Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Ne, 1. 7. 2007 - 21:07)

černí zmrdi, tmavé vši, černej odpad, černá lůza, černá chátra, podlidi atd.'

Návštěvník (Ne, 1. 7. 2007 - 21:07)

Měl by se používat termín cikáni nebo rómové? Zavání termín cikáni rasismem nebo je to spisovně správný termín? Který používáte vy?

Statistika používání termínu mezi členy tohoto klubu k 10. červnu 2004, 20hodin:

cikáni nebo cigáni 47 %
romové 11 %
pandžábci 5 %
havrani 5 %
buritos 5 %
čorkaři 5 %
jiný termín 11 %'

Návštěvník (Ne, 1. 7. 2007 - 20:07)

máme je rádi jak třísku v zadku'

Cigánský baron (Ne, 1. 7. 2007 - 20:07)

Chrócht, chrócht...
Už sa divočáci těši.
Ulejvat si z mého nebůděš!
A to sém ťa mal tak rád. O tvojů starů jsem péčoval, keď si bol v báni. Á tóto je tvoja vďačnosť, okrádať svojho chleboárca a ještě si naň otvírat tu svojů bezubů hůbu?'

Dežo (Ne, 1. 7. 2007 - 19:07)

Něser ma!!!!Bo ťa trefím do rypaně!!!
Barone posraté.'

Cigánský baron (Ne, 1. 7. 2007 - 19:07)

Kómu, čómu něrozumíš čáro?'

__ (Ne, 1. 7. 2007 - 19:07)

co jsi psal ja ti nerozumim.

Cigánský baron (Ne, 1. 7. 2007 - 19:07)

Ták to bola naposledy Déžo! Ináč tě čekajů divočáci!'

Dežo (Ne, 1. 7. 2007 - 18:07)

No vídiš a my vám prácu něberieme a fůrt sa serietě.'

Návštěvník (Ne, 1. 7. 2007 - 18:07)

slovaku je v cechach vic nez romaku,hruza .slovaci nam berou praci a take ukrajinci .Cesi nebudou makat za min nez slovaci a tak dale.

Dežo (Ne, 1. 7. 2007 - 17:07)

Čo som si úlil
to som vyhůlil.'

Dežo (Ne, 1. 7. 2007 - 17:07)

Proti Rómska delegáce něser sa tak
lebo by ťa mohol trafiť šlak
Ty nikóho nebrániš to ja viem
takým chujom vedůcim rozumiem
ty si na ních pcháš konto svóje
šak něboj sa prídě aj chvila tvóje.'

Cigánský baron (Ne, 1. 7. 2007 - 17:07)

Kóho ja vykorísťujem, to mi povedz. Mý bórci by za mňa žívot dali, aký sóm k nim štědrý.
To mi pripómnělo - DEŽO ŽE TY SI SI S MINUL0HO LUPU NIEČO ÚLIL? NIESER MA! VIES ÁKO SKÓNČIL TVÓJ BRATRÁNEC?!'

Proti Rómská De (Ne, 1. 7. 2007 - 17:07)

protže jste vši co vysávaj slušný a pěkně se pasou na cizím,a rozhodně nevyděláš tolik co já o tom jsem na 100% přesvědčenej,bráním ty které vy vykořiťujete'

Cigánký baron (Ne, 1. 7. 2007 - 17:07)

Těbe sére, že makáš a stále máš méněj áko já, čo? Skóro pólovinu z tóho, čo zarobíš, musíš dáť státu, čo? Ále to bol váš výmysel stát. My býchom niečo takého k žívotu něpotrebováli. My dokázali žiť béz hránic a sociálneho systému, vy nie.'

Proti Rómská De (Ne, 1. 7. 2007 - 17:07)

Ty barone Já vedu 50lidí a s toho dva romy,
co věčně marodí,prý na brigádu chodí.Tak už vím kde ho najít,maká u tebe ty barone tak si dej bacha abych tě taky nešel vybílit!!!
A já jsem nikdy z cikánů strach neměl ty pako vylízaný.'

Proti Rómská De (Ne, 1. 7. 2007 - 17:07)

Pro maleho roma mám velků flintů dóma,
strelba budě istá,
však ja niesom rasista.
Nábojou mám plnů skriňu,
pak tě tam nacpu ako mrtvu sviňu!!'

Cigánký baron (Ne, 1. 7. 2007 - 17:07)

Ty edna dělegáce, chtěl bych vídět těbe, ako zarábáš. Já mám pod sebů dvadcať cigánských remslníkov, čo vám doma vymalujů, opraví rozbité spotrébiče, okůknů, čo mátě doma drahého a´pótom dajů informácie méj drůhej partě cigánských bórcov, který vá ti váš bytěčky už zadára vybílí. Vy lebo jstě posrání, tak mátě vše poístěné, pojišťovna vám to proplátí a vy si alespó? móžetě nakůpiť všétko nóvé a dať zaróbiť vášim, vietnámskej ménšině i čínskému lidu.
A že si zároveň moji bórci chodí pre sociálku - a préčo ně, keď nám ju dátě. Stě ták posraný, aby vám nezdrážili hůsky o 10 halérov, že volítě socialísty a ti nám to dajů.'

Dežo (Ne, 1. 7. 2007 - 16:07)

No něbol som tuna pár dni
a stě celí posrani
čo sa fůrt séretě do rómou milých
to je vysada vas bílych.
Som aký som a buděm dialej
a biely len bůlvy vyválej
tuna buděm nadialej.
buděm tuna žiť aj pracůvať v nóci
bez vašej blbéj pomóci.
Chrántě si svoje majétky dóma
pro malého čierného róma.'

Proti Rómská De (Ne, 1. 7. 2007 - 16:07)

nejsem rasista,ALE!
Vy tzv.Romové co si hrajete na utlačované,Vás bych hnal klackem až na sibiř!Vymlouváte se na kde co,že nemůžete sehnat práci,jací jste chdáci.Bohužel ale to !!!kdyby!!! by Vás zachránilo,jděte do rachoty,chovejte se slušně,plaťe nájem a jiné poplatky(tramvaj,autobus) a bude te v pohodě.Je jen má lo těch co chodí makat,a maj se.Bohužel jim ti co si chodí pro socku,ti nemouhocí chudáčci co mají 5ti kilové zlaté řetězi okolo krku a jezdí si pro to v mercesu či taxikem tak já osobně bych jim nedal ani halíř(ač již neexistuje),nahnal bych je na pole a vy SVINĚ koukejte makat.Nájem a ostatní bych strhával z platu!
To se nedá tohle je téma kde člověk hází hrách na stěnu a tady mezi Romy ten hrách nedopadne ani na zem,protože on ani k té zdi nedoletěl.
Viz.zajdětě si do Mostu v sobotu na blešák!
Kdo tam prodává opravdu své věci legálně nabyté?!Hádám tak 10% ze všech prodávajících.
Vláda taky dělá mrtvého brouka.'

Reklama

Přidat komentář