Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

(U.)Vážení, (St, 8. 7. 2020 - 18:07)

jen pro vaši informaci. Pokud žena musí pro močení vyvinout tlak, může se jednat o dva problémy. Porucha pánevního dna nebo zúžení močové trubice. Pak je třeba provést urologický zákrok, kalibraci a trubici roztáhnout.

Pissík (St, 8. 7. 2020 - 18:07)

Děkuji Klárko a Miško nejen za viadukt, Mišce se pipinka lekla a nemohla se pak znovu rozčůrat a uvolnit, to se stává. Jen tak dál. Fakt dnes hustý věci tady čtu. Kluci já jsem asi blbec,ale tohle jsem neprožil co tady píšete vy s holkou. Bledá závist.

Todd (St, 8. 7. 2020 - 18:07)

Vidět štíhlý nohy mladý holky s pipinou ,kterou odhalí že spodních kalhotek těsně před tím než se vyčůrá je napětí a vzrušení. Pak jí ze štěrbinky v pipince vystříkne proud močení a v blažené úlevě holka vyčůrá rychlým tlakem ze sebe veškerou tekutinu. Mokrá pipinka je blaho pro mužský penis i ústa....

Klára (St, 8. 7. 2020 - 18:07)

Trochu jsme zmokly s Miškou, ale jely jsme na kolech se projet i k tomu viaduktu a ještě kus dál a na cestě zpátky jsme to čůrání udělaly,protože se nám už chtělo víc. Šly jsme jakoby z boku viaduktu, kde to mírně stoupá a začaly jsme hned dost čůrat,když najednou projeli nějaký cyklisti a asi nás viděli, já jsem jen trochu zmírnila proud čůrání, ale pak jsem to uvolnila zase naplno a Miška ta se trochu lekla a úplně to stopla ,ale že se jí ještě chce a tak to pak pustila,ale začala čůrat až za chviličku slabý pramínek a až pak větší a už to bylohotový. Dnes je tady deštivo a chladno a tak budeme spíše vevnitř,chtěly jsme taky navšívit nějaké památky, Pravčickou bránu a tak a tak to nás ještě čeká. Volaly holky Majka i Pavlína z Lysé a jsou v pohodě. Zuzko a co ty? Opravdu se nemusíš bát být tady s námi a ušetříš za penzion, napiš ,jak to vidíš. Když budeš chtít bydlet tam nebudeme tě lámat,ale když budeme tady spolu budeme mít víc času na společné prožitky a plány. Maminka je taky ok a má dobrou náladu a to je důležité.

Šišmiš (St, 8. 7. 2020 - 22:07)

Holky,ten viadukt byl super. Jak si Miška zarazila čůrání a nemohla to pak znovu pustit ,ikdyž se jí chtělo. Jste suprový holky! To bych chtěl s vámi zažít naostro!

Zuzka (St, 8. 7. 2020 - 21:07)

Klárko nechci obtěžovat. Ozvu se zítra promyslím to. Hezký večer!

Návštěvník (St, 8. 7. 2020 - 16:07)

Holka,co tohle dovolí si tam nechat sahat při chcaní, je štětka, nic jiného

Návštěvník (St, 8. 7. 2020 - 16:07)

Ale no tak....naopak je tolerantní dívka.

jj (St, 8. 7. 2020 - 17:07)

tolerantní davajka. A existují takové i ve skutečnosti.

Pissík (St, 8. 7. 2020 - 16:07)

Teda některý zkušenosti fakt hustý, jen si to představit....

Návštěvník (St, 8. 7. 2020 - 15:07)

Souhlasím.

Matlák (St, 8. 7. 2020 - 14:07)

Já už mám holky znovu pnutí. Dáte mi čůrání?

Návštěvník (St, 8. 7. 2020 - 12:07)

Tak myslím na Violu,snad ten kluk bude normální, když je ona naivní. Jestli píše že půjde na schůzku nevyčůraná,teda já bych naopak šla prázdná a pak by se teprve později vidělo. Takhle bude muset brzy někam a kdo ví jak to dopadne.

Matlák (St, 8. 7. 2020 - 09:07)

Klárko ja měl tak na tebe pnutí,že vyteklý bylo u Misky a tebe já uhonil ani na violu neudržel počkat nešlo.

(St, 8. 7. 2020 - 10:07)

přestaň psát. Je to nesmysl celý od začátku do konce.

Návštěvník (St, 8. 7. 2020 - 14:07)

Libor je na tom tady závislý, ten toho jen tak nenechá.

Mike (St, 8. 7. 2020 - 14:07)

Asi ne,ale navazují tady další zajímavé zkušenosti jiných kluků. Holek,co sem píšou zase tolik není.

Návštěvník (St, 8. 7. 2020 - 09:07)

Hlavně, aby Viola nenaskočila na lep nějakýmu podivnýmu týpkovi. Violo bojím se o tebe,a co tví rodiče? Vědí s kým se potkáš?

Tom (St, 8. 7. 2020 - 08:07)

Mám kámošku a včera jsme šli ze Šárky vpodvečer a ona mi pošeptala,že chce někde nutně čůrat, já j iřekl,že já taky a pojď,zmizíme někde stranou. Došli jsme na skryté místo a já začal opravdu hned čůrat. Ona byla trochu zaražená a viděl jsem,že neví co má dělat. Přešlapovala a dávala nohy k sobě a držela si kalhotky jako že je stáhne a bude taky,ale chvíli nejistě ještě přemýšlela a pak už to bylo rychlý, kalhotky ihned dole, sedla na bobeček a hned z ní prudce čůrací pramen. Trochu ji zadek zahalovala sukýnka,ale z pipinky to bylo vidět,že ji šel proud hodně před ní . Ona se asi styděla,protože se dívala na druhou stranu a když se vyčůrala byla trochu zakřiknutá. Tak jsem ji povzbudil a dal ji pusu a ona se mi přiznala,že čůrala s klukem vůbec poprvé,ale nechěla se počůrat , nevydržela by to.

Ivoš (St, 8. 7. 2020 - 13:07)

Tome já jsem zažil už dost dávno toto: bylo mi tehdy šestnáct a té holce o rok méně, svatba v kostele v Jabluňkově mé sestry. Holka byla moje kámoška že sousedství a jí se chtělo hrozně čůrat a tak jsem s ní krátce před koncem obřadu odběhl ven a zavedl jí za kostel z druhé strany,ale ona už tam sama za rohem u zdi nemohla vydržet a vyhrnovala sukni a spěšně stahovala punčocháče s kalhotkama a vůbec neřešila moji přítomnost ,okamžitě z ní vytryskl rychlý proud ,já se neudržel a dál jsem ji tam do pipinky ruku,ona čůrala dál,jen jsem ji něco řekl,že je to krásný a že to od ní moc chci počůrat takto a pak jsem byl jak šílený, ještě jsme spolu zmizeli na hostině dvakrát na bezpečné místo a udělali jsme to čůrání ,já ji nakonec pak připravil o panenství po posledním jejím vyčůrání. Zmizeli jsme spolu na pokoj,kde jsme měli ubytování a oba jsme to chtěli,já víc, držel jsem se,ale stejně jsem ji pipinku naplnil skoro hned jak jsem byl v ní. Chodili jsme spolu pak ještě skoro dva roky ,pak se odstěhovala.

Reklama

Přidat komentář