Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Scatter (Út, 14. 7. 2020 - 19:07)

To mě mrzí, ale ne tolik, jako když se tu 90% jantarů vydává za holky a ještě nad tím honí, no to je konec. Kdyby tu psali reálný holky no prob, ale tohle je hnus největší a je třeba na to upozorňovat tu méně myslící sortu lidí. Ty si reálná holka, takže tobě je to asi šumák, že tu píšou jen kluci, ale mě se to nelíbí, čistě teoreticky, tebe by snad bavilo kdyby to bylo opačně vydávat se za kluka a namotávat holky? No dost pochybuju, to by dělala snad jen lesba pro svoje uspokojení, stejně tak jako to dělají buzeranti pro to svoje. Je to prostě nechutné...jestli tu má někdo být zklamanej pak jsem to já a ta hrstka normálních mužů, kteří už zjistili, že reálně tu ani tam nepíší žádné skutečné holky, ale jen jeden pošahanej kokot pod x identitama, to je celé a proč to dělám? Protože když kokot nebude mít publikum, co si nad jeho výplachem mozku bude leštit bambus a pochlebovat mu jak je ,,dokonalá´´, tak ho to přestane bavit a pak možná to tu zase začne být real talk.

Erika (Út, 14. 7. 2020 - 20:07)

Ráda se přihlašuji do skupiny jantarů, jako ženská ten příběh sleduji na doporučení známých od podzimu a nalistovala jsem si i začátek kolem strany 20, ale příběh rodiny Janoušků mně neukájí sexuálně, ale přináší mi hluboký lidský rozměr a lehký erotický nádech je natolik spontánní a vrací mne do mých studijních let, kdy jsme tyto věci objevovaly možná méně razantně než Klára. A přiznám se též, že jsem ta místa děje taky navštívila Libercem a Ještědem počínaje a Mikulášovicemi konče. Ale holky obtěžovat nebudu.

J (Út, 14. 7. 2020 - 20:07)

Tak sem nelez, když tě to tak irituje. Nebo seš místní patron, který chce všechny ochránit? Připomínáš mi Tonyho, který na jiném vlákně měl všechny za Zkoumala. Pro tebe jsou všichni Libor. Vždyť ať si píše, kdo co chce. Tony už asi nežije, ale svého času tady byl taky aktivní a dokonce za Klárou do Mikulášovic a Mimoně jel. Tak teda ať je po tvém, jsem Libor.

Petr 2 (Út, 14. 7. 2020 - 18:07)

A kde bereš jistotu, že to tak není? Jen proto, že jsi to ty sem napsal????

Návštěvník (Út, 14. 7. 2020 - 17:07)

takže ty jsi doteď stejně jako Matlák nepoznal, že to píše jeden člověk mužského rodu? Může uvést místo bydliště?

Návštěvník (Út, 14. 7. 2020 - 17:07)

:))))))))))))))))))))

Šišmiš (Út, 14. 7. 2020 - 17:07)

Klárko,Miško uděláte čůrání pod viaduktem? Nebo nějakou specialitku? Těším se!

Todd (Út, 14. 7. 2020 - 17:07)

holky skvělý! Pište, já jsem odrovnanej

Scatter (Út, 14. 7. 2020 - 17:07)

Prej holky, ty jsi taky solidní ubožák, co? :D

Todd (Út, 14. 7. 2020 - 17:07)

Prosím???

Matlák (Út, 14. 7. 2020 - 16:07)

Natalko dáš mi čurání? Mám pnutí jak jsi když nejsi nemocná rychle si to vycůrát a teď do trávy. Jestli puhdeš ještě jednou tak já tvý čůrání uhoním do vyteklýho když Klára a s holkama je že nečůrá sem ješte nepíše

Natalie (Út, 14. 7. 2020 - 16:07)

Představ si holku jak čůrá (asi jsi už takovou viděl) a můžeš si myslet,že jsem to třeba já jsem třeba na WC nebo venku a udělám pod sebou louži a uvidíš, že ti bude za chvilku dobře a nic tě nebude nikde pnout, protože to všechno pustíš ven.

Matlák (Út, 14. 7. 2020 - 17:07)

Já už nemám nemám pnutí jak jsi dělala tu louži já tě uviděl mezi nohy a já pak už měl hotový vyteklý hodně až na počítač taky a děkuju za mně je dobře,tebe chci jestli mi dáš curáni zase ještě já chci tě moc

Natalie (Út, 14. 7. 2020 - 17:07)

Tak vidíš. Udělal jsi mi radost. Tak si mne takhle vžyckY představ až budeš mít pnutí, nech mně se vyčůrat a udělej to se mnou abys pnutí neměl. Hele jdu zase do vody, zítra.

Matlák (Út, 14. 7. 2020 - 17:07)

Nitálko já tě chci vidět, já moc chci tě jako holku

Návštěvník (Út, 14. 7. 2020 - 17:07)

Matláku, copak ty nevíš, že všechny ty holčičí jména tady píše jeden pán? To jsou holky jenom jako, ne ve skutečnosti. Běž radši ven a třeba potkáš nějakou opavdovou slečnu.

Matlák (Út, 14. 7. 2020 - 17:07)

To jsou jako opravdoví holky, Natállka mi udělala čuráiní do vyteklýho jak uhonil jsem ho si , já musel a já ji chci jako že jsem jel už za jednou do Jičína ,ale neviděl jsem jí tam nebyla. Tady holku miám

Viola (Út, 14. 7. 2020 - 13:07)

Já se jen snažím to napsat nejlíp jak můžu, tak možná trochu kopíruju styl Kláry, abych se přiblížila, ale jsem normální holka. Už sem psát nebudu když to někomu vadí.

No (Út, 14. 7. 2020 - 13:07)

Pokud mocis do nocniku be ze chces ale neudrzis moc, tak jsi nemocna

Natalie (Út, 14. 7. 2020 - 13:07)

Tohle může napsat jedině chlap co nezná jak to u holek funguje. Ještě chci reagovat že se mi nelíbí tyhle kritický výpady a jestli to píše jediný člověk tu Kláru, tak já souhlasím s Nikolou,nechte ho být. Má to hezký. Vlastně to až není tak moc o čůrání ,ale o jiných věcech.

Reklama

Přidat komentář