Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Pavel (St, 4. 4. 2007 - 18:04)

Věro, jestli tím nechce signalizovat, že touží po sourozenci, zkuste si s ním o tom promluvit. Pokud se jí ale líbí nosit plenky a čůrat do nich, pak s tím asi moc nenaděláte. S touto zálibou to totiž nebude mít lehké (reakce okolí), snažte se jí v tom podpořit, protože se toho prostě zbavit nedá! Jestli se jí líbí čůrání do plen, neznemaná to, že do nich musí i kakat. Spíš naopak, většině plenkařů se líbí jen čůrání. Doporučuji vám, resp. vaší dceři, podívat se na stránky http://www.abdl.cz , kde najdete o zálibě nošení plen více. A jsou mezi nimi i ženy, ikdyž mužů je samozřejmě drtivá většina.

Věra (Út, 3. 4. 2007 - 17:04)

Dobrý den, žiju sama s 15ti letou dcerou, nedávno jsem přišla domů a má dcera seděla na gauči, najednou se zvedla a kolébavým krokem šla do koupelny, já na ni jen koukala a nechápala co dělá a ona mi řekla že si musí vyměnit plenky. Šla jsem za ní do koupelny a nevěřila vlastním očím, ona si přede mnou stáhla tepláky a opravdu na sobě měla obrovské plenky a byly celé počůrané. Když vyšla, snažila jsem se s ní o tom promluvit, ale ona mi jen řekla že si to našla na internetu a že se jí to líbí a já ničemu nerozumím. Od té doby (asi 2 týdny) nosí pleny. Do školy je nenosí, ale když přijde ze školy, hned si je oblékne, už jsem se jí snažila vysvětlit, že není žádné mimino, ale ona si klidně udělá takový balík, že sotva chodí. To přece není normální. Když má však přijít nějaká její kamarádka, plenky úzkostlivě schovává, nenosí je ani ven ani do školy. Děsím se dne, kdy se do nich začne pokakávat. Jak ji to mám odnaučit? Mám ji vzít k doktorovi, ale to by nám asi bylo trapně oběma?

plenkař124 (Čt, 8. 7. 2021 - 10:07)

Já také mám preoblé=m s ltkovýma plnkama i v25 letech. Jak to mám řešit?

Miki (Čt, 8. 7. 2021 - 19:07)

Ty plenkari 124,
ty nemas asi problem jen s plenkama, ale i s psanim a asi i cestinou jako takovou. Tak ten svuj problem napis, tady nejsme jasnovidci, abychom poznali co te trapi. Ale to asi nedas, vid. Ja se za ta leta noseni latkovych plen a gumovych kalhotek povazuji za takoveho soudniho znalce tehle problematiky a vim o tech vecech hodne a mam i mnozstvi zkusenosti-tedy casto to bylo metodou pokus-omyl, ale za me nebyly ty nablble jednorazovky, ale ani internet a ja se musel spolehnout jen sam na sebe. Do puberty me jakz-takz podporovala mamka, ktera potom onemocnela a ja na to vsechno zustal sam. Ale poradil jsem si, par nehod se mi prihodilo, ale ty mi jen pomohly najit ten spravny smer, ani s manzelkou a pozdeji s pritelkynemi nebyl problem-spis naopak jsem musel hlidat skrin, aby mi ji neroznesly. Takze napis, co chces vedet a dostanes radu. Zatim cauky, M

Pravý Počuraný (St, 29. 4. 2020 - 15:04)

Já pořád nosím pleny.

Kuba (Út, 5. 5. 2020 - 18:05)

Ahoj jak to s tím má souviset?

Návštěvník (St, 10. 4. 2019 - 13:04)

K doktorovi ne, ale k psychiatrovi.

Reklama

Přidat komentář