Reklama

Velikost klitorisu

Kamila (Čt, 5. 12. 2013 - 12:12)

xxx jsi mamlas ktery se neumí ani podepsat když nemáš klitáka tak nevíš oč se jedná debilku

xxx (Po, 2. 12. 2013 - 21:12)

Kamilo jsi telátko,které nemůže nikomu radit,jsi ráda že jsi

xxx (Po, 2. 12. 2013 - 21:12)

Kamilo vjsi směšná,pa

Kamila (Po, 2. 12. 2013 - 18:12)

Kamilo jsi suprová,jak to...Dělala jsem to uplně stejně jak popisuje Jirka a mám to v pořádku.

Jirka (So, 30. 11. 2013 - 21:11)

Kamilo jsi suprová,jak to...Tak skoč na gyndu, že chceš kapuci zkrátit a stůj si na svém a bude to. Doktor tinavrthne nejlepší řešení, ale mastičkama bys ho mořná uvolnila taky, ale dlouhá kapuce zůstane. Mladá to měla taky a musel jsem jí s tím ohrnováním pomoci já. Vůbec nevěděla, že to jde. Byla od mala zvyklá, že musí mýt pindu opatrně a byla tak opatrná, že to nedělala nikdy a museli jsme olejíčkem a kulatou hlavičkou špendlíku pomalu uvolňovat a pak se stalo to, že vykoukl a byl potažený bílým povlakem. Od té doby, když spolu jsme, tak ho stahuje aby byl venku a užívá si to :D Uvidíme časem, jestli se do toho zkrácení nepustí taky. Občas o tom mluví. Ale pro mě je krásná tak jako tak, tak to nechávám koňovi.

Tereza (So, 30. 11. 2013 - 09:11)

Kamilo jsi suprová,jak to děláš když si uvolňuješ kapucku?Mě se moc nedaří stáhnout tu malou předkožku a obnažit poštěváčka.Zatím jsem o tom s nikým nemluvila,ale přiznám se,že bych ho chtěla mít také obnaženého,jako to mají kluci po obřízce.

Kamila (Pá, 29. 11. 2013 - 22:11)

Co chceš vědět napiš když budu vědět tak ti odpovim nebo poradím.

Tereza (Pá, 29. 11. 2013 - 15:11)

Kamilo ráda bych s tebou o tom dala řeč,pa.

Tereza (Čt, 28. 11. 2013 - 15:11)

Kamilo co na to říkáš,mám pravdu?Můžeš mi poradit jak to děláš,když obnažuješ poštěváčka?

Tereza (St, 27. 11. 2013 - 15:11)

Kamilo to máš pravdu s těma klukama a tou předkožkou,já to doplním jen o to,že někteří když povyrostou zjistí,že předkožku nemají protože jim byla odstraněna v dětském věku třeba jako u mého synovce ve 2 letech ze zdrav. důvodů.Klukům od malička sledují ty jejich camprlíky a když jsou nějaké problémy s předkožkou tak ji odstraní nebo přistřihnou a nejsou s tím problémy později.U děvčat se toto moc nesleduje a jsem na tom obdobně jako tymkapucku uvolnit je pro mě dost problém.

Kamila (St, 27. 11. 2013 - 11:11)

Vy kluci to máte jednoduché stáhnete předkožku a je to ale my co ho máme malého to musíme dělat takhle pomocí prsty a nehty aby se to vůbec podařilo dostat pošťáka ven.

!!! (Út, 26. 11. 2013 - 22:11)

Teda holky vy dokážete z takovejch prkotin udělat nepřekonatelnej problém! Vy když žádný nemáte, tak si ho aby jste byly zajímavý, tak si ho klidně vymyslíte.Vy už jste ze všeho tak zblblý, že za chvilku nebudete ani vědět čí jste! Pak něco říkejte o dokonalosti!

Hanka (Út, 26. 11. 2013 - 08:11)

Karolinko ty jsi šťastné děvče buď ráda že je takový macek.Já ho mám zalezlý v kapuci a při sexu mi se zduří a někdy nevykoukne ani špička to si musím já nebo můj kluk pomoci prsty aby by venku alespoň kousek.Tak se s tím netrap.

Pre Terezu (Út, 19. 11. 2013 - 03:11)

Karolino buď ráda,že máš...http://www.the-clitoris.com/clitoral_adhesions#.UorSlaWtj8s

Tereza (Ne, 17. 11. 2013 - 19:11)

Karolino buď ráda,že máš velký a dlouhý poštěváček a vykukuje ti ven.Klukům se to určitě bude líbit a pro vzrušení pro tebe to musí být fajn,ne?Nech to tak jak to máš a nedělej s tím nic.Já mám opačný problém,mám ho malého a navíc ho mám schovaného v kapucce
a velmi špatně mi to jde stáhnout,tak,že mi nevyleze,proto buď ráda za to jak to máš,za to se stydět nemusíš.

Jirka (Ne, 17. 11. 2013 - 18:11)

A ještě něco, co bych za takovouhle holku dal a hlavně bude rád, že si může hrát s nějakou, jak už to bývá :D

Jirka (Ne, 17. 11. 2013 - 17:11)

Ahoj.Také bych se chtela...Větší poštěváček je dost sexy a to si piš, že si to bude užívat i on, když se toho nebudeš bát.

Karolina (Ne, 17. 11. 2013 - 15:11)

Ahoj.Také bych se chtela zeptat zda je to normalni ze mi vyčuhuje??Bude mi 15 a muj pritel se na to tesi.. Ja taky,ale bojim se,ze mu to bude vadit:( Muj postevacek je jak do delky tak do šířky o hodně vetsi..Tesim se na Gynekologii aby mi poradili:') Existuji treba prasky na nejake zmenseni postevacku??? Nebo neco takoveho?Ja se hrozne bojim.poradte prosim

Tereza (Ne, 10. 11. 2013 - 13:11)

Janko jsem moc ráda za tvoje dobré poznatky.protože jsou to nepříjemné problémy a nemůžeš to řešit někde na veřejnosti.Prášky ani mastičky to nevyléčí pomohou jen trochu od bolesti,věřím,že ta kratší upravená kapuce u poštěváčku je asi mnohem lepší ohledně hygieny,sexu,vzrušení.Pokud vznikne tento problém a nejde to stahovat,musí se to řešit protože pak je to trápení.To jsem poznala u svého synovce kdy měl ten koneček moc úzký a nešlo to ohrnovat a tak mu udělali úplnou obřízku,hlavičku pindíka má trvale odhalenou a je po problému.Nenapadlo by mě ani ve snu,že obdobný problém budu mít sama.

Tereza (Ne, 10. 11. 2013 - 13:11)

Janko jsem moc ráda za tvoje dobré poznatky.protože jsou to nepříjemné problémy a nemůžeš to řešit někde na veřejnosti.Prášky ani mastičky to nevyléčí pomohou jen trochu od bolesti,věřím,že ta kratší upravená kapuce u poštěváčku je asi mnohem lepší ohledně hygieny,sexu,vzrušení.Pokud vznikne tento problém a nejde to stahovat,musí se to řešit protože pak je to trápení.To jsem poznala u svého synovce kdy měl ten koneček moc úzký a nešlo to ohrnovat a tak mu udělali úplnou obřízku,hlavičku pindíka má trvale odhalenou a je po problému.Nenapadlo by mě ani ve snu,že obdobný problém budu mít sama.

Reklama

Přidat komentář