Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

No (Čt, 9. 7. 2020 - 14:07)

hlavně Janě Hruškový bylo 12 a to je stejně jako Nikole a mně to sem .kc nesedí.

Návštěvník (Čt, 9. 7. 2020 - 14:07)

Moc nesedí.

Kaďák (Čt, 9. 7. 2020 - 13:07)

Takže kadění hotovo, díky

Šárka (Čt, 9. 7. 2020 - 13:07)

Úchylnej pitomče!

Návštěvník (Čt, 9. 7. 2020 - 13:07)

Li-bo-re. Li- bo-re, Matlák čekááááá

Zuzka (Čt, 9. 7. 2020 - 13:07)

Klárko tak tedy jestli to bude možné že bych přijela v pondělí 20.června na 2 až 3 dny přímo k vám? Pozdravuju!

Natalie (Čt, 9. 7. 2020 - 13:07)

Jestli je ten kluk opravdu jednodušší buďte k němu tolerantní. Psal,že je mu 19 a tak už má sexuální potřeby a holku si asi těžko najde a co má tedy dělat? Přepadávat holky? Šmírovat holky při čůrání?On to musí nějak že sebe dostat. Já mu to nevyčítam,že to sem napíše,že má "pnutí" až se z toho udělá když ho vzrušují holky jak čůrají.

Hm, (Čt, 9. 7. 2020 - 13:07)

Asi máš pravdu.

!!!!!! (Čt, 9. 7. 2020 - 12:07)

Libore pomoz Matákovi, není s ním k vydržení

Matlák (Čt, 9. 7. 2020 - 12:07)

Violó já už mám pnutí vyteklý jak jsi tam zase čůrala a nedala si mi čuryní

Návštěvník (Čt, 9. 7. 2020 - 12:07)

Já ti taky nedám čuryní....

Viola (Čt, 9. 7. 2020 - 09:07)

Už ne. Možná až budu mít kluka na chození tak ano a s holkou klidně, to se vyčůrám kdykoliv společně . Psát sem třeba budu, ale bez schůzek.

Matlak8 (Čt, 9. 7. 2020 - 09:07)

Violó mám pnutí dáš mi curaní

Viola (Čt, 9. 7. 2020 - 08:07)

Jsem vpořádku a včera jsme se sešli a taky jsme čůrali ,jenom jsem se stejně trochu ze začátku styděla,ale už se mi chtělo když jsem a něj čekala a pak jsme še šli projít kolem hřiště a tam vzadu za prázdnými kabinkami jsem se už potřebovala rychle vyčůrat a a taky jsem to tam pustila a měla jsem větší proud a on se díval a pak jsme šli do města a pozval mně na sladkost a kafe a požádal, jestli to zkusíme ještě jednou. Procházeli jsme se kolem Lužnice a mně se chtělo pak taky a pustila jsem to na kraji lesa u stromu prudkým proudem,ale už ne tak dlouho a on se vyčůral taky a pak chtěl abych mu udělala rukou s pindíkem to,aby se udělal. Já to nechtěla a on to teda rychle udělal sám a teklo mu to na zem z pindíka několikrát za sebou. Pak jsme šli k jeho autu a rozloučili se. Myslím,že se už nepotkáme, nechci, Moc se mi nelíbilo,že chtěl hned na první procházce,abych mu udělala pindíka sama a taky ještě po prvním čůrání chtěl ,že mi to udělá do pipinky,ale to jsem nechtěla. Dala jsem mu schválně vymyšlený telefonní číslo. Já to takhle nechci,když by to mělo být se vším hned.

Návštěvník (Čt, 9. 7. 2020 - 08:07)

Jsem ráda, že jsi v pořádku. Nakonec jsi se zachovala celkem dospěle. Jen bych ráda věděla k čemu ti taková zkušenost byla a jak jsi se vůbec celkově cítila v těch intimních situacích. Bylo to vůbec příjemné, neobvyklé!??? Já nevím jak to nejlépe vyjádřit otázkou.

Viola (Čt, 9. 7. 2020 - 09:07)

Udělala jsem to, protože jsem mu to slíbila. Pocity jsem měla příjemné, on byl slušný,u prvního čůrání to bylo takový divný, žádný pocity,ale ani jsem se nebála protože jsem to měla skoro na počůrání, a musela jsem se rychle vyčůrat a neřešila jsem to. On měl ten návrh se pomilovat,ale to jsem odmítla,já ještě kluka neměla a takhle bych prvního kluka na to nechtěla. Když jsem se vyčůrala podruhé tak nabízel jiný věci , abych mu udělala, já jsem v sobě měla strašný blok a když si to udělal sám tak to bylo hezký jak byl veliký a jak to šlo z něj, ale já bych nedokázala s ním hned něco mít. Vím,že se bude zlobit,že jsem to napsala, ale já se potřebovala svěřit, když jsi o mně měla strach.

Návštěvník (Čt, 9. 7. 2020 - 09:07)

Tak. Vidíš. Asi bys už s cizím klukem tohle znovu neudělal a,co?

Mike (Čt, 9. 7. 2020 - 09:07)

Violo a budeš sem alespoň dál psát o čůrání? Píšeš totiž moc a moc nádherně

Pissík (Čt, 9. 7. 2020 - 07:07)

Krásné čůrací ráno. Jejda,vy jste myslím plánovaly, že budete čůrat do nádobky a změříte kolik která načůrala. Já jsem zvědavý. Dnes bych si myslel, podle proudu, že načůrala nejvíc Miška, ale zase mám vypozorovaný, že holky , co mají silný široký proud, čůrají krátce než holky s ne tak divokým prouděním a tak to může být i jinak. Tak jestli si vzpomenete, zkuste to. Přeju hezký výlet a netradiční čůrání někde tam.

Klára (Čt, 9. 7. 2020 - 07:07)

Mamča už je vzhůru a chce dělat snídani pro všechny, tak ji nechám,a jsem ráda ,že se snaží být aktivní a je jí lépe. Sedím na zápraží a mám kafe,už tu byla také Niki i Miška a udělaly rychlé čůrání vedle do trávy a zase šly k sobě dovnitř ,ale přijdou, dělají si čaj a Miška taky kafe a možná i přinesou snídani. Miška tady čůrala skoro hned se staženýma kalhotkama dost velký proud a Niki pomaleji .ale pak se jí to rozeběehlo z pipinky taky všechno rychle.Měla u toho trochuvíc zvednutou prdelku , Já jsem se vyčůrala dřív o něco než přišly a taky jsem měla malý pramínek a až pak rychlý a větší.Libor ten ráno chrní déle a málokdy jde čůrat brzo jako já. Jestli bude hezky, tak si uděláme výlet asi na to Hřensko a kolem Pravčické brány a na soutěsku a na lodičky. Uvidíme.

Reklama

Přidat komentář