela me kolikrat chci a kdyz mu dovolim zastrcit tak je to neuveritelna slast kdyz zajede do me a potom kdyz mu natece a strika tak mam pocit ze prasknu,potom me docista vylize a muze znovu,kdo tohle dokaze????????????????

Návštěvník (Po, 4. 4. 2022 - 14:04)

veímo rad by som sa pridal

iva (Po, 29. 6. 2020 - 16:06)

ano-chlapi jen slintají a když tak za pět mnut je konec.Taky pořadny pes- žádny chlap semu nevyrovna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Návštěvník (Po, 29. 6. 2020 - 17:06)

Tak nám chlapům ten pes asi moc radosti neudělá, jedině, že by nám tu klobásu ukousnul. Ženská je na tom ve všem lépe.

Návštěvník (Po, 29. 6. 2020 - 23:06)

Když ji chlap nedokáže uspokojit , tak hledá náhradu . Fakt je , že se ten pes nebude v hospodě vytahovat , že mu přefik manželku . A to je opravdu výhoda .

Iva (Út, 30. 6. 2020 - 10:06)

my ženy,když nas muž nedoděla musíme si poradit jínak,v mem věku to mužu posoudit(sexs se psem mi jde lepe ja psat na počitači,diky mladši dceri tak ještě něco natukam) OMLOUVAMSE

Jitka (Čt, 14. 5. 2020 - 08:05)

Kdyz pride manzel a suka me tak nekdy je brzo hotov a pak us snim nic neni.Ja potrebuju trosku delsi dobu.A nas pes vydrzi dil i kdyz se vystrika tak porad ma chut mi ji este lizat.Me i moji dcery se to moc liby a dovede nas obe nejenom k jednomu orgazmu

aldo (Út, 28. 7. 2020 - 11:07)

Jitko-toto je tema do diskuse,ne nějake uražky,nebo vulgarismyPak je plodna diskuse pro ženy dělaji to co dělaji

Návštěvník (St, 13. 5. 2020 - 18:05)

Buďte rádi, že na to má psa, co kdy jste přišli domů a tam jste načapali jiného chlapa. Zamýšlet se není nad čím, prostě když na ně dřeme v práci a ony se doma válí a příjde to na ně, tak pes zaskočí. Ještě že tak.

Hanz (St, 13. 5. 2020 - 22:05)

Možná u tebe. My s pritelkyni mame dostatek sexu spolu. Často to děláme i 2x denne. Fakt nemá potřebu to dělat se psem.

Návštěvník (St, 13. 5. 2020 - 22:05)

U mě těžko, psa nemáme a tak má vibrátor. Jednu takovou jsem ale znal, ten její makal od 6:00 do 19:00, aby finančně utáhl ty její nároky, tak byl blbej a jelikož byl vyflusaný a další už moc nedával, tak psi zaskočili a kdo ví jestli i neobskočili. Takže každý to nemá tak skvělé jako ty.

Jitka (St, 13. 5. 2020 - 11:05)

Sama mam vlcaka,ne zemi mi jen lize ale na predni packy mu dam takovy botisky,aby me neposkrabal.Potom jdu na ctiri a on vi co delat.Skoci na me vrazi ho do me a us jede.Pak se do me vystrika.Je me 35 a porad to odneho miluju.Jednou me snim nacapala dcera kdyz ji bilo 14,a od te doby suka nejen me ale i dceru.Holce se to moc liby.

Karel (St, 13. 5. 2020 - 11:05)

Jitko, tak hlavně dávej pozor, abys ty nebo dcera s tím vlčákem neotěhotněla. A jestli té holce je teprve 14 let, tak aby toho vlčáka nezavřeli za pohlavní zneužívání.

Maja (Po, 4. 5. 2020 - 08:05)

Cetla jsem jak nejaka mama nachytala dceru jak ji vylizuje pes,to ja videla primo jak syn onanuje a nas poulicak ceka nez vystrikne a kdyz vystrikl tak to pochytal a vylizal mu zalud i podlahu,byla jsem v soku a tak se snazim pejska drzet pri sobe ale ten mi dorazel na picku tolik az jsem mu nechala lizat a udelal mne tak jak nikdo nikdy.

Z (Po, 4. 5. 2020 - 11:05)

Z

aj (Po, 27. 9. 2010 - 17:09)

Taky se mi to moc líbí!!!

karel (Po, 20. 9. 2010 - 16:09)

díky za podporu,Ten kdo nehoní,tak ten nemá identitu ve svém sexuálním životě! Chudáci ti co tvrdí že to nedělají-upřimně je lituji!!!

Maja (So, 18. 9. 2010 - 22:09)

Josko,no a co,každý si to...Vauu. a bylo to prímaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

Reklama

Přidat komentář