Reklama

Honění

Default User Image
pavel .bor. (Út, 30. 4. 2024 - 07:04)

Kdyz si to chci udelat, tak se musim zeptat partnerky a ona me to bud nedovoli nedo dovoli a urci jak, kde a kam mam strikat. Nebo si to musim udelat kdy si zamane .Zarve "semeno !" a ja se musim okamzite svleknout do naha, kleknout si pred ni a vystrikat se ji k noham, jako projev ucty, pokory, a dukaz jak me ona vzrusuje .

Anonym (Po, 29. 4. 2024 - 18:04)

Jak se dnes moderně říká šulínovi? Jsem slyšel prej Lofťák,to zní policejně, že má i frčky, taky jsem to slyšel od policajta.

Anonym (Po, 29. 4. 2024 - 18:04)

Lofas je hovorově mužský pohlavní úd. Převzato na Slovensko z maďarštiny, kde to znamená koňský penis. 

Anonym (Po, 29. 4. 2024 - 18:04)

No, jsem byl udiven, kolik je jarních honičů na různých veřejných sociálních zařízeních, tedy no na hajzlících u pisoárů..a ti tam nejdou čůrat, kdepak, jak si to užívají, pro ně je to obřad..

Default User Image
Eva (So, 27. 4. 2024 - 14:04)

Včera jsem měla doma na  návštěvě tři kamarádky ze třídy. Naši byly ještě v práci , ale byl doma mladší brácha a byl pěkně protivnej. Pořád mi lezl do pokoje a otravoval. Zkoušela sem si s holkama i nějaké oblečení a to bylo něco pro našeho puberťáka. Zamknout jsme se nemohly protože nefunguje zámek. Když si chtěla Katka vyzkoušet moje plavky musely jsme držet dveře. Pak Katka řekla že je protivnej protože je nadrženej. Že má doma takovýho bráchu taky. A že když ho přidržíme tak mu od toho pomůže. Souhlasila jsem protože už mě vážně sral. Pustili jsme ho dovnitř. Holky se na něj hned vrhly. Byly jsme čtyři takže to nebyl žádný problém. Jedna  mu držela ruce a dvě nohy. Katka mu stáhla tepláky i trenky. Snažil se vyprostit ale byly jsme silnější. Ten jeho chudáček se mu začal hned zvedat. Katka ho vzala do ruky a začala honit. Chvilku nadával ale pak začal prosit ať ho pustime. Ale nepomohlo mu ani jedno. Asi po dvou minutách začal funět , třást se a vystříklo z něj sperma. My se smály a on měl slzičky v očích. Bylo vidět že se hodně stydí. Když jsme ho pustily hned utekl a víc se neobjevil.

Default User Image
FTOMAS (Po, 29. 4. 2024 - 18:04)

Je mi jasné, že je to smyšlený příběh opsaný někde z internetu a tohle se nikdy nestalo. Když ale budeme pracovat s tím, že by se to stalo. Uvědomujete si, že je to popis znásilnění? 

Anonym (Po, 29. 4. 2024 - 19:04)

Znásilnění to nepochybně bylo, protože ten kluk si z toho zážitku odnesl možná celoživotní trauma. Podobně by asi dopadla dívka, která by byla takto násině sprzněna a nemuseli by to být kluci, ale i holky, které by jí přinutily. Ty když se rozjedou, tak se mohou chovat velice agresivně. Nemyslím si, že je to vymyšlené. Stalo se mi něco podobného a slyšel jsem i obdobné příběhy od jiných. Znásilnění je v podstatě cokoliv co je vykonáńo proti tvé vůli a odporu. Může to být i v psychické rovině. Nemusí nutně trpět jen tělo.

Default User Image
FTOMAS (Po, 29. 4. 2024 - 23:04)

Upřímně si nemyslím, že by dívky byly schopné se takto chovat. Jestli ano je to tak 0,01% z celkového množství. Ale předpokládejme že  ano, potom by mě docela zajímalo, jak by kluk dopadl, kdyby to nahlásil na policii. Bral by to někdo vážně? Věřili by mu tam? Jsou vůbec připraveni na možnost, že chlapec (muž) může být obětí sexuálního násilí ze strany dívek (žen)? 

Anonym (Po, 29. 4. 2024 - 17:04)

Až bude starší a uděláte mu to, tak bude šťastný, zatím je to jen mládě. Moje holka má tři kamarádky a jaké je to s nimi skvělé, už se vyblbly z puberty a jsou v pohodě, největší vopruz bylo to jejich šeptání si a hihňání. 

Anonym (Po, 29. 4. 2024 - 19:04)

Je velký rozdíl mezi dobrovolným a chtěným vyhoněním a nedobrovolným a nechtěným. Je to ponižující a trpí duše postiženého. Na věku nezáleží.

Anonym (Po, 29. 4. 2024 - 01:04)

haha taková potupa pro něj

Default User Image
Ali (So, 27. 4. 2024 - 15:04)

Kolik je bráškovi. To je přirozené že se před třema cizíma holkama styděl, zvláště jestli už má chloupky. Za ně se puberťáci velmi stydí.

Default User Image
Eva (So, 27. 4. 2024 - 15:04)

Bráchovi je 16 a chlupatého už ho má dávno . 

Default User Image
Ali (So, 27. 4. 2024 - 17:04)

Tak to jo, myslela jsem že je mladší. Mýmu bráškovi bude 13 a teprv mu to tam začíná trošku vyrůstat, ale stydí se za to fest. A honí si ho nejmíň 4krat denně 

Default User Image
Honza (So, 27. 4. 2024 - 14:04)

Chodí si někdo rád honit pinďoura do přírody  , do lesa , k rybníku , na odpočívadla ... . Já ano a moc . Přidá se někdo ? Můžeme si honit každej svého nebo i navzájem. [email protected]

Anonym (Po, 29. 4. 2024 - 15:04)

Napiš na [email protected], domluvíme se.

Default User Image
anča (St, 24. 4. 2024 - 11:04)

Já si honím pičku jak to na mě přijde i více krát denně. Přítele momentálně nemám tak to řeším honěním poštěváčka a když jsem už ve varu tak zasunu vidrouše a dodělám se. Nevidím na tom nic špatného , doma to jde horší je to v práci.

Anonym (Po, 22. 4. 2024 - 13:04)

Ruku na to, honění už ne.

Anonym (Ne, 21. 4. 2024 - 13:04)

To je pořád samí honění a normálně mrdat už nikdo nechce !

Default User Image
FTOMAS (Po, 22. 4. 2024 - 19:04)

Upřímně proč taky. Aspoň za mě k tomu nevidím motivaci. Na co si tahat nějakou ženu domů. Nechci. Vidím životní štěstí radši v tom věnovat čas sám sobě a případně přátelům než mít pořád nějakou ženskou za prdelí. 

Reklama

Přidat komentář