Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Pá, 10. 7. 2020 - 15:07)

Sledující díky ale já teď mezi lidi nechci.Protože nesouhlasim s tim nařízenim bez roušek a k tomu otevřené hranice,takže vůbec nesnesu mít nikoho vedle sebe.Nemam na nic náladu.Dokuď můžem sem radši doma.Na podzim si toho užiju dost až děti nastoupí do škol a jestli Sergej někam pujde.Asi se Sergejem k sobě patříme no.I když mě taky někdy leze na nervy ale už jsme toho překonali dost,tak s nim pokračuju dál.Zatim aspoň on neoplodňuje (umí to).A já bych teď když to vidim jak se to na světě vše podělalo tak bych neměla už chuť někoho rodit do toho hnusu nemocí a Sergej dítě nechce a máme stejný problem tak asi k sobě patříme.Bianko to je fakt,ty si přímo z ohniska.A co lidi který znáš jak jsou na tom? A v respirátoru se mi moc nelíbí,připadam si v něm blbě a ještě jak kolem mě nikdo nic nemá je to hrůza.Měla sem oblíbenou černou bavlněnou roušku ale když roušky ostatní sundali tak už je mi na prd.Tak možná trochu s tim děti vyšiluju ale u Sergeje ne.Ten na to taky nadává a nesouhlasí se sundánim roušek,takže my se v tomhle shodujeme.

Miluna (Čt, 9. 7. 2020 - 23:07)

A to ještě Sergej než se vrátil domu tak po chodbě v baráku někdo šel a tak kašlal jako kráva už je tady slyšet pár dní takhle a jako naschvál Sergej po něm vzápětí vstoupil do baráku a Sergej nevěděl že tu takhle kašlal zrovna ten člověk.Tak další strach navíc!! Já už fakt nemůžu.To už takhle bude pořád denně být v nejistotě???

bianka (Pá, 10. 7. 2020 - 13:07)

Milu nešil z toho. Já jsem v ohnisku :-) a musím s tím žít. Ten vir se jen tak nevypaří a lék je daleko. Co máš dnes jisté?
To je jako by ses bála, že jak vyjdeš vjede na tě náklaďák. Nebo ti spadne na hlavu střecha. Myj si pořádně ruce, navlékej respirátor, obcházej venku lidi a nečti tisk a nekoukej na zprávy. Moje rada. Děti i Sergeje s tím určitě jen vyšiluješ. Andy ti píše ohledně práce, bylo by dobré zase jezdit a přijít na jiné myšlenky.

Sledující (Pá, 10. 7. 2020 - 11:07)

8.7.:"PLNÝ I ZKRÁCENÝ ÚVAZEK, DPP I DPČ KFC Písek aktuálně nabírá nové zaměstnance na pozici ŘIDIČ - ROZVOZ JÍDEL. Požadujeme: ŘP sk. B - aktivní řidič! Směna 10.30 - 22.00 hod. nebo 10.30 - 16.30 a 16.30 -22.00 hod. Energie a odhodlání stačí, vše ostatní tě naučíme my! Nabízíme: plánování směn dle tvé potřeby, spropitné pro každého, jídlo na směně za pár kaček, zaměstnanecké akce, výhody do všech našich značek (Burger King, Pizza Hut, Starbucks, KFC) Možnost profesního růstu a osobního rozvoje. První kontakt: pí. Vanclová Petra tel. 777 588 661 (po - pá 8:00 - 17:00 hod.) - nechodit osobně a domluvit si schůzku."

Sledující (Pá, 10. 7. 2020 - 11:07)

Asi bych to tak neprožívala. Když nebude korona, budeš mít zase něco jiného. Neopětovanou lásku (jako minulý rok), potrat (před tím), vyhazov z bytu, těhotenství, Sergeje bez peněz a bez práce na krku, atd. Navíc uběhnou dva měsíce a podzim s virózama na krku. Jestli se chceš zbláznit nebo si uhnat rakovinu (ze stresu) tak si dělej ty katastrofické scénáře. Ale být tebou, jdu mezi lidi. Makat někam na zahrádku jako servírka, třeba. Zamysli se. Fakt vidíš ve své budoucnosti Sergeje?

Andrea (Čt, 9. 7. 2020 - 20:07)

Milu,sestra tam má jen chalupu.Kluk je svědomitý, ví co může následovat.Hlavne musí být v klidu a ten mu musíme poskytnout my.Mam o starost míň než ty, už bohužel nemám rodiče,jinak bych umřela strachy o ně,dala bych všechno možný,abych se od nich nechala pohladit.....

Miluna (Čt, 9. 7. 2020 - 20:07)

Právě ten strach o ty blízký mě nějak dodělává a nedávam to.Nejde dělat nic.Jen čekat jak to bude a mě ta nejistota každý den už unavuje.Už vlastně ani nežiju jak se mi nechce mezi lidi.Je mi mezi lidma už spíš špatně.Byla sem na tom v únoru už líp,sama se sebou,byla sem srovnaná a co od března je tenhle hnus tak prostě jde to semnou zase z kopce Andy:-( a nikdo mi nemůže pomoct.Muselo by to svinstvo zmizet ale tohle už neni normální život.

Andrea (Čt, 9. 7. 2020 - 19:07)

Milu, nedávám dětem znát, že mám obavy, nechci je stresovat.Normalne fungujeme,jen se zkrátka stále chráníme.Milu, děti máš zdravé tak zbytečně nestresuj,u našeho synka je situace složitější o to musíme být ostražitějsi,klid,nikdo neví co bude,ale není to tak hrozné,neboj holka neboj

Miluna (Čt, 9. 7. 2020 - 19:07)

A tvuj syn je naučenej se chránit? Já se bojim že kluk zapomene a sáhne ve vlaku na dveře nebo na tyč a pak si sáhne do oka,nebo aby s nim nakaženej necestoval.A co ve škole kolektiv když to tam někdo dotáhne.Víc vycvičená mi přijde Zdena u kluka si moc jistá nejsem.A jinak muj kluk je alergik tak nevim jak to jde s Covidem a tim jak je napůl Ind sem teď znejistěná jak sem čatla ten článek.No nevim no,potřebovala bych přijmout kousek tvého klidu.Já už takhle v té nejistotě žiju denně.Bylo to lepší jen v květnu to jsme byli na nule už s virem a já doufala že se stane zázrak a začne vir mizet ale opak je pravdou a tahaji to sem ze zahraničí.A dneska právě Písek a vedle Strakonicko už nám to zase stoupá.Vždyť tu máš vlastně v Písku sestru viď.

Návštěvník (Čt, 9. 7. 2020 - 20:07)

A tys věděla, že se máš chránit??? V určitých letech???

Návštěvník (Čt, 9. 7. 2020 - 20:07)

No, miluna se nechrání ani teď. A ostatní jsou jí taky jedno kdyby nakazila. Bez antikoncepce, bez gumy. Už víc než rok nebyla těhotná, ji chrání korona.

Miluna (Čt, 9. 7. 2020 - 19:07)

Alešku tak sem si video pustila ale nevim co si o tom myslet.Je hrozný jak každej říká něco jinýho a teď komu věřit?? Já sem dneska v krámu proběhla bez ničeho protože sem šla jen pro dvě věci a respirátor sem si ušpinila ale sem tam hodně nervozní bez ničeho.Já už fakt nevim co dělat.Už ten svět je hnusnej timhle.Nebaví mi už chodit mezi lidi a mam strachy kvuli dětem.Teď sem ve zprávách četla že ohroženou skupinou jsou černoši a bohužel i na 44% indové v úmrtí na koronu víc než bílý.Tak si říkam co muj kluk?? Když je napůl tak u něj to platí taky??? Co Andy jak s timhle žít??? Tvuj synek je prozměnu nemocnej tak prostě teď sem nalomená ještě víc.Si taky pořád nervozní jako já?? Nevim kolik je tvýmu synovi ale jak to vnímáš ty až pujde do školy??? Muj bude jezdit i vlakem tak se budu už jen bát:'( mě už to nebaví ta hnusná beznaděj.Když tak přemýšlim o svý blízký se bojim ještě víc než o sebe a kvuli tomu trpim.Ten pocit jak to jednou někdo přitahne domu že se s tim svezou i ostatní což je to strašný.

-Aleš- (Čt, 9. 7. 2020 - 16:07)

https://www.youtube.com/watch?v=XM1t0UlYgmA

.. (Čt, 9. 7. 2020 - 00:07)

Z odborníků každej říká něco jinýho,takže na to se taky nedá spolehnout.Vzhledem k tomu že jak se zavedli roušky a opatření tak počty nakažených začli klesat.I v jiných státech bylo prokázaný že po zavedení roušek začli počty nakažených klesat.A my zde uděláme po všem pravý opak a místo abychom byli rádi že už to u nás všude bylo lepší,tak roušky sundáme a k tomu otevřeme hranice aby lidi nadržený na cestování mohli hned vyjet do zemí kde na tom byli daleko hůř a vir sem natahat zpátky a založit nová rozrůstající se ohniska podpořená nenošením roušek.

Návštěvník (Čt, 9. 7. 2020 - 11:07)

mluvím ne o každý jiný, ano to se u doborníků stývá, ale mluvím o odborních zodpovědných za tato rozhodnutí

Andrea (St, 8. 7. 2020 - 20:07)

Roušku 12 hodin v práci,pak v Mhd, chápu pokles ekonomiky a vše souvisí se vším.Stavim do řady zdraví versus peníze, máme nemocného synka a Covidu by pro něj byl velice přitěžující,tak to vidím já, máma

Návštěvník (St, 8. 7. 2020 - 20:07)

Díky. Mám to podobně včetně rodiny. Jenže svoje hodnocení a pocity nepovažuji za objektivní. Nezbývá než věřit odborníkům, kteří snad volí menší zlo.

je smutné (St, 8. 7. 2020 - 20:07)

že máš nemocného syna. Mnoho dalších lidí je nemocných, ale není nutné propadat panice. Jsou horší nemoci než Covid a umírá na něj denně mnohem víc lidí a nikde se to nepíše. Fascinovalo mě vystoupení senátora, bývalého ředitele Masarykova onkologického ústavu v Brně. Mluvil jasně a srozumitelně o Covidu a člověk jen zíral. Zdaleka to není tak, jak do nás hustí media.

? (Čt, 9. 7. 2020 - 10:07)

A ty horší nemoci než Covid jsou momentálně jaký?

netvrdím (Čt, 9. 7. 2020 - 11:07)

že Covid není nebezpečný. Ale třeba na rakovinu u nás umírá každých 20 minut jeden člověk. A další nemoci není třeba jmenovat.

Reklama

Přidat komentář