Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

-Aleš- (Čt, 9. 7. 2020 - 16:07)

https://www.youtube.com/watch?v=XM1t0UlYgmA

.. (Čt, 9. 7. 2020 - 00:07)

Z odborníků každej říká něco jinýho,takže na to se taky nedá spolehnout.Vzhledem k tomu že jak se zavedli roušky a opatření tak počty nakažených začli klesat.I v jiných státech bylo prokázaný že po zavedení roušek začli počty nakažených klesat.A my zde uděláme po všem pravý opak a místo abychom byli rádi že už to u nás všude bylo lepší,tak roušky sundáme a k tomu otevřeme hranice aby lidi nadržený na cestování mohli hned vyjet do zemí kde na tom byli daleko hůř a vir sem natahat zpátky a založit nová rozrůstající se ohniska podpořená nenošením roušek.

Návštěvník (Čt, 9. 7. 2020 - 11:07)

mluvím ne o každý jiný, ano to se u doborníků stývá, ale mluvím o odborních zodpovědných za tato rozhodnutí

Andrea (St, 8. 7. 2020 - 20:07)

Roušku 12 hodin v práci,pak v Mhd, chápu pokles ekonomiky a vše souvisí se vším.Stavim do řady zdraví versus peníze, máme nemocného synka a Covidu by pro něj byl velice přitěžující,tak to vidím já, máma

Návštěvník (St, 8. 7. 2020 - 20:07)

Díky. Mám to podobně včetně rodiny. Jenže svoje hodnocení a pocity nepovažuji za objektivní. Nezbývá než věřit odborníkům, kteří snad volí menší zlo.

je smutné (St, 8. 7. 2020 - 20:07)

že máš nemocného syna. Mnoho dalších lidí je nemocných, ale není nutné propadat panice. Jsou horší nemoci než Covid a umírá na něj denně mnohem víc lidí a nikde se to nepíše. Fascinovalo mě vystoupení senátora, bývalého ředitele Masarykova onkologického ústavu v Brně. Mluvil jasně a srozumitelně o Covidu a člověk jen zíral. Zdaleka to není tak, jak do nás hustí media.

? (Čt, 9. 7. 2020 - 10:07)

A ty horší nemoci než Covid jsou momentálně jaký?

netvrdím (Čt, 9. 7. 2020 - 11:07)

že Covid není nebezpečný. Ale třeba na rakovinu u nás umírá každých 20 minut jeden člověk. A další nemoci není třeba jmenovat.

? (Čt, 9. 7. 2020 - 11:07)

To jsem přesně nechtěl slyšet o rakovině.To je jasný že je nebezpečná ale neovlivňuje chod celého světa.Kvůli rakovině nechodí lidi hromadně do karantény a nezavírají se podniky.Takže srovnávat to s Covidem nemá žádný opodstatnění.Myslel jsem jaká jiná infekční nemoc je momentálně nebezpečnější a zasáhla celý svět?

Návštěvník (Čt, 9. 7. 2020 - 11:07)

ale notak. rakovina přece není nakažlivá

Asi (St, 8. 7. 2020 - 20:07)

moc nechápeš. Obě s Milunou jste chytřejší než lékaři, hygienici, ekonomové.

Andrea (St, 8. 7. 2020 - 20:07)

Hranice měly zůstat zavřené pro cestovní ruch, stačili by pendleri kvůli ekonomice, myslím, že se ještě budeme divit, roušky nás také zas tak neobtěžovali

Ano (Čt, 9. 7. 2020 - 06:07)

Hranice měly zůstat zavřené ,navleče se tu nový typ nemoci a taky varují i plno jiných klíšťat a jiné havěti. Zdá se mí, že už i ty moře jsou po záplavách plná nánosu živočichů a špíny, no nevím sice jak kde. Je tu s toho cestování navlečeno nemocí , živočichů a havěti.Při omezení letů letadly a jezdění aut je poznat že vzduch je lepší i vody je více.

Návštěvník (St, 8. 7. 2020 - 20:07)

Ne neobtěžovaly. Otázka je nakolik je jejich nošení účinné dle nových poznatků. A další omezení nebo úplné zastavení cestovního ruchu znamená další nápor na ekonomiku, státní finance, státní dluh, strmý růst nezaměstnanosti, psychického zatížení obyvatelstva, depresí, exekucí atd neb nejde jen o cestovní ruch ale obrovské množství dalších firem a profesí, které s CR souvisí. Jak často a kolik hodin denně jste nosila roušku?

P. (St, 8. 7. 2020 - 11:07)

Já jsem zjistila že v našem městě je 98% hlupáků co roušky sundali i když nákaza právě naopak se u nás objevila znova před 1.7..Roušky si tak může dovolit sundat Pelhřimov:)

Andrea (Út, 7. 7. 2020 - 21:07)

Milu, souhlasím s tebou, také v obchodě nosíme roušky,nejsme sami a i kdyby,je mi to jedno

Miluna (Út, 7. 7. 2020 - 22:07)

Já už tam Andy byla uplně sama víckrát.Budu se to muset naučit jako ty aby mě to bylo jedno a nepřipadala si jako vývrhel.Já si to jednou zkusila kvuli těm lidem jít bez ničeho ale nedávam to,je mi to silně nepříjemný.Nesnesu nikoho vedle sebe a nemůžu se soustředit na nakupování tak proto sem začla nosit respirátor.Rouškou chráníme druhý ale když už jí ostatní nenosí tak nás nechrání a musíme respirátor.

P. (St, 8. 7. 2020 - 11:07)

Téda..úplně přesně moje řeč.

V. (St, 8. 7. 2020 - 12:07)

Lidé to moc podceňují, oni se to začne šířit a znovu doveze s cestování.

P. (St, 8. 7. 2020 - 13:07)

Přesně člověk se nestačí divit kolik hlupáků to podceňuje.Hranice vůbec tohle léto neměli otevírat.

Reklama

Přidat komentář