Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 08:07)

Je to zpátky zhruba za 10-24 let, dle toho jak moc si umí zakalkulovat daně do nákladů a zda pronajímá opravdu šikovně přes více aplikací a má naplněnou roční kapacitu apartmánu.Pak už mu jde jen asi 500-1000 0000 ročně čistého zisku do kapsy na důchod.

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 08:07)

Též bych řekl, že za komunismu se víc kradlo, respektive víc kradlo státu. Jednoduše se dalo nakrást si nějaký naturálie z podniku a pak je šikovně směnit za to co ste potřebovali za protislužbu a naturálie.
Mohli jste si tak šikovně postavit malý rodiný domek pouze z nakradeného a na vzájemné výpomoci několika řemeslníků z firmy, kterým jste zas pomohli se stavbou vy. To samozřejmě mohl udělat nějaký pracant, který se po r.89 chytil jako OSVČ a dál vydělával a dělal hodnoty a nikoliv mánička typu Havel nebo Vondra či Landovský, kteří akorát šustili a chlastali.

sdfg (So, 4. 7. 2020 - 08:07)

Cynik do thajského bordelu?! Ne! To není v stylu jeho generace.Spíše politicky jebat někoho na diskusi a okopávat okurky, je to zadarmo, je to účelné a účinné a nas*ere se pro práci.Kam by jezdil, když už jebe mne tady na diskuse, že?(potažmo Hamáčka a celou socdem)

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 07:07)

Cynika bolí ještě teď ruka a píše třaslavou rukou, protože ji má ještě vyklepanou z Václavského náměstí a také z toho jak se tam hodně nastříkal tou vodou..Já tipuji na konzervativní zupácká zaměstnání v dohledu ať už zemědělství, stavba, nebo přímo tyhle vojesnko-policejní zelenomozkové služby. Není to úplné jak se říká lopato, nebo vidle, to zase ne, ale není ani vysokoškolák, to se pozná, chybí nadhled.

sdfg (So, 4. 7. 2020 - 08:07)

Mimochodem ročník Cynika je nejvýše rok 1963, tam ještě komunismus silně zakořeněn, maturita někdy 1981 a pak ty dva roky vojny někdy v rozmezí nejpozději 1981-1983, jako lampasák na vojně nebyl, to by musel dělat VŠ, tudíž pocit lidovosti, když zažil vojnu jako řadový vojín. Možná i zlá zkušenost na vojně právě s chováním VŠ lampasáků, co měli vyšší příjem a byli zvýhodněni co do náplně čiností a nikdy nedělali rajóny a rovnou byli ve vyší šarži.Sexuální orientaci Cynika bych si netipl, může být i homosexuál, tzn. latentní, nepřiznaný a celý život jede na popírání vlastní sexuality, tzn. chlapácký chlap, ale neví proč. Snaží se to vyventilovat pravicově-lidovou politikou a potřebou řádu, pořádku, čistoty, pevných jasných názorů.Ze sexu tedy s manželkou patrně nikdy nic neměl, akorát orgasmus ale nijak si to neužíval.
Vysokou školu Cynik nestudoval už z toho důvodu, že tehdy to bylo daleko těžší a vyžadovalo velkou vnitřní konsistenci, nadání, disciplínu a to Cynik nemá.Cynikova inteligence je spíše průměrná, nebo je spíše narušen tou svou sexualitou, jejíž zmáhání mu zabere opravdu dost práce.K stáru si možná uvědomil, že nahý mužský zadek ho vzrušuje, ale starého psa novým kouskům nenaučíš.Doporučuju, zajet si do Thajského bordelu.

ShabbaTot-Jahoda (So, 4. 7. 2020 - 09:07)

náhodou....když jsem byl v Pataya v Thaisku,tak jsem si zaplatil výlet na Transsexual shou.Byl v tom tanec transsexuálů v ženských šatech,taxi a pití u stolu.Nekecám...toto je v Pataya možné,jedná se o asijské chlapy předělané na ženské a to by jeden neřek,že to jsou chlapové,tam mají pěkné ženské tělo.A u skutečných ženských je tak pěkná postava že by jeden chlap normálně brečel.Jenže u těchto asiatů a to mají v genech najednou přijde 40-rok a najednou jsou vyžilí a obtloustnou jako Mao ce Tung,anebo Jimčin-pig-Kong ,takže na toto pozor

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 17:07)

Bohatí gayové jezdí dle mého do Thajska do vyhlášených vykřičených čtvtí, patrně plážových destinací, nejezdí kvůli tomu patrně někam do nebezpečných temných uliček nočního Bangkoku.Nicméně jezdí ve větších skupiných, aby nebyli dalším pomníčkem, jako turista co se ztratil a ven vyšek, ale jen jako výměšek krokodýla a ryb namletý na drobno a vypuštěný do kanálu.

Cynik - realista (So, 4. 7. 2020 - 09:07)

Líbilo se ti to? Bylo to lepší, než sedět v kostele a mumlat motlitbičky?

ShabbaTot-Jahoda (So, 4. 7. 2020 - 10:07)

ne...pouze navštívit a ze zvědavosti kouknout a pak se vrátit do hotelu a čučet na TV na cimře.Ale ani tam mě nebylo dopřáno klidu...ihned vedle a to si nyní nevymejšlím šukal bílej stařík přes 60 s mladou thaiskou dívkou .Prostě žádné soukromí.Já si myslel,že to je nějaký děda,anebo táta se svou vnučkou,dcerou,jak se to drželo před hotelem za ruce...ale pak mě to došlo,že to byla nejspíš thaiská kurva a nějaký australský obšoust,prostě Sodoma,Gomora v Taisku a když jsem šel já jahoda po městě,tam na mě volalo ženské osazenstvo barů...Amerikano...come here,come here......já nešel!Hlavu jsem dal mezi ramena a rychle utíkat do hotelu

4.7. (So, 4. 7. 2020 - 12:07)

To není na oblek,ale na černé brýle a takový ten šátek kolem krku anti-paparazzi,nebo palestinu.

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 15:07)

Šátek palestina, to už jsem v Praze hodně dlouho neviděl..Maximálně ti levicoví němečtí turisti si dovolí pít v tramvaji plechovkové pivo, to je maximum, jo a měli šátek palestina, už si pamatuju, doma mají patrně plakát Che Guevary.

sdfg (So, 4. 7. 2020 - 07:07)

Nedělej se Cyniku, už tě mám dost načteno, abych si mohl typnout, že jestli si nepsal ten omylem skopírovaný životopis ty, tak k němu ten tvůj nebude mít daleko. Patrně si ještě bývalý skinhead a v součásné době máš suchou potíž, tzn. stojí ale necáká.

Cynik - realista (So, 4. 7. 2020 - 05:07)

„Kulturní revoluce zasahuje gramatiku. V souvislosti s celosvětovým hnutím proti tzv. rasismu se redakce amerického deníku The New Yorks Times tento týden shodla, že bude psát o černoších a jejich kulturách s velkými počátečními písmeny, zatímco o běloších nadále s malými. Uvedlo to vedení amerického média v článku na svých stránkách. Tomuto kroku předcházela několikaletá debata, současná situace na půdě Spojených států i ve světě ale změnu ve způsobu psaní o černoších uspíšila. ---

„Milí kolegové, celonárodní protesty proti rasismu a policejnímu násilí vyvolaly v The Times i jinde diskuze o mnoha aspektech našeho zpravodajství. Jedním z nich byla znovuotevřená letitá debata, zda kapitalizovat termín ‚černý‘ (‚black‘),“ napsali v úvodu šéfeditoři The New York Times Dean Baquet a Phil Corbett. Známý levicový deník v minulých týdnech ovládla radikální levice. ---

Věří, že toto nově zavedené pravidlo lépe vyjadřuje respekt vůči všem lidem a komunitám, o kterých píší, a podtrhuje sdílenou historii a identitu lidí žijících v USA. Dodávají, že podobnou formu psaní již adaptovaly jiné zpravodajské organizace jako agentura Associated Press. „Nedávno jsme se rozhodli kapitalizovat také pojem ‚Domorodci‘ (‚Native‘), zatímco jiné etnické termíny jako ‚Asijští Američané‘ (‚Asian-American‘) a ‚Latinos‘ se už dříve psaly s velkými písmeny,“ vysvětlují dále šéfeditoři. Pojem „Afroameričan“ se bude používat jako přijatelná alternativa.
(https://echo24.cz/a/SyA7a/prichazi-nova-gramatika-o-cernosich-se-bude-psat-s-velkym-pismenem-o-belosich-jen-s-malym?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_req_id=5V0TYSsJvlG-202007040227&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box) ----------

Jen tak dál, amíci, jen tak dál… bourejte sochy, vyměňte hymnu, černochům nadělte velké počáteční písmeno… pokus zrušit policii v Seattle sice poněkud nevyšel, tak třeba příště… Kam směřuje stát, s elánem a šturmem likvidující své památky a přepisující svou historii? --- Rasismus? Ale kdeže…

„Podíl černých Američanů, kteří každoročně jdou na vysokou školu, představuje 37 procent. Ale necelých 34 procent z tohoto počtu (tedy 12,6 procenta z celku) vysokou školu také úspěšně dokončí. Téměř čtvrtina černošské populace získá tedy v mladém věku trpkou zkušenost s životní prohrou. „Ponížení gigantických rozměrů,“ komentuje tato čísla americký ekonom David Paul Goldman. ---
Příčina? U přijímacích zkoušek se uplatňuje pozitivní diskriminace: černým uchazečům stačí složit test SAT s výsledkem o 250 bodů nižším, než je minimální práh stanovený pro bílé. (Průměrné výsledky za rok 2018: černí 946 bodů, bílí 1123 bodů, Asijci 1223 bodů.)
U dalších zkoušek se ovšem již další zvýhodnění neuplatňují. Mladý americký černoch má tedy šanci vyzkoušet ukázku úspěšného „privilegovaného“ života, aby posléze zjistil, že cesta z chudoby do střední třídy je uzavřena, neboť bez diplomu není šance získat jakékoli lepší zaměstnání. ---
Ano, musí to být velmi ponižující. Ale policie za to nemůže. Ani jakési údajné „bílé privilegium“.

(https://www.svobodny-svet.cz/10397/limity-zvyhodnovani.html) -------- Článek také přináší zajímavý pohled na financování americké policie:

„Jak je to s financováním policie? Levicoví extremisté žádají odstřihnout policii od finančních zdrojů (Defund the Police!). O jaké zdroje se jedná? Srovnejme výdaje na policii v USA a v Evropě. USA i EU celkem shodně vydávají na policejní a vězeňské služby přibližně 1,2 procenta HDP. Evropské výdaje jsou v poměru pět ku jedné ve prospěch policie, Amerika utrácí za policii jen v poměru jedna a půl ku jedné. Ještě jinak řečeno, Evropa vydává na policii o třetinu více než Amerika (vztaženo k objemu ekonomiky), ale o to méně vydává na vězeňství. ---
Z hlediska ekonomické teorie potenciální pachatele trestné činnosti odstrašuje negativní užitek, který je úměrný součinu pravděpodobnosti dopadení a výše trestu. Pokud je policie podfinancovaná, výše trestu sama o sobě nedokáže přesvědčit možné zločince, aby se svých úmyslů vzdali. ---
Heslo „Defund the Police“ je tedy již prakticky naplněno: policie ve Spojených státech je hrubě podfinancována. Úřady se snažily toto podfinancování kompenzovat částečným předáním vojenských přebytků policii (neboť americká armáda podfinancována rozhodně není), což má ale za následek některé bizarní příběhy — například minomety, které obdržela školní policie (!) v Los Angeles. Ty má sice vedení tohoto sboru v úmyslu vrátit vzhledem k nepotřebnosti, ale obrněný transportér získaný v rámci téhož programu si hodlá ponechat. Zřejmě pro jistotu.“ --------- Být školní policií v L.A., ještě bych s tím vracením minometů posečkal, mohly by se hodit...

Cynik - realista (So, 4. 7. 2020 - 05:07)

Netřeba ztrácet čas s ubohým trapným blbečkem sdfg, hrdým socanským voličem, tupou, bezmozkovou hmotou a zcela neléčitelným hňupem... jen konstatuji, že hodnota toho zloděje nicků ve srovnání s hodnotou psího hovna, rozšláplého na chodníku, vytrvale a stále klesá...

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 07:07)

Alt 46

sdfg (Pá, 3. 7. 2020 - 22:07)

Ať už unikl ten životopis omylem a nebo je dílem zfixlování dá se předpokládat, že jeho pisatel asi volí SPD a nemá rád ČSSD, která podporuje nepracující dávkaře.Protože z životopisu je patrné, že pro samou práci patrně neměl čas ani na rodinu a na ženu, takže to vypadá na rozvedeného chlapa, co chodí na seznamky s poněkud servanější vyzáží, odmakanou letitou tvrdou prací a snažící se zorienotvat a vyznat v dnešní době a doplnit si vzdělání z dob, kdy makal a patrně zbytek dne strávil s partou u piva.

Cynik - realista (So, 4. 7. 2020 - 13:07)

V nedávné době jsi mi dost lezl do zadku, pamatuješ? A teď tohle, co se stalo?

sdfg (So, 4. 7. 2020 - 15:07)

Cože, kdy ti sdfg lezl do zádele!?Jen jsem konstatoval, že jsi měl patrně těžký život a že nejsi nejspíš lopata či vidle, ale máš učňák.Tvojí životní frustraci jsem nikdy nezmenšoval, ta z tvých příspěvků vyloženě čiší a charakterizoval jsem tě dle mého případně a přiléhavě, na základě "uniklého životopisu."Budeš to mít dost podobně, ono totiž tyhle generace "venkovanů" a "maloměšťáků" z městysů a větších vesnic jsou v ročnících 62 a níže všichno vlastně dost stejní, všechno SOU, pak vojna, jasné názory, jasně odvozené z jejich poměrně prací a pivem , rodinou, stavbou rodiného domu a světonázorem zůženém komunismem, vyformované názory.Nemůžu se mýlit, jsi podle mně i typický pupkáč s lysinou, vypapaný bůčkem a gulášem s knedlíky a vypitý pivem, takže ti to v hlavě už moc nemyslí, což je taky poznat z takového šablonovitého psaní.
---------------------------------------
Suma sumárum-jsi pupkáč s lysinou-sou-praktický obor, stavna,zemědělství a nepravděpodobněji soustružení a výroba v továrně či v dolech, sklad, závoznictví apod.,dost dobře si se poslední dobou živil v ochrankých-to tvé zelené myšlení ještě více než průměr v tvé kohortě věku a prostředí venkov a maloměsto a periferie.
Věk tedy 57+, podle mně stále žijící tam kde vyrostl, silné kořeny k místu, patrně i nachlapenej, ale nemůže to dát najevo, okamžitě by se musel stěhovat,volič okamury-to si přiznal-tudíž sever Čech patrně,sousedi cikáni, to nebude Plzeňský kraj, spíš Ústecký, Karlovarský, Královehradecký, Liberecký.Rodiný stav-patrně nachlapený starý mládenec s pupkem a lysinou 57+,žije sám, patrně ještě v domečku s rodiči.

Cynik - realista (So, 4. 7. 2020 - 19:07)

Sorry, omylem jsem reagoval na tebe, tupý socanský voliči, měla to být reakce na tu černoprdelnickou sračku.

Shabbatot-Jahoda (So, 4. 7. 2020 - 15:07)

Už tvojik čoko dírku nechci , prašivče.

Reklama

Přidat komentář