Reklama

Osahávání v MHD

kran (Pá, 2. 12. 2016 - 13:12)

mně jednoui v mhd ukradli...To je ještě dobrý. Mohl jsi přijít o spodní prádlo;) :)

namorník (Pá, 2. 12. 2016 - 13:12)

mně jednoui v mhd ukradli svetr. ty fetišisti to je ale verbeš.

kran (Pá, 2. 12. 2016 - 13:12)

A šel jsi potom ještě...Normalně jsem měl strach . Protože z autobusu jen tak neutečeš. Takže jsem jíhladil prstem po vnitřní straně stehen ale na kalhotky jsem nedosahl. Já sem jen čučel že držela a spolupracovala.Stejně jsem z toho měl mokré trenky ;) a na chatě jsem krásně vycákl :). A ted v busu občas sahnu na zadečky, ale jen pro mé vvzrušení. Žádná si toho nevšimne.....

Fion (Pá, 2. 12. 2016 - 01:12)

ahoj. Škoda že tu není...A šel jsi potom ještě víš, nebo už o tom nevýš? :)

kran (Čt, 1. 12. 2016 - 14:12)

ahoj. Škoda že tu není holka co mne šimrala vlasama po tvaři když jsme spolu jeli v natřískanem autobusu z Roztyl, směr Pelhřimov. Vystupoval jsem v Košeticích. Já jsem tě celou cestu hladil po stehně.... a ty jen držela a mírně jses rozkročila abych mohl víš. A jinak víc se nestalo...

Dana (Pá, 17. 6. 2016 - 17:06)

Mně jednou nějaký fetišista stáhnul při vystupování z busu ponožku co jsem měla na zasádrovaný noze přes prsty.Seděla jsem uplně vzadu a nohu měla u dveří a když vystupoval tak mi ji stáhnul a byl venku a pak si ještě k tý fusekly přičichnul a zamával.Docela se divím že neomdlel:-)

David (Pá, 17. 6. 2016 - 15:06)

A co když je třeskutá zima a jen si chci v nějaké zahřát prsty?

anna (Pá, 17. 6. 2016 - 15:06)

Já na to reaguju asi tak: kopnu ho kolenem vší silou a na celou tramvaj zařvu, nesahej na mě prase!!

Monika (Pá, 17. 6. 2016 - 09:06)

No nevím, já jsem to zažila dvakrát a nebylo to vůbec příjemný. Jednou ještě jako středoškolačka v přeplněný tramvaji jsem zacítila jak mi někdo osahává zadek. Tramvaj byla tak narvána, že jsem ani nezjistila, kdo by to mohl být. A asi před třemi lety jsem se nevědomky postavila k nějaké partě opilých výrostku a jeden z nich mi zezadu začal sahat nejprve na nohy a pak mi dokonce vklouzl rukou pod sukni a chytil mně za stehno a pak za zadek. Naštěstí jsem se po chvíli odtud dostala. Protože jsem se styděla a v tom druhém případu možná i trochu bála, tak jsem to nechala bez povšimnutí.

Iveta (Pá, 17. 6. 2016 - 08:06)

Jde hlavně proč si kdo...Mě taky za totáče občas někdo v MHD prohmátl,jenže tenkrát jsem nevěděla jak reagovat a ani jsem si to většinou moc neužila.Dnes bych si to pěkně užila,ale nejsou lidi...

luba (Čt, 16. 6. 2016 - 19:06)

Co já bych za to dala,kdyby...Škoda že se nemužeme dohodnout. Vzrušovalo by mne to taky. [email protected]

Luba (Ne, 12. 5. 2019 - 13:05)

Myslím to vážně...

P. (Út, 31. 5. 2016 - 17:05)

Jde hlavně proč si kdo...Zajimavy seznameni :)..

Naďa (Pá, 1. 4. 2016 - 15:04)

zas jednou v MHD někdo...Jde hlavně proč si kdo sáhne.Před třiceti lety si takhle jeden sáhnul v přeplněném autobuse a už osmadvacet let jsme manželé.

Petr (Čt, 31. 3. 2016 - 22:03)

By se líbilo taky líbilo,...Tak Já ti rád veverku osaham

(Ne, 13. 3. 2016 - 01:03)

By se líbilo taky líbilo, kdyby mi hezkej, mladej chlap osahal kozy a veverku.

(Pá, 11. 3. 2016 - 13:03)

To,že mě v přeplň.MHD...zas jednou v MHD někdo okradl. Ani jsem nevěděla kdo, možná to byka holka. Ale držela jsem a užívala si to. Ten dotyčný nebo dotyčná mě ukradla podprsenku. A taky kalhotky. A stejně jako Hana jsem i já držela a užívala si to. Škoda, že dnes už mě nikdo neokrádá. Určitě by mě to zase vzrušovalo jako tehdy když jsem byla mladá a krásná. :-))

X:X (Pá, 11. 3. 2016 - 09:03)

Ostravské městské záchodky, naproti hotelu Imperial.Také tam byl jeden takový, neurčitý věk, hnusák na první pohled.Přišoural se až ke mně a říkal,"ty si Polák, že máš polského ptáka?"V klidu jsem se zapnul, usmál se na něho a ještě dnes cítím, jak mu ta zubní protéza zajela do huby. Zůstal sedět v koutě a z huby mu chlístala krev.Hajzlbabě jsem řekl,přidělal jsem vám práci, máte tam krvavo.Celý den jsem potom měl pocit dobře vykonané práce.

franta (Pá, 11. 3. 2016 - 09:03)

Jako středoškoláci ,měli jsme na školním výletě rozchod.
Po nějakém pivku člověk hledal,kam by si odskočil. Na městském náměstí dole v rohu byly veřejné WC. Nenapadlo mě,ani jsem netušil, že se tam objeví nějaký slizoun a úchyl ,který bude na chlapečky. Mohlo mu být kolem třiceti,drobnej zarostlej chlápek. Vyjel tam po mě.
Takovou jsem mu jí natáhl,že tam upadl do rohu žlábku a mazal jsem pryč.Co bylo dál nevím.

David 1 (Pá, 11. 3. 2016 - 09:03)

To,že mě v přeplň.MHD...Tak to málokterá holka cítí,většině to asi vadí,když je někdo osahává.Nedejbože ještě strká prsty do vagíny.Tobě by nevadilo ani kdyby ti to dělala holka?Mě zase jednou osahával chlap v autobuse,a taky mi to nevadilo.Však jsem tu o tom včera psal,najdi si to.Nevím,asi každý jsme v tomto směru jiný,ale nechat na sebe sahat od nějakého nechutného individua,to už bych nedal.Ale s radostí bych si to nechal líbit i od nějaké zralejší ženy,pokud by se toho odvážila.Jenže nikdo to nemá na čele napsané,jaký je a co si myslí.A taky většinou taková žena nemá ani odvahu sahat na dospělého chlapa.Ale pro mě by to byl celkem zážitek.

Reklama

Přidat komentář