Reklama

Manželka chce po mě sex s tchýní

Majka (Pá, 7. 8. 2020 - 12:08)

Moje máma mě přímo řekla jestli by mi to mohl udělat můj muž že už to dlouho neměla a má už sexy apsťák. Zůstala jsem z hubou otevřenou jestli ji přeskočilo nebo vypadlo kolečko z hlavy? Říkám že ani ať ji nic nenapadne zkoušet na mého muže. Odpoledne jsem šla do sexy šopu a koupila ji pořádný vibrátor za 1700 kč ať ji ten chtíč přejde.Večer jsem ji ho dala a ráno ji říkám tak co už ses uklidnila a ona no bylo to fajn ale živý je živý.

Venca (Pá, 24. 7. 2020 - 09:07)

Před časem nás tchýně nechtíc načapala v koupekně když jsme souložili akurát viděla jak jsem to manželce nastříkal na záda. Taktně odešla. Asi za týden jela manželka na tři dny na služební cestu a zůstal jsem s tchýni doma sám s tříletou dcerou. Večer jsme tak seděli u telky malá už spala a tchýně mi říká,víš jak jsem vás viděla v té koupelně tak ta Eva se má máš krásného lulína.Zůstal jsem jak skoprnělý a ona mohla bych ho vidět zblízka a už mi jela po noze, neboj Eva o tom ví a neměla námitek jen ať nás spolu nevidí souložit. Tak jsem prožil krásny sexuální týden s tchýní je to super ženská a sex ovládá dokonale ve čtyřicetičtyřech letech by ji mohla mladá děvčata závidět.

Laďa (Ne, 12. 7. 2020 - 23:07)

Moje tchýně mi před svatbou řekla jestli ji neposouložím tak svatba nebude.Tak jsem ji to udělal a chce to teď tak dva krát za měsíc rád jí vyhovím je to perfektní ženská . Žena o tom ví a respektuje to.

Návštěvník (Ne, 12. 7. 2020 - 23:07)

Koneckonců , je to po dohodě a dokonce v rodině , takže v pohodě .

Aleš (Po, 29. 6. 2020 - 16:06)

Moje tchýně mi přímo natvrdo řekla jestli bych si to s ní mohl rozdat jestli by mi to nevadilo. Dcera byla služebně pryč a ona nám hlídala ráno děti.Bylo ji tehdy 45 let a mi 25 byla vysportované postavy dvojky prsa obstojného vzhledu. Večer když děti usly tak si sedla ke mě na gauč a začela mi přejíždět po poklopci až se mi postavil 18x4.5 cm vzala mi ho do pusy a začal orálek jaky jsem ještě nezažil. Po několika stažení a natažení předkožky rty jsem se ji do úst udělal a ani kapka nevytekla ven vše spolkla. Šli jsme do sprchy se osprchovat a tam jsem jí to udělal zezadu z výstřikem do pipky i ona měla orgáč jak mladice. Pak jsme si to zopakli ještě tři krát než se vrátila žena.

luci (Pá, 21. 2. 2020 - 10:02)

U mně taky

Abe (Ne, 23. 2. 2020 - 01:02)

Luci ty jsi číslo. Považuji se za velkého hříšníka, ale máma ne, tchýně ne, švagrové 3 ne a další z rodiny a kamarádky manželky také ne, i když většina chtěla. Vy ženské se rády svými zážitky pochlubíte a to samé dělala i moje žena. A zájem byl. Honil jsem se před nimi, ale nezapustil. Dnes mne to mrzí. Ale asi to pro rodinnou pohodu bylo lepší. Odmítal jsem i jiné, které "tlačily moc na pilu". Vyhledával jsem spíše "maminkovské" typy, které mne milovaly bez nároků a upřímě. A moc jsem si s nimi užil.

Anežka Hodinov… (Ne, 22. 12. 2019 - 21:12)

Mrdat tchyni muže jedině úchylnej debil.

Abe (Pá, 21. 2. 2020 - 00:02)

Když je oboustranný zájem, není to nic nepřirozeného. I tchýně je člověk, který to potřebuje. Já toho sice nevyužil, ale umím si to představit. Může to být jen komplikace v rodinném životě, ale co je doma.....

luci (Pá, 21. 2. 2020 - 00:02)

To je jen mýtus , co je v domě …. Ale leckde šuká celá rodina a funguje to .

luci (Po, 23. 12. 2019 - 00:12)

Myslím , že spousta chlapů s tím nemá problém . Když je ženské sexuálně přitažlivá a ochotná podržet , jdou do toho .

Abe (Pá, 27. 12. 2019 - 20:12)

Problém není biologicko mravní, ale psychologicko egoistický. Většina žen chce muže vlastnit. Znám případy, kdy manželky velmi čilé v rozkroku, dávaly kdekomu na potkání, ale manžel se na žádnou nesměl ani podívat. V mém případě si matka a dcera konkurovaly naprosto zběsile. Chtěly mne obě, ale jen pro sebe a byly schopné čehokoli. Já s tím tak velký problém neměl. Uspokojit dvě vzájemě rozrajcované ženy není složité. Problém měly ony. Snad se po mém odchodu usmířily.

Abe (Pá, 29. 11. 2019 - 20:11)

Měl jsem dlouhodobější předmanželský vztah (cca 3 roky), s matkou dcerou i babičkou (občas). V tomto pořadí si mne poprvé půjčovaly. Nedoporučuji ! Nejde o to, že to byly galeje, to jsem ustál, ale po počátečním "veselí" vznikly problémy dominance mezi matkou a dcerou. Musel jsem snášet jejich vzájemnou rivalitu i nenávist. Když začly chystat svatbu, tak jsem z toho vycouval. Když jsem se oženil, uzavřel jsem s tchýní dohodu, že ne. Byla rozumná. Občas jsme si spolu zaonanovali, ale nic ví. Mám harmonické manželství.

Martin (Ne, 31. 3. 2019 - 22:03)

Proč čuně , pokud si to paní přeje ... dcera chce udělat matce radost , mel sem pritelkyni ta se mi priznala ze si s matkou chlapy mezi sebou pomalu dohazovali ... taky sem se priznal ze se mi maminka libi , bohuzel v te dobe uz mela staly vztah a odstehovala se . V tě době bylo Verce 19 a Blance 40, sam sem byl svedkem jak jeji synovec Lada asi 25 let se k ni choval ne jako k tete ale jako k milence nebo manzelce , hodne si toho nechala libit nez mu vynadala , nadherna baba fakt skoda ze ji zkoncilo to obdobi kdyz se s dcerou delili snad o vsechno ...

Steve (Po, 25. 3. 2019 - 16:03)

Jen čuně by šlo s tchýní ... To jako fakt né!

Návštěvník (Po, 1. 4. 2019 - 10:04)

Souhlas. Kdyby měla sestru, tak to jo, ale tchýně NÉÉÉÉÉÉÉÉÉ.

luci (Po, 25. 3. 2019 - 23:03)

Nevíš nikdy jaká situace nastane . Nikdy neříkej nikdy !

Zdeněk (Po, 25. 3. 2019 - 13:03)

S tchýní? Nikdy, to bych nedal.

antrax01 (Po, 11. 3. 2019 - 23:03)

Vy jste ale vymaštěná prasata a ( i svině). Inu ,proti gustu žádný dišputát.

Jarda (Čt, 14. 3. 2019 - 15:03)

chovej se slušně-!!

Reklama

Přidat komentář