Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (St, 22. 7. 2020 - 15:07)

Tak zkus oslovit nějakou důchodkyni tak nad sedmdesát let,, že bys platila třeba polovinu nájmu a poplatků. Ale musela bys mít štěstí na někoho, kdo tě nezná co jsi zač. Nic ve zlym.

Miluna (St, 22. 7. 2020 - 15:07)

Díky,mě to nenapadlo.Asi to jinak nepujde než se přímo někoho zeptat co? No možná to zkusim.Ale chtělo by to někoho kdo by se mi moc nevšímal.Protože kdyby pořád mluvila a chodila zamnou tak to by mi nepomohlo.

Návštěvník (St, 22. 7. 2020 - 15:07)

Musíš prostě něco nabídnout. Pracovat tam nechceš, tak ty peníze na nájem . Nezkoušej žádné levárny jak na ty paní před tím. Víš, že tě známe.

-Aleš- (St, 22. 7. 2020 - 14:07)

Ale jo jde to, já jsem rád, když se v mým životě nic neděje. Hrozně mi chybí feťačka a to mi jedna holka říkala, že umřela. Tak snad to není pravda a je jenom zavřená. Co jsem přišel z práce, tak chci vyplejt zahrádku, ale místo toho tady pořád sedím a čtu.

Miluna (St, 22. 7. 2020 - 15:07)

Po mě chce kluk abych mu předělala a vyklidila pokoj a teď mi akorát psal jestli už se mu to udělala a tovíže neudělala.Nemůžu se odtrhnout od internetu.A jaká feťačka? Skoda že ty holky nejmenuješ,já se už teď v nich tak nevyznam tak si teď nejsem jistá která to byla.Snad teda to neni pravda.Asi nemáš jak jinak to zjistit? A na co měla umřít?

Sany 11 (St, 22. 7. 2020 - 15:07)

Divim se tomu, Milco, ze tvuj syn si pokoj nevyklidi a nepredela sam? Je uz dost velky. Tak bych se nenechala sekyrovat. Anebo by musel za to neco take udelat.
Vis a to neni tak, ze my ostatni taky treba nemame obavy, o sebe, o sve blizke, atd. Nebo ze neresime zrovna docela velke problemy. Ale nemuzeme si dovolit se na vsechno vykaslat, musime mezi lidi a tahnout tu karu dal. Kdyby kazdy premyslel jako ty, asi by za chvilku byl akutni nedostatek starych pani s bydlenim. ;) To proste neni reseni, Milco.

Miluna (St, 22. 7. 2020 - 16:07)

Já vim že to neni řešení ale když tělo stávkuje tak jako se nejde pomalu ani hýbat nebo jak to vysvětlit.Možná to nemíváš tak nevíš co myslim.Kdyby to plno lidí mělo jako já tak ano plno věcí se zastaví ale může se s tim počítat že to tak bude.Lidi můžou mít trvalý následky po Kovidu a zastaví se to stejně.Jo a s klukem máš pravdu.Říkala sem mu ať to uklidí sám ale nedonutila sem ho k tomu.Už je vyšší než já a má mě na háku.Tak sem mu řekla že aspoň když vypadne tak že mu to tam vyklidim a předělam podle sebe.Já fakt nevim jak takhle velkym dětem poroučet.Někdy teda poslechne ale teď minule se mi to nepovedlo.Já si Sany myslim že s nim žádná ženská nevydrží a že bude chtít bydlet sám jestli bude dál takovej.

Sany 11 (St, 22. 7. 2020 - 16:07)

Je to pubertak a zkousi, kam az muze. Tak mu to proste nevyklizej. Co ja jsem se nazlobila s tim svym, bordel mel v pokoji, ze se to az stydim popsat. Tak jsem vzdycky, kdyz jel do skoly, vsechno uklidila a jeste jsem za to sklidila kritiku, co mu tam vubec lezu. No tak jsem se jednou nastvala a veci litaly na zahradu. A od te doby aspon naoko uklidil.

-Aleš- (St, 22. 7. 2020 - 15:07)

To je ta, který je 30 let a která mi dělala orál. To že umřela mi říkalo víc lidí, ale hodně se jejich názory rozcházejí. Jedna říkala, že na nějaký zdravotní problémy kvůli fetu a jiná zase že ji někdo zabil. Trochu jsem pátral na fb, ale ani její máma ani dcera o tom nic nepíšou. Já si myslím a hlavně doufám, že je v kriminálu.

Návštěvník (St, 22. 7. 2020 - 14:07)

Tak Miluna je toho schopna dnes, kdyby znala adresy na holky. Jen by nehledala koupelnu ale matraci a wifinu

Miluna (St, 22. 7. 2020 - 14:07)

Protože to Alešku ve mě vyvolávaji moje pocity.Takový nějaký tuchy a pak se toho bojim protože se to často rádo vyplní.A to se divim že bys chtěl další životy,vždyť o prázdnu a nicotě by si už nevěděl,tak neni čeho se bat.Já si právě přeju aby bylo jen prázdno.Ty víš že mam sklony to tady někdy zabalit ale občas mi zmejistí myšlenka abych o sobě nevěděla pak i dál protože taky se říká že sebevrazi to pak maji horší.No a tak fakt nevim ale občas ty pocity jsou tak silný si to jít hodit a jít pro tmu a klid a nemuset už nic a zbavit se všeho.Leze mi to často do hlavy ale pořád mi ta rodina převládla abych jim nezpůsobyla trauma a rada bych věděla jestli děti dostudujou.Jenže Korona mi narušuje ten normalní život,sotva se mi povedlo srovnat svoje hormony který mi dříve působyly problemy tak přišlo tohle svinstvo a dává to silnej pocit nejistoty a nepohody a já se bojim jako čert kříže zmrzačenejch orgánů.13:49 tak já vůbec nechapu tebe co na tom vidíš blbýho.Srandu si nedělam ani trochu ale píšu tak jak to cítim a docela mi děsí tvuj názor že vůbec takhle přemýšlíš? Co jako je na tom blbýho nebo špatnýho?? Přijde ti to v pořádku v cem žijem teď s tim svinstvem? Jestli jo tak si silná povaha.

-Aleš- (St, 22. 7. 2020 - 14:07)

Je pravda, že já jsem se o sebevraždu pokusil. Zrovna se dívám na jizvy na zápěstích. Ale i když jsem v té době nevěděl kudy kam, tak bych nenašel odvahu skočit pod vlak nebo se oběsit, protože jsem se hodně bál bolesti. Teď bych už nic podobnýho neudělal, i když můj život stojí za hovno, tak ho mám docela rád.

Miluna (St, 22. 7. 2020 - 14:07)

Já bych se Alešku taky oběsit nechtěla ani já podřezat.Já mam vybranej ten vlak jestli něco překročí u mě někdy tu pomyslnou hranici kterou už nezvládnu.Jen často přemýšlim jestli tam skočit nebo tam sedět-stát? Nakonec mi z toho vychází nejlíp si rychle kleknout a dát tam hlavu,aby to byla jistá poprava.Největší moje můra je ležet někde v nemocnici třeba na tu Koronu ve vážnym stavu.Přivádí mě k šílenství myšlenky někde bezradně ležet pod hadičkama.To já tisíckrát radši tu sebevraždu.V těhle myšlenkách žiju a ve strachu tak komu by z toho nehrabalo.Prostě se mi to nelíbí ten svět už.Dřív sem říkala že vydržim k tej padesátce a teď už si nejsem jistá jestli v tomhle pujde vydržet:'(

Návštěvník (St, 22. 7. 2020 - 14:07)

Ha, zase vlak, já bych takové sebevrahy střílel. Strojvedoucí bude mít doživotní trauma, cestující zpoždění, to jsou blbé sebevraždy.

Miluna (St, 22. 7. 2020 - 15:07)

Pod osobní vlak ne,spíš pod nákladní aby tam nebyli cestující.Myslim že strojvedoucí s tim počítaji že občas někdo to využije jako popravu.Nebo napadá tě jinej způsob co je rychlý a jistý??? Já hodně nad tim přemýšlim už čim dál víc.Jako miluju když spim tak bych moc ráda tohle už pořád ten klid a tmu,jestli teda pak už clovek má fakt klid.Tohle už neni život s tou Koronou jestli to nezmizí.

-Aleš- (St, 22. 7. 2020 - 14:07)

To by pak nebyla sebevrah, ale oběť a ty vrah :-)

Návštěvník (St, 22. 7. 2020 - 13:07)

Bylo by zajímavé vědět odpověď. Nikdo by si jí nevzal, protože Miluna je přítěž a problém, který nechce zvládat.

Návštěvník (St, 22. 7. 2020 - 13:07)

Tady si přece rozumíte, tak by nebyl problém.

Návštěvník (St, 22. 7. 2020 - 13:07)

Aleši, odpověz upřímně, vzal by sis Milunu k sobě?
Málo jí, ani by jsi o ni nevěděl, jen někdy, kdy by potřebovala sex, nebo uklidnit. Pravý důvod napíšeš?

-Aleš- (St, 22. 7. 2020 - 14:07)

Abych pravdu řekl, trochu mě to láká. Tu cigánku jsem si vzal domů taky až po několika měsících od doby, kdy jsme se poznali, ale celou tu dobu jsem dychtivě toužil ať to sama navrhne. A pak přišlo kruté rozčarování. U Miluny je výhoda, že ona považuje Moravu za exotickou zemi a radši by chtěla někoho z industriálních Čech, takže o tom moc nepřemýšlím.

Reklama

Přidat komentář