Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Peefreak (Čt, 9. 7. 2020 - 06:07)

Klára už sem píše od loňského února - tehdy pro nějakého Vilíka. Můžete si pročíst historii.;-)

Leoš (St, 8. 7. 2020 - 22:07)

Tyhle stránky jsou neustojitelné, ráno jsem to četl a udělal jsem se a teď znova. To za kostelem to je bomba, já bych tam tu ruku tý holce dal taky, ale byl bych mokrej hned v kalhotách. Já jsem to četl dvakrát, třikrát s už to nešlo zvládnout. Ikdyž to psal kluk, promiňte mi tu upřímnost, já jsem tu holku viděl živě a stalo se mi to nezadržitelně. Je mi 15 a holku jsem ještě neměl doopravdy.

Pozorovatel (Čt, 9. 7. 2020 - 09:07)

Jen chci připomenout na příkladu Leoše, že nakonec není důležitý autor,ale obsah sděleného..

Honza (Čt, 9. 7. 2020 - 11:07)

Ok,přesně! Dobrá poznámka.

Pozorovatel (Čt, 9. 7. 2020 - 09:07)

Jen chci připomenout na příkladu Leoše, že nakonec není důležitý autor,ale obsah sděleného..

Puluj (St, 8. 7. 2020 - 22:07)

Rozumím ti vůbec se nemusíš stydět , naopak jsi upřímný a odvážný , to cením.

Návštěvník (St, 8. 7. 2020 - 21:07)

Děda se rozjel čekám další drama :-))))

U. (St, 8. 7. 2020 - 20:07)

příznaky problému: Časté močení (kolikrát denně je pacient nucen potřebovat močit a jak často vstává v noci, hodnotí se proud moči).
Nucení na močení (zda se projevuje náhlá potřeba močení ze strachu inkontinence)
Váhání (zda je zahájeno močení ihned po nucení nebo s odstupem času, je močení přerušované či má kolísavý proud).
Neúplné vyprázdnění močového měchýře (pocit nedokonalého vymočení bez ohledu na to, jak často chodí, zda pacient chodí močit bezprostředně několikrát po sobě).
Potřeba tlačit při močení.

Pissík (St, 8. 7. 2020 - 19:07)

Proto každá holka dělá různě velký proud.

Mike (St, 8. 7. 2020 - 20:07)

Přesně tak,každá čůrá jinak prudce a silně.

Mike (St, 8. 7. 2020 - 20:07)

Přesně tak,každá čůrá jinak prudce a silně.

Martina (St, 8. 7. 2020 - 19:07)

Mocčový mechýř se sám vyprazdňuje tlakem podle toho jak je aktivní

U. (St, 8. 7. 2020 - 19:07)

Ano, to je pravda.

Návštěvník (St, 8. 7. 2020 - 19:07)

Tak Violko,jaké to všechno bylo?

(U.)Vážení, (St, 8. 7. 2020 - 18:07)

jen pro vaši informaci. Pokud žena musí pro močení vyvinout tlak, může se jednat o dva problémy. Porucha pánevního dna nebo zúžení močové trubice. Pak je třeba provést urologický zákrok, kalibraci a trubici roztáhnout.

Pissík (St, 8. 7. 2020 - 18:07)

Děkuji Klárko a Miško nejen za viadukt, Mišce se pipinka lekla a nemohla se pak znovu rozčůrat a uvolnit, to se stává. Jen tak dál. Fakt dnes hustý věci tady čtu. Kluci já jsem asi blbec,ale tohle jsem neprožil co tady píšete vy s holkou. Bledá závist.

Todd (St, 8. 7. 2020 - 18:07)

Vidět štíhlý nohy mladý holky s pipinou ,kterou odhalí že spodních kalhotek těsně před tím než se vyčůrá je napětí a vzrušení. Pak jí ze štěrbinky v pipince vystříkne proud močení a v blažené úlevě holka vyčůrá rychlým tlakem ze sebe veškerou tekutinu. Mokrá pipinka je blaho pro mužský penis i ústa....

Klára (St, 8. 7. 2020 - 18:07)

Trochu jsme zmokly s Miškou, ale jely jsme na kolech se projet i k tomu viaduktu a ještě kus dál a na cestě zpátky jsme to čůrání udělaly,protože se nám už chtělo víc. Šly jsme jakoby z boku viaduktu, kde to mírně stoupá a začaly jsme hned dost čůrat,když najednou projeli nějaký cyklisti a asi nás viděli, já jsem jen trochu zmírnila proud čůrání, ale pak jsem to uvolnila zase naplno a Miška ta se trochu lekla a úplně to stopla ,ale že se jí ještě chce a tak to pak pustila,ale začala čůrat až za chviličku slabý pramínek a až pak větší a už to bylohotový. Dnes je tady deštivo a chladno a tak budeme spíše vevnitř,chtěly jsme taky navšívit nějaké památky, Pravčickou bránu a tak a tak to nás ještě čeká. Volaly holky Majka i Pavlína z Lysé a jsou v pohodě. Zuzko a co ty? Opravdu se nemusíš bát být tady s námi a ušetříš za penzion, napiš ,jak to vidíš. Když budeš chtít bydlet tam nebudeme tě lámat,ale když budeme tady spolu budeme mít víc času na společné prožitky a plány. Maminka je taky ok a má dobrou náladu a to je důležité.

Šišmiš (St, 8. 7. 2020 - 22:07)

Holky,ten viadukt byl super. Jak si Miška zarazila čůrání a nemohla to pak znovu pustit ,ikdyž se jí chtělo. Jste suprový holky! To bych chtěl s vámi zažít naostro!

Zuzka (St, 8. 7. 2020 - 21:07)

Klárko nechci obtěžovat. Ozvu se zítra promyslím to. Hezký večer!

Reklama

Přidat komentář