Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Viola (Pá, 10. 7. 2020 - 04:07)

Probudila jsem se na čůrání a musela jsem rychle na záchod. Z pipinky mi tekl dlouho proud jak jsem byla hodně plná a už jsem konečně vyčůraná a jdu ještě spinkat.

Šišmiš (Čt, 9. 7. 2020 - 21:07)

Já tipuju,že nejvíc načůrá ráno Miška nebo Niki. Jestli na to nezapomenou a nebo jestli to vydrží jedna počkat když druhá bude čůrat. Dal bych proto více odměrek.

Pissík (Čt, 9. 7. 2020 - 20:07)

Klárko tu nožku si odlehči a ošetři na noc a těším se na čůráníčko až ti bude líp. Tipuji,že zítra vyčůráš ráno tak 450 ml ,jestli si to změříš?

Klára (Čt, 9. 7. 2020 - 18:07)

Podpíčníku ( to máš z recese ten nick?) jsem ráda ,že jsi zavítal do našich končin, tak alespoň vidíš,že je tu krásná příroda a ty houbičky ti moc přeju"

Klára (Čt, 9. 7. 2020 - 18:07)

Zapomněla jsem Zuzko to je pohoda a přijeď na ten termín. Dáme si sraz U Vladařů na nějakou hodinu a já tě pak dovedu k nám, je to trochu komplikovanější pro toho,kdo to tady zcela nezná,ale podruhé už trefíš bez problémů.

Zuzka (Čt, 9. 7. 2020 - 20:07)

Jsi velmi velkorysá Klárko a já jsem za to moc ráda.Přijedu autem sama a tak si dáme sraz jak se ti to bude hodit. Od nás ž východních Čech je to k vám cesta tak hoďky. Krásný večer! Moc moc chci poznat ten váš kout republiky, těším se!

Klára (Čt, 9. 7. 2020 - 18:07)

Už jsme doma a měli jsme s Nikolou,Miškou a Liborem ten plánovaný výlet a celkem se vydařil. Já jsem ale na takovém mokrém svahu uklouzla a mám trochu odřenou nohu a napuchlý kotník a Niki se o mně hned doma postarala a to odřený vydesinfikovala a nožku mi zchladila studenou vodou a teď ji mám zabalenou do ručníku s ledem a na zápraží nataženou na židli. Na noc si to asi zavážu a dám mast na otoky. Ale to mi asi udělá ségra,která se o mně stará moc ráda,když mám nějakou bolístku. Tady se to stalo i loni ,ale ne mně ale Niki a tak na to máme trochu smůlu. Chodím ale celkem dobře a spíš po špičce a když čůrám tak radši na záchodě,abych tu nohu nemusela na bobečku víc zatěžovat. Ale čůrala jsem i jednou tady venku na zahradě a tak jsem si nohu natáhla trochu dopředu,abych jí odlehčila,ale hned jsem si proudem z pipinky čůrala na stehno,ale to jsem nechala a pak jsem se opláchla a osušila. Miška s Nikou jsou s Liborem teď na zahradě a připravují ohýnek a tak si ho asi večer uděláme. Je hezky a snad nezmokneme. Víc napíšu zítra a jestli na to vzpomeneme ,tak si ranní čůrání změříme. Dám si sem na zápraží tu odměrkovou nádobu.

Podpíčník (Čt, 9. 7. 2020 - 17:07)

Projel jsem dnes Mikulášovice a je tam opravdu krásná příroda, jen to městečko je poměrně dlouhý a nezáživný. Pochopil jsem,že Klárko máte chaloupku někam k Tomášovu a tam jsem zajel a zašel na houby a mám taky plný koš hlavně hřibů. K Tomášovu už je to naprostá romantika a i ty chatičky tam jsou krásně v symbióze s okolím. Tak až budete psát už vím odkud ty vaše zážitky pramení a kde to tak máš ráda. Já to mám sem trochu dál,ale mám příbuzné ve Sloupu a to už je blíž a tam se dnes ještě uchýlím a pobydu do koce týdne . Páčko.

Kaďák (Čt, 9. 7. 2020 - 16:07)

Už se těším.

Návštěvník (Čt, 9. 7. 2020 - 16:07)

Jo holky jsou někde na výletě, tak se snad ozvou večer nebo zítra.

Bibi (Čt, 9. 7. 2020 - 16:07)

Klárko a Miško pozdravuju,dnes ne ,ale zítra si udělám výlet s kamarádkou na koupání, protože má být teplo. Užívejte volna plnými doušky!

Majka (Čt, 9. 7. 2020 - 15:07)

Vážení, ignorujte provokatéry, co se snaží nabourat tuto diskuzi. Ti surfují po vláknech. Dnes se zaháčkovali tady. Jsou to bezpáteřní nuly,nehodné na ně vůbec reagovat.

Návštěvník (Čt, 9. 7. 2020 - 15:07)

A ty das dneska Kadak nebo mocak??

Mike (Čt, 9. 7. 2020 - 14:07)

No vida,jak jsi informovaný Libore.

Návštěvník (Čt, 9. 7. 2020 - 14:07)

www.youtube.com/watch?v=CrgQMNcSFUI&list=RDCrgQMNcSFUI&start_radio=1

Návštěvník (Čt, 9. 7. 2020 - 14:07)

https://www.youtube.com/watch?v=CrgQMNcSFUI&list=RDCrgQMNcSFUI&start_radio=1

Návštěvník (Čt, 9. 7. 2020 - 14:07)

oprava: Kaďáka

Viola (Čt, 9. 7. 2020 - 13:07)

Čůrala jsem venku a sama a tak sem o čůrání budu psát i dál. Teď jsem udělala normální proudění a potřebu,ještě bych to vydržela, ale radši jsem to pustila na dvorku za tůjemi,když jsem trochu potřebovala. .

Pissík (Čt, 9. 7. 2020 - 14:07)

Violko, to je skvělé. Piš ,opravdu to umíš dobře a chyběla bys mi taky stejně jako Klára, Miška a další.

Mike (Čt, 9. 7. 2020 - 14:07)

Souhlasím. Viola a Holky Janouškovy a Miška Batulková to jsou špičky. Byla tady i Jana Hrušková, Veronika a holky že Svojanova,ale ty ke škodě zmizely z diskuze. Měly také skvělé čůrací momentky.

Reklama

Přidat komentář