Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluno (Út, 21. 7. 2020 - 17:07)

To tě bolí hlava z hladu, jak se láduješ jen práškama a nejíš můžeš za chvíli padnout. Možná bys měla zavolat lékaři, nebo za nim zajít.

Miluna (Út, 21. 7. 2020 - 17:07)

Sem doma sama.Já slyšela opak že je víc lidi ve vÁžnym stavu.Mužu se cghránit jakkoli ale když to prinesou domu ostatni tak nezmuzu nic.To už jeb cekam kdy to přijde,to je jak ma popravu.No jdu ven s rouškou,ješte sem nejedla a zacina mi bolez hlava.

Miluno (Út, 21. 7. 2020 - 16:07)

Kde jsi? Doma nebo v garáží?

Miluno (Út, 21. 7. 2020 - 16:07)

Prosím tě, uklidni se!! Je jasné, že to bude nabíhat v době prázdnin. Máte v kraji nízkou nakaženost, podle ostatních krajů. Vem si prosím tě předepsané tableky a udržuj hygiénu, mytí ruce a pod. Kolem mě to nabíhá po desítkách a nejančím! Četla jsi, že teď bývají lehké průběhy těch nemocí??, Naskakují, ale jsou zvládatelné!! Lidé chodí do práce, nakupovat a žijí. Jde o to nařízení, udržovat rozestupy a hygiénu.

Návštěvník (Út, 21. 7. 2020 - 16:07)

Ještě další tabletky si má vzít? Vždyť je zfetovaná na plech.

ááááá (Út, 21. 7. 2020 - 16:07)

miluna ve své plně zfetované formě

hm (Út, 21. 7. 2020 - 16:07)

Podle mě potřebuje silnější antidepresiva a pravidelné užívání.

Miluna (Út, 21. 7. 2020 - 16:07)

Oto kde si,vid2l si jak přibývá nám tady nákážený? Jindřich.hradec najedno 16 Oto ,Oto 16 .Najednou a byli 8 a najednou skok.Oto všjchni výchcipem tady nebo budem mírt postižený orgánny Oto.to u6 lepšší nebide a všicbmi vychcípene.Do toho mam poslat děti Oto do hajzu jo!! Jal to mam dokázat a poslat j3 do něčěho taiovýho kurvaa!!!!!!!! To neni život už kzrvaa neni neni!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Miluna (Út, 21. 7. 2020 - 00:07)

Já nějak hubnu pořád i když jim a teď sem jedla málo tři dny a bylo to hubnutí ještě rychlejší což teď bylo tim ale nevim proč hubnu i když jim.Dnes sem měla buchtu,zeleninový salát a pár toustů.Já chci váhu zastavit aby držela a už nepadala ale nevim jak jí zastavit.

Lalla (Út, 21. 7. 2020 - 00:07)

Vyhledej si na Seznam kalorické tabulky a zapisuj si co sníš. Zjisti si, jaký je tvůj bazální metabolizmus (i to najdeš na netu). Hlídej si, abys dostatečně jedla, o ti vyjde v tabulkách. Pokud se tím opravdu chceš zabývat, poradím ti dál.

Miluna (Út, 21. 7. 2020 - 00:07)

Díky Lallo ale já tomu moc nerozumim těm tabulkám,nějak mi to hlava nebere.A taky ještě chci říct že Sergej už několikrát blil a já taky nevim proč a prostě se bojim i o něj.

Ota (Út, 21. 7. 2020 - 00:07)

Tak to je síla Miluško.Nemám slov.To je špatný.Musíme se fakt už sejít co nejdřív.

Ota (Po, 20. 7. 2020 - 23:07)

Tak to je hrozný Miluško.Nevim co víc je horší z toho co jsi vypsala.Strašíš mě.Jaký fleky? A proč hubneš? Ty hubnout rozhodně nepotřebuješ,jsi už takhle krásně štíhlá.A to co má Sergej to teda je blbý.To aby se člověk bál už i píchat.

Miluna (Po, 20. 7. 2020 - 23:07)

Já vim že hubnout nepotřebuju ale to samo.Nevim co to teď je a ty fleky taky nevim:-( Vypadalo to jak podlitiny jako kdyby mě někdo mačkal,přitom mi nic nedělal.Nevim teda jestli se mi stav nezhoršil a nedělá mi to něco.Sergej mi řekl že ty fleky má někdy taky.Tyvole Oto to už takhle bude pořád? A čim dál horší jen něco??? Já to nechci Oto,já se bojim.

Ota (Po, 20. 7. 2020 - 23:07)

Já vim Milušinko,já tě chápu ale nevim jak ti můžu pomoct.Jak nám všem pomoct.Je to všechno strašidelný.Já samotnej mám toho dost a jen týdny čekám jestli teda tě pozvu sem k našim ale teď jak chodim dělat tak mám směny tak nevim jak to sladit a musela by si tu být nějakou chvíli s rodičema sama .Ale teď z tebe asi neusnu.Vim že tam trpíš a na mě to působí.

Miluna (Út, 21. 7. 2020 - 00:07)

Já něco potřebuju si dát,já nevim Jak dam další dny.Ležim zase v garáži,koukam do tmy ,on mi doma čeká ale mě se tam ani nechce.Je mi divně ale i s nim ale i bez něj.Nevim je to pocit jako když člověkk chcípá za živa.Teď už se neodraguju ani tim sexem.Už nemam nic.Ještě je mi líto že on Sergej poslední dny začal i vařit ale já mam stahlej žaludek a já to jídlo nějaký tajně spláchla na wc protože sem nechtěla aby se zlobil že nejim nebo aby mu nebylo líto že to nechci jíst a je mi to líto.On začal vařit hodně,asi se tim zabavuje nebo zahání nervozitu ale já zrovna nemůžu jíst,mam nechutenství a je mí líto že to tajně vyhazuju:'(

Lalla (Út, 21. 7. 2020 - 00:07)

Takže hubneš, protože nejíš, nic jiného za tím nehledej.

Ota (Po, 20. 7. 2020 - 22:07)

No teda co se to Sergejovi Milu stalo? A ty myslíš že je to tvoje vina?

Miluna (Po, 20. 7. 2020 - 22:07)

Naznačil mi že nejspíš moje vina,tak nevim.Je fakt že někdy sem si ho vzala i já surověji když to mam tak ráda ale nenapadlo mi že by mu to takhle něco udělalo:-( Mam teď z toho blbej pocit.Víš co nevim co mu budou dělat a aby se mu zpátky narovnal jestli to pujde a nebolel ho.Je to všechno na hovno prostě Otíku.Vir,k tomu teď zničený pero,navíc mam nějaký fleky červenofialový a nevim jestli to neni z hivu,hubnu,nevim už fakt:'(

di (Po, 20. 7. 2020 - 22:07)

Tak musí jít k doktorovi nic jiného asi nepomůže, taky by mu mohl odpadnout.

Reklama

Přidat komentář