Reklama

Ariana a Raven

sledující (Ne, 12. 7. 2020 - 22:07)

Dle psaní tady už nevím, co je pravda, kdo si dělá legraci, kdo je kdo, tak jen říkám, že je škoda pro ostatní vstoupit na tuto diskuzi s problémem a číst tohle. Já už jdu žít svůj život. Zítra si určitě přečtu, jak jsem slepá, blbá apod., ale to je jedno. Já se vám tady do toho míchat nebudu, pže tomu fakt nerozumím.

PhDR. Milan Ju… (Ne, 12. 7. 2020 - 20:07)

Nebuď tak sebejistý.Co tobě je po tom kdo má jakou pracovní dobu?Ty musíš být odpor,ná osoba i vzezřením.Na tom vozíčku je nuda a tak ji zaháníš hraním si na esté.báka?Nikdo se tím zabývat nebude.To že ti tu všichni píší jakým jsi duševním mrz,ákem s tím souhlasím do puntíku.Ty ale nevíš co duševní mr,zák je,jelikož tvé vzdělání tomu neodpovídá,proto to obracíš,že ti napsali m.rzáku.Ty jsi na vozíčku,že jsi mrzák?To tu píšeš o sobě jen ty.Chceš abychom věřili,že jsi mrzák?Pak jsi nám to napsal jasně.Kopí psala že jsi duševní mrzák.Ty jsi napsal.že jsi mr.zák.Pak se v tom vyznej člověče:D
jen jsme poslali žádost o prověření zdravotního stavu kop.řivy jejího čid a pid,její pracovní doby a nadávky do mr,záků
sm,dm u mne jsi mr,zák.

sledující, IP:… (Ne, 12. 7. 2020 - 21:07)

Dle psaní tady už nevím, co je pravda, kdo si dělá legraci, kdo je kdo, tak jen říkám, že je škoda pro ostatní vstoupit na tuto diskuzi s problémem a číst tohle. Já už jdu žít svůj život. Zítra si určitě přečtu, jak jsem slepá, blbá apod., ale to je jedno. Já se vám tady do toho míchat nebudu, pže tomu fakt nerozumím.

PhDR.Milan Jur… (Ne, 12. 7. 2020 - 20:07)

Nebuď tak sebejistý.Co tobě je po tom kdo má jakou pracovní dobu?Ty musíš být odpor,ná osoba i vzezřením.Na tom vozíčku je nuda a tak ji zaháníš hraním si na esté.báka?Nikdo se tím zabývat nebude.To že ti tu všichni píší jakým jsi duševním mrz,ákem s tím souhlasím do puntíku.Ty ale nevíš co duševní mr,zák je,jelikož tvé vzdělání tomu neodpovídá,proto to obracíš,že ti napsali m.rzáku.Ty jsi na vozíčku,že jsi mrzák?To tu píšeš o sobě jen ty.Chceš abychom věřili,že jsi mrzák?Pak jsi nám to napsal jasně.Kopí psala že jsi duševní mrzák.Ty jsi napsal.že jsi mr.zák.Pak se v tom vyznej člověče:D jen jsme poslali žádost o prověření zdravotního stavu kop.řivy jejího čid a pid,její pracovní doby a nadávky do mr,záků sm,dm u mne jsi mr,zák.

Návštěvník (Ne, 12. 7. 2020 - 12:07)

Květo ty si fakt úplně debilní. Co to tady stále zkoušíš? seš nažraná lysohlávkama nebo LSD? Chováš se jak malej harant. Nikdo ti nic nevěří a nech tý manipulace. Je to marný.

Návštěvník (Ne, 12. 7. 2020 - 12:07)

Ravson čekaj dítě!

Návštěvník (Ne, 12. 7. 2020 - 19:07)

s podvázanýma kulkama ?

Návštěvník (Ne, 12. 7. 2020 - 20:07)

Jo, je to lež.

Návštěvník (Ne, 12. 7. 2020 - 12:07)

To je lež.

Návštěvník (Ne, 12. 7. 2020 - 15:07)

Doufám, že je to lež. Takhle starej fotr, to je tak na ránu pěstí. Chudák dítě.

Návštěvník (Ne, 12. 7. 2020 - 15:07)

Je to lež.

Návštěvník (Ne, 12. 7. 2020 - 12:07)

Na co adresy nějakýho člověka? nechápu. Dej odkaz na foto Ariany se Standou ať to dává smysl. Ještě někdo začne hledat co je na té adrese. Jako tohle mi nepřijde normální zveřejňovat adresy.

Návštěvník (Ne, 12. 7. 2020 - 12:07)

Tady neuveřejňuju adresu a ani tady nebudu uveřejňovat své fotky.

Návštěvník (Ne, 12. 7. 2020 - 12:07)

Tak jdi do háje a zakukej, Nepiš tady ty své nesmysly. Nikdo na to není zvědavej.

Návštěvník (Ne, 12. 7. 2020 - 13:07)

Ty si fakt myslíš, že bych podrazila kámoše a dala sem(!!!) fotky jeho s Květou? To snad nemyslíš vážně.

Návštěvník (Ne, 12. 7. 2020 - 14:07)

Já už si nemyslím snad raději nic. Tady snad převážná většina diskutujících právě vylezla z blázince, nebo frčí na pěknejch drogách. A pokud tomu tak není a mají to takhle rozebraný v hlavě od přírody, tak by neměli nikam psát. Včetně tebe. Řešíš tady nějakýho Standu a kopeš za Aríska, jak kdyby si ji znala 20 let. Vůbec nechápu tu tvoji posedlost nás neustále marně přesvědčovat, že Květa má Standu.

Návštěvník (Ne, 12. 7. 2020 - 14:07)

Vzhledem k mému právě psanému čtvrtému příspěvku, je to fakt posedlost :). Spíš mě zajímá, proč ty jsi tak posedlá tím Standu vymazat ze světa.

Návštěvník (Ne, 12. 7. 2020 - 15:07)

Ty Standokundo, je vidět, že Květu vůbec neznáš a nic o ní nevíš. Jinak bys nemohla o ní napsat kraviny typu, že má bazén na zahradě a kouří jen 5 cigaret denně. Člověk co takhle málo kouří nemá potřebu postávat někde před restaurací protože to po dobu jídla normálně vydrží.

Návštěvník (Ne, 12. 7. 2020 - 19:07)

ty zas boduješ :-) Standokunda je za tisíc bodů !! :-)

Návštěvník (Ne, 12. 7. 2020 - 20:07)

Já vím, že boduji. Děkuji za uznání.:-)

Reklama

Přidat komentář