Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Út, 14. 7. 2020 - 08:07)

Jdi do prdele ty pako a nauč se nejprve česky, vytekloune!

Klára (Út, 14. 7. 2020 - 07:07)

Tak už jsme vylezly z pelíšků a šly jsme se hned vyčůrat ven na trávník. Niki to měla hodně kritický,ale s rukou mezi nohama to vydržela a nepočůrala se, ale hned si venku rychle dřepla a čůrala a čůrala a nemohla dočůrat,protože to měla předržený a šlo ji toz plné pipinky dlouho mírným proudem. To my s Miškou jsme čůraly ihned hezky rychle a asi stejně dlouho a obě jsme měly pipinky sevřené a tak jsme si je pak osušily kapesníčky i hodně okolo nich. Já jsem dělala takový víc roztříštěný proud a Miška taky, sice jsem na bobečku dala nohy víc od sebe, ale pipinka mi stejně zůstala stažená a rukama jsem nechtěla si i roztáhnout a tak jsem to čůrání nechala tak a Miška čůrala podobně a ikdyž se snažila zatlačit,měla čůrací dírku schovanou a proud z ní ji pipinku nerozevřel a teklo jí to taky na všechny strany i přes zadeček. Dnes doufám bude taky sluníčko a už tady je po ránu i teplo. Helenka ze sousedství nás dnes zve k sobě a na oběd ,že prý bude překvapení. Tak se těšíme a na oplátku ji chceme pozvat do Schandau ,kde prý nikdy nebyla, ikdyž to je jen kousek daleko, a vzaly bychom i mamču ,ale nesmí do sauny, ale jen do běžné vody a odpočívat. Helenka by jela autem a tam se k ní všechny vejdeme a my jí zaplatíme vstup do lázní na oplátku. A pak máme ty koníčky tady,ale tam ještě musíme zavolat,protože tam má dnes být veterinář pro velká zvířata a dělat nějaký povinný očkování.

Abe (Út, 14. 7. 2020 - 00:07)

,Líbí se mi vše lidské, což močení je. Ale moc mne to nevzrušuje, neboť jsou mnohem rajcovnější metody.

Todd (Po, 13. 7. 2020 - 22:07)

Kecy o ničem

Ze Záhradní (Po, 13. 7. 2020 - 21:07)

U nás na Zahradní nikdo podobný nebýdlí.znám zde skoro všechny, neboť zde bydlím už téměř 19 let.Nekto si dobře vymýšlí.

69 (Po, 13. 7. 2020 - 21:07)

Já se přimlouvám za netypické piss variace. Močení z vagíny do vagíny, piss masáž, pití uriny navzájem.....

Návštěvník (Po, 13. 7. 2020 - 22:07)

TY holky mají 15 -18 roků a ty ještě moc zkušeností mít nebudou. Ikdyž Klára s Liborem už něco okusila.

Návštěvník (Po, 13. 7. 2020 - 22:07)

To těžko. Libor popisuje jejich sexuální praktiky, které jiné zkouší tak pomalu ve čtyřiceti.

Návštěvník (Po, 13. 7. 2020 - 22:07)

A to víš jak? Nebo to píšeš sám za holky?

haha (Po, 13. 7. 2020 - 22:07)

Proč útok?

Návštěvník (Po, 13. 7. 2020 - 23:07)

Útok ne, dotaz.

Návštěvník (Po, 13. 7. 2020 - 23:07)

Aha. Ta promiň. Ne, nepíšu, nejsem Libor, jestli to tak myslíš.

Pavlína (Po, 13. 7. 2020 - 19:07)

Brácha teď říkal,že by to mělo jít nějak zkopírovat ty uložená čísla i na nový mobil,tak když to půjde zavolám já taky.Pa

Miška (Po, 13. 7. 2020 - 19:07)

Pissíku hned ti taky píšu. Já zatím opravdu nechci nikoho hledat na povrchní vztah jen s čuráním. Nezlob se. Jsem ráda,že na nás reaguješ a hodně ti přeju někjakou holku,kterou budeš mít rád a shodnete se i v tomhle čuracím bodě. Měj se !

Pissík (Po, 13. 7. 2020 - 19:07)

Miško já to respektuji. Jsi ještě mladá a máš ne zrovna příjemné zkušenosti. Jen jsem si myslel,že by ses mohla rozptýlit. Tak se nezlob, jen jsem to zkusil. Půjdu dnes na pivko a dám si panáčka na vás holky na všechny a na vaše krásný čůráníčka. I na moji neschopnost najít si holku, ať se to konečně prolomí.

Klára (Po, 13. 7. 2020 - 19:07)

Sedíme na zápraží a máme okolo sebe plné síťky nakrájených houbiček na sušení a ještě máme bedly a taky budeme mít obalený kloboučky z nich a hřibů. Houby rostou opravdu hodně a dnes jsme se prošly až k Tanečnici a asi i kousek do Německa za hranice a pak zpátky po stráni a tam bylo mnoho hříbků. Čůraly jsme jen jednou ale Miška chtěla i to druhý a tak odešla dál sama a my jsme se ségrou vypustily pipinky a vydatně pokropily přírodu, aby zase rostly houby víc. Libor pomáhá tátovi se zakázkou v Českém Dubu a ještě budou dělat něco v Bílém Potoku u Frýdlantu,ale ve čtvrtek by měl přijet. Miška tu týdenní rezervaci nedaleko Dačic zrušila,protože tady mamču nemůžeme nechat samotnou a stejně ikdyby se o ní postarala teta z Novin nebo sousedka,vůbec bych si to tam neužila a Niki ta by z toho byla špatná ještě víc. Miška se ale nezlobí a jestli jí to maminka dovolí, klidně tady může ještě zůstat. Původně by to bylo jen do odjezdu k nim,ale takhle si ji tady rády ponecháme. Máme taky domluvenou zítra jízdu na koni tady nedaleko a spíše rekreačně Miška zase dělá hodně zajímavých fotek a je tu opravdu šťastná.

Klára (Po, 13. 7. 2020 - 20:07)

Už půjdeme do pelíšku. Včera jsme vydržely dlouho a dnes už jsme trochu utahaný. Pavlínko, já ti zavolám ve středu odpoledne,ale já jsem kdysi takhle zničila telefon taky a normálně mi ty kontakty taky přetáhli na nový, takže by to mělo jít. Budu dneska s holkama dole, nahoře by mi bylo smutno po Liborovi. Ještě jsme čůraly na zahradě ,nejvíc asi já a holky se přidaly samy a jim to šlo tak normálně ,ale já to měla hodně rychlý, protože jsem to držela dlouho a byla jsem hodně napitá a plná.

Šišmiš (Po, 13. 7. 2020 - 20:07)

Udělejte nějaké netypické čůrání. Budu natěšenej. jste fakt dobrý.

Bibi (Po, 13. 7. 2020 - 20:07)

Taky vám přeju ty houby a ten relax. A pozdravuju maminku, jsem ráda,že se uzdravuje.

Pavlína (Po, 13. 7. 2020 - 19:07)

Klárko, utopila jsem telefon, nebudu ti moci volat a ty taky mně,ale budu mít ve středu nový se stejným číslem. Zavolej mi pak prosím tě,abych si tě mohla uložit, moje číslo máš. Já ti pak pošlu i mail,abychom mohly komunikovat i jinak. Díky moc ,četla jsem,že jste našly houby a já budu ve středu mít volno a jak zařídím ten nový telefon ,taky vyrazím do lesa.

Reklama

Přidat komentář