Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Čt, 9. 7. 2020 - 08:07)

Jsem ráda, že jsi v pořádku. Nakonec jsi se zachovala celkem dospěle. Jen bych ráda věděla k čemu ti taková zkušenost byla a jak jsi se vůbec celkově cítila v těch intimních situacích. Bylo to vůbec příjemné, neobvyklé!??? Já nevím jak to nejlépe vyjádřit otázkou.

Viola (Čt, 9. 7. 2020 - 09:07)

Udělala jsem to, protože jsem mu to slíbila. Pocity jsem měla příjemné, on byl slušný,u prvního čůrání to bylo takový divný, žádný pocity,ale ani jsem se nebála protože jsem to měla skoro na počůrání, a musela jsem se rychle vyčůrat a neřešila jsem to. On měl ten návrh se pomilovat,ale to jsem odmítla,já ještě kluka neměla a takhle bych prvního kluka na to nechtěla. Když jsem se vyčůrala podruhé tak nabízel jiný věci , abych mu udělala, já jsem v sobě měla strašný blok a když si to udělal sám tak to bylo hezký jak byl veliký a jak to šlo z něj, ale já bych nedokázala s ním hned něco mít. Vím,že se bude zlobit,že jsem to napsala, ale já se potřebovala svěřit, když jsi o mně měla strach.

Návštěvník (Čt, 9. 7. 2020 - 09:07)

Tak. Vidíš. Asi bys už s cizím klukem tohle znovu neudělal a,co?

Mike (Čt, 9. 7. 2020 - 09:07)

Violo a budeš sem alespoň dál psát o čůrání? Píšeš totiž moc a moc nádherně

Pissík (Čt, 9. 7. 2020 - 07:07)

Krásné čůrací ráno. Jejda,vy jste myslím plánovaly, že budete čůrat do nádobky a změříte kolik která načůrala. Já jsem zvědavý. Dnes bych si myslel, podle proudu, že načůrala nejvíc Miška, ale zase mám vypozorovaný, že holky , co mají silný široký proud, čůrají krátce než holky s ne tak divokým prouděním a tak to může být i jinak. Tak jestli si vzpomenete, zkuste to. Přeju hezký výlet a netradiční čůrání někde tam.

Klára (Čt, 9. 7. 2020 - 07:07)

Mamča už je vzhůru a chce dělat snídani pro všechny, tak ji nechám,a jsem ráda ,že se snaží být aktivní a je jí lépe. Sedím na zápraží a mám kafe,už tu byla také Niki i Miška a udělaly rychlé čůrání vedle do trávy a zase šly k sobě dovnitř ,ale přijdou, dělají si čaj a Miška taky kafe a možná i přinesou snídani. Miška tady čůrala skoro hned se staženýma kalhotkama dost velký proud a Niki pomaleji .ale pak se jí to rozeběehlo z pipinky taky všechno rychle.Měla u toho trochuvíc zvednutou prdelku , Já jsem se vyčůrala dřív o něco než přišly a taky jsem měla malý pramínek a až pak rychlý a větší.Libor ten ráno chrní déle a málokdy jde čůrat brzo jako já. Jestli bude hezky, tak si uděláme výlet asi na to Hřensko a kolem Pravčické brány a na soutěsku a na lodičky. Uvidíme.

Peefreak (Čt, 9. 7. 2020 - 06:07)

Klára už sem píše od loňského února - tehdy pro nějakého Vilíka. Můžete si pročíst historii.;-)

Leoš (St, 8. 7. 2020 - 22:07)

Tyhle stránky jsou neustojitelné, ráno jsem to četl a udělal jsem se a teď znova. To za kostelem to je bomba, já bych tam tu ruku tý holce dal taky, ale byl bych mokrej hned v kalhotách. Já jsem to četl dvakrát, třikrát s už to nešlo zvládnout. Ikdyž to psal kluk, promiňte mi tu upřímnost, já jsem tu holku viděl živě a stalo se mi to nezadržitelně. Je mi 15 a holku jsem ještě neměl doopravdy.

Pozorovatel (Čt, 9. 7. 2020 - 09:07)

Jen chci připomenout na příkladu Leoše, že nakonec není důležitý autor,ale obsah sděleného..

Honza (Čt, 9. 7. 2020 - 11:07)

Ok,přesně! Dobrá poznámka.

Pozorovatel (Čt, 9. 7. 2020 - 09:07)

Jen chci připomenout na příkladu Leoše, že nakonec není důležitý autor,ale obsah sděleného..

Puluj (St, 8. 7. 2020 - 22:07)

Rozumím ti vůbec se nemusíš stydět , naopak jsi upřímný a odvážný , to cením.

Návštěvník (St, 8. 7. 2020 - 21:07)

Děda se rozjel čekám další drama :-))))

U. (St, 8. 7. 2020 - 20:07)

příznaky problému: Časté močení (kolikrát denně je pacient nucen potřebovat močit a jak často vstává v noci, hodnotí se proud moči).
Nucení na močení (zda se projevuje náhlá potřeba močení ze strachu inkontinence)
Váhání (zda je zahájeno močení ihned po nucení nebo s odstupem času, je močení přerušované či má kolísavý proud).
Neúplné vyprázdnění močového měchýře (pocit nedokonalého vymočení bez ohledu na to, jak často chodí, zda pacient chodí močit bezprostředně několikrát po sobě).
Potřeba tlačit při močení.

Pissík (St, 8. 7. 2020 - 19:07)

Proto každá holka dělá různě velký proud.

Mike (St, 8. 7. 2020 - 20:07)

Přesně tak,každá čůrá jinak prudce a silně.

Mike (St, 8. 7. 2020 - 20:07)

Přesně tak,každá čůrá jinak prudce a silně.

Martina (St, 8. 7. 2020 - 19:07)

Mocčový mechýř se sám vyprazdňuje tlakem podle toho jak je aktivní

U. (St, 8. 7. 2020 - 19:07)

Ano, to je pravda.

Návštěvník (St, 8. 7. 2020 - 19:07)

Tak Violko,jaké to všechno bylo?

Reklama

Přidat komentář