Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (So, 11. 7. 2020 - 21:07)

Ježiš kde berete pořád že mam přispívat na děti? Přispívam jen na Milánka.Ale mojim dětem vše kupuju já a když pak jsou u rodičů tak jim zas dávaji oni co koupí.A je pravda z toho co jste napsali že moje rodiče maji důchod ale příspěvky na děti neberou a ani já ne.Já se na to tenkrát vyprdla protože prostě nesnášim to lezení po úřadech a vyplňovat papíry,takže sem si o ně nezažádala.No a až budete v důchodu vy tak třeba vám na něj budou vydělávat moje děti,tak nechápu co vám je.Když mi tady rozkazujete ať jdu makat tak mi zařiďte ať zavřou hranice.

Návštěvník (So, 11. 7. 2020 - 20:07)

To, že jsou někdy u tebe, nezakryje jejich potřebu.

Návštěvník (So, 11. 7. 2020 - 20:07)

Přesně tak, jdi makat na své děti a rodiče.Tyto přídavky, důchod jdou z platů pracujících.Kolik přispíváš na své děti?
Výživného?
Na jejich stravu, oblečení?
Můžeš napsat kolik dáváš rodičům na dceru, syna a Štefanovi na Milánka? Protože to jsou TVÉ děti!!!

Miluna (So, 11. 7. 2020 - 18:07)

Děti mam teď u sebe..17:43 prostě se mi nechce protože to neni jen o předávání ale nějakou dobu si člověk vždy pobyl v restauraci s tim personálem a občas semnou i šéf jel když někam potřeboval a oba jsme měli spolu vedle sebe v autě roušky.V té minulé práci jsme se tam sešli všichni v rouškách a bylo jistý že se nikdo nevrátil z dovolený ze zahraničí.Ale teď?!! Psala sem že nesouhlasim s těmahle podmínkama otevření hranic+bez roušek,bohatě bude stačit nervy od dětí tak nemusim ještě teď přikládat olej do ohně rizika navíc! 16:39 teď sem na tu informaci na idnes koukla a ani nemohli napsat radši kdo to odkuď a kam přivezl,což je dobrá sviňárna! Uplně začala stejná situace jako s lyžařema.Jen čekat kam to ty zmetci z dovolených přitáhnou a kde z toho vznikne nový ohnisko.

Návštěvník (So, 11. 7. 2020 - 17:07)

Miluno, děti budou potřebovat obléct. Proč nejdeš vydělávat? V autě sedíš sama, jídlo jen předáš. Jsi už tak líná? Ten tvůj Serjoža je stejnej jako ty.

Návštěvník (So, 11. 7. 2020 - 17:07)

Děti žijí u jejích rodičů, jeden u otce, dvě jsou v adopci. Miluna je neživí, je o ně postaráno.

Návštěvník (So, 11. 7. 2020 - 18:07)

Jenže příspěvky na ně jdou z našich daní. Tak by laskavě mohla zvednout zadek a jít do systému taky něco přispět. Jinak chcválím Sergeje, že rozfrcal dědictví po babičce tady a ne na Ukrajině. Aspoň něco z něho náš stát má.

Miluna (So, 11. 7. 2020 - 19:07)

Jaký příspěvky sakra? Když žádný nemam! Nevim co je vám do toho kdo je doma a kdo ne když jsme doma ze svých peněz.

Návštěvník (So, 11. 7. 2020 - 19:07)

Na tvé děti jdou z našich platů příspěvky. Dostávají je tvoji rodiče. A asi Štefan. To platíme my, daňový poplatníci. Také platíme z daní důchod tvým rodičům. Tos nevěděla? Tak padej do práce, kdo vás má živit.

Jo, (So, 11. 7. 2020 - 18:07)

to jsem jí dnes podobně psal. Tihle lidi berou jakoukoli záminku k tomu, aby se mohli válet a nemakat, ty nepřesvědčíš.

idnes (So, 11. 7. 2020 - 16:07)

Lidé už covid dovážejí z dovolených, píše Idnes.

Návštěvník (So, 11. 7. 2020 - 15:07)

Souhlasím s Milunou.Hranice letos měli zůstat uzavřené.Ještě v dubnu jsme si mysleli že to aspoň pro letos tak nechají.Po té by mělo cenu možná polemizovat o sundání roušek,protože viru už bychom tu měli méně než teď.Ale dnes jdete do práce nebo do mhd a kdo mi zaručí že vedle mě není někdo kdo se vrátil z dovolené a je potencionální nový roznašeč,stejně jako byli v březnu lyžníci.Místo aby byli rádi že to u nás už vypadalo dobře po všech opatřeních tak otevřou hranice a sundají roušky.A jelikož jde Koronavirus se zpožděním pro jeho dlouhou inkubační dobu tak teprve se během dalších týdnů ukáže co to udělalo otevřené hranice a bez roušek.

Jj (So, 11. 7. 2020 - 16:07)

když byli v březnu počty nakažených denně jako teď tak dávno všechno zavřeli.Teď se machruje bez roušek s otevřenýma hranicema.Ptám se k čemu všechno teda zavírali a pohnojili jsme si ekonomiku,plno firem krachuje abychom pak předčasně si hráli na machry.

Návštěvník (So, 11. 7. 2020 - 15:07)

Miluno a co by lidi jedli, čím by topili, svítili a čím by se myli, kdyby všichni byli doma pod peřinou jako ty?

Návštěvník (So, 11. 7. 2020 - 14:07)

Školy nebudou zavřeny, závody nebudou zavřeny, kde bys potom kupovala bagety?
Vyrábět a pracovat i učit se, to vše bude. Kdyby se nepracovalo, byly by obchody prázdné.

Miluna (So, 11. 7. 2020 - 14:07)

A kdo bude pracovat když onemocní postupně hodně lidí díky tomu laxnímu přístupu který teď zavedli a sabotujou jejich zodpovědnost z března

Návštěvník (So, 11. 7. 2020 - 15:07)

Půjdou do karantény a pak do práce a tak se budou střídat., dělá se to tak i dnes. Někdo to má i když neví, jiný má horší průběh. A ty máš právě ty špatné představy. To, že máš hiv, neznamená, že budeš nakažená.

Miluna (So, 11. 7. 2020 - 14:07)

Čekání kdyby se situace do září zhoršila a školy zůstali zavřený.Jestli budou otevřený tak co mi zbývá než aby šli.Proto sem včera psala že už to bude jen o nervy.

Návštěvník (So, 11. 7. 2020 - 13:07)

Psali o tobě že jsi bílá cikánka a mají pravdu.Oni taky když mají peníze nic neřeší.

Miluna (So, 11. 7. 2020 - 14:07)

No tak třeba mi ta pravá matka měla s cikánem.Nevim kdo je muj táta.A co ten vrah Kůča toho malého chlapce? To by mi zajímalo jestli si to Kůča hodil sám.

Reklama

Přidat komentář