Reklama

Obřízka

inu (Ne, 12. 7. 2020 - 16:07)

já si myslím, že Tonda děti neměl. Psal, že kvůli dědičné nemoci děti mít nechce. Navíc si osobně myslím, že možná v životě ani neměl ženskou. Znám jednoho teologa, vystudoval fakultu, učí teologie na vš, ale knězem není. Taky se neoženil. Nebo bývalý ministerský předseda vlády v Portugalsku Salazar. Opustil seminář po třech letech, vystudoval ekonomii, stal se jejím profesorem, ale nikdy se neoženil. To spíš jsou vysvěcení kněží, co mají děti, ale někteří ani se nedají vysvětit a stejně žijí v celibátu. Jistě, Tonda psal, jak chodil na nuda, to snad ho naučila jeho matka. Takže ženské viděl, ale jinak jistě držel celibát. Jen mi napadá, jestli Tonda nepsal, že měl mladšího bratra. Ten by to být mohl. Ale on žil samotářský život, asi se moc nestýkali. Je zajímavé, jako ho dost lidí lituje, vč. žen. Ten mohl mít ženských, ale nedal si poradit, aby se oženil, měl rodinu a nebo aspoň ženskou, co se o něj bude starat. Krasavec být nemusel, ale peněz měl dost, když dělal v Německu, tak po tom ženské jdou. Ten aktivismus to byla jen náhrada, že byl sám. Asi nejvíc přátel měl na internetu, názorových oponentů, ale s někým mohl takto komunikovat. Což je furt lepší, než když se člověk setká jen s mlčením a nezájmem.

Martina (Ne, 12. 7. 2020 - 16:07)

Proto je mi líto co se stalo. Párkrát jsme se navzájem poslali někam, ale jinak jsme spolu vycházeli. Bylo mi ho upřímně líto, když přišel o prsty. Z minulosti jsme tady měli dva společné známé. Toho z Liberce byl i navštívit. Škoda, že byl tak posedlý tím, že všichni jsme Zkoumal, jinak diskuse s ním mohly být zajímavé. Jen jsem mu vždy musela dokázat, že jsem "pravá" Martina. Pak byl ochotný diskutovat. Budu na něj ráda vzpomínat. Ať odpočívá v pokoji.

Anonymous (Ne, 12. 7. 2020 - 13:07)

Vyčerpávající. Tohle beru. Libore proč to chceš objet? Něco,co nevíme a je to vaše společné? Můžeš vysvětlit? Díky za Tondu. Udělal jsi 200% možného! Dost to rozdýchávám .

Libor (Po, 13. 7. 2020 - 08:07)

Vysvětlím, ale později až dokončím návstěvy měst a některých konkrétních osob. Nejsem přímo z Tonyho rodiny ,to na vysvětlenou. Myslím, že budu mít poté hodně styčných informací, které pak pomohou tohoto člověka více přiblížit ve skutečnosti jaký byl doopravdy .Mám dovoleno tyto informace shromáždit a předat dál, prosím ,dejte mi nějaký čas v týdnech, možná měsíc. Věřím, že nejpozději do konce léta je budu moci poskytnout ve více souvislostech.

Návštěvník (Út, 14. 7. 2020 - 14:07)

To je docela zajímavé a určitě prospěšné, aby celá řada ignorantů pochopila a ti ostatní si připomenuli jeho odkaz. Také se domnívám, že celou řadu doplňujících informací by mohl poskytnout jeho kamarád evangelikán.

Anonymous (Po, 13. 7. 2020 - 11:07)

Sice ještě zcela nechápu všechny souvislosti, ale předem děkuji Libore za snahu a otevřenost. Jsem zvědav na další detaily.

Martin (Ne, 12. 7. 2020 - 10:07)

Hm,tak to jse celkem nářez. Libore díky moc. Trochu nechápu tu misi po městech,ale asi jste se společně dlouho znali. Pak mi docvakávají i ty podrobnosti zdravotní ,které nemohl tady do detailu nikdo znát. Ta předposlední věta, ta je jak blesk do všech,co ho tady ponižovali. Mně nevyjímaje. Nebyl jsem taky často na jeho straně.

Návštěvník (So, 11. 7. 2020 - 21:07)

Taky jsem zvědavý

Martina (So, 11. 7. 2020 - 22:07)

Tobě bych ptáka nevykouřila.

Anonymous +1 (So, 11. 7. 2020 - 16:07)

......Libore,už máš nějaké informace z Jirkova ohledně Tonyho?

G. (So, 11. 7. 2020 - 09:07)

Alpium treme is daulilia mori skubi culum reatin Miličíně trebulus sanci dues coli.

? (So, 11. 7. 2020 - 09:07)

? To totiž není latinsky. Nějaký kód? A Miličín někdo z rodiny?

Libor (Pá, 10. 7. 2020 - 22:07)

Zítra navštívím Jirkov já také. Kéž by to bylo jinak co se týká informací.

Martin (Pá, 10. 7. 2020 - 19:07)

Depka opr.

Martin (Pá, 10. 7. 2020 - 19:07)

Tak co ví místní tak je pravda,že příčina je ta,jak tady bylo uvedeno, dokonce jsem našel místo kde žil. Blbý pocit a drepla jako prase

Martina (Pá, 10. 7. 2020 - 21:07)

Tak to je mi velice líto. Pořád jsem doufala, že se objeví...

Luci (Pá, 10. 7. 2020 - 19:07)

Ano,je to tak

Návštěvník (Pá, 10. 7. 2020 - 18:07)

Komedianti, vy tomu Tonymu nedáte pokoj.

Martin (Pá, 10. 7. 2020 - 16:07)

Jsem v Jirkově U Kapitána, zjistím víc. Už je tady asi ten druhý, co psal,že přijede.

Martina (Pá, 10. 7. 2020 - 18:07)

Budu ráda, když se dozvím pravdu.

Reklama

Přidat komentář