Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Matlák (Út, 14. 7. 2020 - 17:07)

Já už nemám nemám pnutí jak jsi dělala tu louži já tě uviděl mezi nohy a já pak už měl hotový vyteklý hodně až na počítač taky a děkuju za mně je dobře,tebe chci jestli mi dáš curáni zase ještě já chci tě moc

Natalie (Út, 14. 7. 2020 - 17:07)

Tak vidíš. Udělal jsi mi radost. Tak si mne takhle vžyckY představ až budeš mít pnutí, nech mně se vyčůrat a udělej to se mnou abys pnutí neměl. Hele jdu zase do vody, zítra.

Matlák (Út, 14. 7. 2020 - 17:07)

Nitálko já tě chci vidět, já moc chci tě jako holku

Návštěvník (Út, 14. 7. 2020 - 17:07)

Matláku, copak ty nevíš, že všechny ty holčičí jména tady píše jeden pán? To jsou holky jenom jako, ne ve skutečnosti. Běž radši ven a třeba potkáš nějakou opavdovou slečnu.

Matlák (Út, 14. 7. 2020 - 17:07)

To jsou jako opravdoví holky, Natállka mi udělala čuráiní do vyteklýho jak uhonil jsem ho si , já musel a já ji chci jako že jsem jel už za jednou do Jičína ,ale neviděl jsem jí tam nebyla. Tady holku miám

Viola (Út, 14. 7. 2020 - 13:07)

Já se jen snažím to napsat nejlíp jak můžu, tak možná trochu kopíruju styl Kláry, abych se přiblížila, ale jsem normální holka. Už sem psát nebudu když to někomu vadí.

No (Út, 14. 7. 2020 - 13:07)

Pokud mocis do nocniku be ze chces ale neudrzis moc, tak jsi nemocna

Natalie (Út, 14. 7. 2020 - 13:07)

Tohle může napsat jedině chlap co nezná jak to u holek funguje. Ještě chci reagovat že se mi nelíbí tyhle kritický výpady a jestli to píše jediný člověk tu Kláru, tak já souhlasím s Nikolou,nechte ho být. Má to hezký. Vlastně to až není tak moc o čůrání ,ale o jiných věcech.

Návštěvník (Út, 14. 7. 2020 - 15:07)

Ne jsem zena. A ver mi ze takove zeny maji proste zdravotni problem. Pokud nejsou ze socialne zaostalych rodin ,nebo to nemaji jako hru.

Natalie (Út, 14. 7. 2020 - 16:07)

Nejsem ze zaostalé rodiny, maminka je učitelka a táta právník v jedné firmě, ale taky mám stejně jako Viola ráno prostě potřebu rychle se vyčůrat jasnou a to nejsem nemocná. Kdybych byla nemocná, tak bych to asi měla bolestivý,počůraná a horečky a holky ve škole, když někdy jsme spolu na malý venku jako třeba teď , když jsme byly v bazénu, tak to mají taky rychle hned do trávy. Já se už nepočůrávám ani nikdy .

a (Út, 14. 7. 2020 - 16:07)

Jak to děláš ve vlaku nebo v letadle, protože tam bývá s toaletami problém? A ve škole nebo v zaměstnání? Nebo máš dohodnuté nějaké výhody? Protože tohle opravdu normální není.

Natalie (Út, 14. 7. 2020 - 16:07)

Normálně dojdu si když potřebuju a ve škole do přestávky vydržím. Ale jsou holky který si řeknou i při hodině a musí, já jen vyjímečně. Jednou mi bylo špatně ale jinak a to jsem musela,ještě jedna holka šla se mnou, protože jsem zvracela a pak jsem šla radši domů.To už je ale dlouho v loňském roce.

Návštěvník (Út, 14. 7. 2020 - 17:07)

Takže vydržíš do přestávky a nočník nepotřebuješ?

Natalie (Út, 14. 7. 2020 - 17:07)

Ano

Návštěvník (Út, 14. 7. 2020 - 14:07)

Souhlas!

Mike (Út, 14. 7. 2020 - 13:07)

To by byla škoda,zůstaň.

Návštěvník (Út, 14. 7. 2020 - 12:07)

Hlavně o těch holkách píše jakoby byly retardované.

Scatter (Út, 14. 7. 2020 - 11:07)

Jde o to že takovýhle chcípáci zničili už jednu diskusi o kakání, kde se 90% nicků za holky jen vydávalo a všechno to byl jeden chlap, kterýho jsem odstřelil a on to přiznal a od té doby je to defakto OFF, neskutečné prozření některých, že si tam měsíce ne-li roky psali s jedním postiženým jantarem, který to dosud nevydejchal a píše tam nesmysly pořád, ale už jen guláš z makovice, nic k tématu a tady je to jako přes kopírák, je třeba v tom mít jasno, kdo je kdo :)

J (Út, 14. 7. 2020 - 15:07)

Diskuzi o kakání jsi zničil ty a tady se o to snažíš taky. Když se ti to nelíbí, tak sem nelez. Asi máš mindrák z toho, že ses kvůli domělé pokakandě dokonce zaregistroval.

Scatter (Út, 14. 7. 2020 - 16:07)

Já a zničil? A čím? Tím že sem vás vytrhnul ze snu? Jinak byste tam honili ještě teď nad příspěvky chlapů, jen díky mému zásahu tak i tupci jako ty přišly na to, že celou dobu tam psali všeho všudy 3 holky z X :D, ale jestli si buzerant jako byl dotyčný, tak to chápu!

Reklama

Přidat komentář