Reklama

Jak dlouho LZE VYDRŽET BEZ SEXU?

Steve (So, 11. 2. 2017 - 00:02)

Je jasný že honí nem-li sex ... semeno se tlačí ven - a to u každého zdravého muže. Tak to bohužel PánBůh stvořil.

A pitomci věřící se to naopak snaží zakazovat ... :-D

To je jako by někdo nutil nekoukat vůbec ani přes den.

Julča (Pá, 10. 2. 2017 - 22:02)

Ten,který tvrdí,že sex.nežije a je téměř svatý,kecá .Dospělý,nemá-li mindrák,šok,či nebyl-li zostuzen,bez sexu nevydrží,pokud má možnost ho někde v okolí vyhledat.Taky jsem potkala čúráka,který tvrdil,že to neměl roky a byl oježděnej,jak pradědečkvo kolo.Lidi rádi tvrdí,ale bez sexu nevydrží déle,než max.pár měsíců,chtěla bych takhle nadrženého chlapa potkat,ale ne někoho,kdo to neměl proto,že seděl v lapáku.

Jindra (Pá, 10. 2. 2017 - 19:02)

tady je to černý na...Otázka ovšem je,jaký je důvod se toho dobrovolně vzdávat,když pro to není vážná a zjevná příčina?V dlouhodobějším horizontu by to nedělalo problém jen asexuálům,a lidem s velmi nízkou hladinou hormonů.

Kdyby ženy a muži neměli potřebu vzájemně si hledat partnery,znamenalo by to mimochodem,že sexualita vlastně neexistuje.Avšak tak tomu není a příroda to nastavila zcela opačně.

To že ti připadá legrační když někdo řekne že už nesouložil týden a nemůže to vydržet,je sice možné,ale je dobré si taky uvědomit,že týden,14 dní bez sexu je pro pohlavně aktivního člověka skutečně dlouhá doba.

Když lidé mají své sexuální potřeby,větší či menší,mají přitom také touhu je realizovat a zároveň je to známka,že jsou zdraví.

Pokud by tělesně i duševně zdravý člověk svou sexualitu nikdy nerealizoval,ačkoliv by k tomu neměl žádný vážný důvod a nebo handicap,byl by na nejlepší cestě k získání nějaké duševní choroby.

Ventilovat se chce téměř každý,byť by to mělo být jednou či dvakrát za měsíc.Když ale někdo tvrdí že je zcela zdráv a přitom sexuálně funkční,přesto že však sexuálně nežije a ani nemasturbuje,tak se musím bohužel na toto jeho tvrzení dívat poněkud podezřívavě a s rezervou.

VH Design (Pá, 10. 2. 2017 - 16:02)

tady je to černý na bílým, že mám pravdu:

https://www.prozeny.cz/magazin/sex-a-vztahy/vse-o-sexu/50698-da-se-zit-bez-sexu-ano-jak-vypada-zivot-tech-kteri-se-k-tomu-rozhodli

VH design (Čt, 9. 2. 2017 - 08:02)

Ale sám si pomůžeš?Jinak...KECY KECY KECY...

Luki (Čt, 9. 2. 2017 - 07:02)

a pak si to musím udělat...Ale sám si pomůžeš?Jinak se dá vydržet dlouho,ale sám sobě max.tyden bez

Nevydržím déle (Čt, 9. 2. 2017 - 07:02)

Zatím končím třetí rok,...a pak si to musím udělat asi na ten pich umřu Lída

Radek (Po, 6. 2. 2017 - 04:02)

Jsem bez sexu uz tri roky a to jsme s pritelkyni spolu 12 let. To je teprve peklo! Asi me tady tezko nekdo v tomto prekona.

Milda (Ne, 5. 2. 2017 - 21:02)

10 dní bez sexu? Wau Jardo děláš mi radost!:) Jen tak dál ty kanče!

Steve (Ne, 5. 2. 2017 - 18:02)

Ty zalez,ty kretene...Ha ha ha ....

kabanos (Ne, 5. 2. 2017 - 16:02)

Ano, chci se sejít za...Toho si cenim Jane,ale ja hledam zenskou,ne chlapa! Jsem hetero.

Jan (Ne, 5. 2. 2017 - 16:02)

Ty zalez,ty kretene...Ano, chci se sejít za účelem sexování.

kabanos (Ne, 5. 2. 2017 - 11:02)

Ne kdepak, určitě ne :-D...Ty zalez,ty kretene priblblej.S tebou se nikdo nebavi!

Steve (Ne, 5. 2. 2017 - 00:02)

Ne kdepak, určitě ne :-D Zalez a neotravuj.

kabanos (So, 4. 2. 2017 - 09:02)

Já tě obdivuji že můžeš...Tak ja jsem na tom stejne. Nechtela by ses nekdy nezavazne sejit? Kdyby jo,napisu svuj mail. Mila 40 let.

Karino vy tady (Pá, 3. 2. 2017 - 10:02)

Jsou lidi, kteri bez sexu...že ženský singl sice nemají dlouho sex s klukem ale skoro pravidelně masturbují aby uklidnily duševno které sex potřebuje.

Martino (Pá, 3. 2. 2017 - 10:02)

Ten pocit je fakt docela...Já tě obdivuji že můžeš žít sama ja jsem když to nemám za 14 dní nadržená jak koza že bych dala cikánovi.Alena 30 let

Honza (Čt, 5. 1. 2017 - 18:01)

Tak už jdi na to, nebo se ti...No já jsem předtim masturboval skoro každej den, někdy i dvakrát nebo třikrát. Jenže pak jsem koukal, že nemam žádný semeno. Před Vánočkama, jak jsem souložil, tak to jsem schválně necákal do prezervativu při klasice, ale zcákal jsem holce kozy, abych viděl, kolik "toho" mam. A bylo toho dost a i celkem slušný cákance.

Takže ted' zase abstinuju a střádám a střádám, abych toho měl zas co nejvíc.

Myslim, že trubky se ucpat nemužou. Moudrá matka příroda si umí poradit. když už je toho semena v koulích nastřádanýho moc, tak se začne samo nenápadně vodplavovat semennou trubkou ze žaludu ven. To muže bejt klidně i běhenm spánku, když vo tom člověk nemuže vědět. Akurát by to poznal podle toho, že když se ráno probudí, tak uvidí, že má na ptákovi přesně to samý, co na něm má, když se udělá, a pak si ptáka neumeje, ani nevotře, ale jenom to nechá zaschnout.

Waltr (St, 4. 1. 2017 - 20:01)

No já jsem souložil před...Tak už jdi na to, nebo se ti ucpou trubky :-D

Honza (St, 4. 1. 2017 - 20:01)

No já jsem souložil před Vánočkama 21. 12.

Vod tý doby ne, a ani jsem si nezamasturboval.

Reklama

Přidat komentář