Reklama

náhradní matka

iva (St, 30. 10. 2013 - 10:10)

Dobrý den,
moc ráda ještě pomůžu jako NM,již jsem pomohla,jsem si myslím spolehlivá,více přes e-mail,[email protected]

Mariposa18 (Po, 6. 7. 2020 - 10:07)

Dobry den, rada by som sa spytala, ci ste to vy, NM, o ktorej pisala jedna pani na fore, ze by opat rada pomohla nejakemu paru. prosim ozvite sa, ci je to este aktualne. hladame NM ;) dakujem

anonym (Čt, 29. 10. 2020 - 06:10)

Nabízím možnost býti náhradní matkou.Jsem blond modrooká žena se středoškolským vzděláním, rozvedená, 2 děti, které musím zabezpečit, proto touto cestou nabízím pomoc párům co nemohou donosit své dítě.Jsem z Libereckého kraje. kontakt : email : [email protected]

maminka (Út, 29. 10. 2013 - 21:10)

Pomůžu k miminku sama mám 2 zdravé děti.

DeMercy (Ne, 6. 10. 2013 - 10:10)

Dobrý den,
Velice ráda by jsem pomohla páru ke štěstí,které jim dosud bylo odepřeno a stala se NM.Je mi 29.Děti miluji a sama jednou věřím,že toto štěstí potká i mne.A pokud mohu ted někomu pomoci,udělám to!Čas který máme se má využívat smysluplně....

pomocmisa@sezna (Út, 1. 10. 2013 - 14:10)

Ráda bych ještě pomohla k miminku. Už jsem jednou celý proces úspěšně absolvovala. Sama mám dvě zdravé děti a další už nechceme. Jsem vdaná, ale překážka to určitě nebyla. Prosím jen opravdoví, vážní a pevně rozhodnutí zájemci. Jsem zodpovědná a spolehlivá. Což vám muže potvdit minulí bio pár, či lékař.

Leni (Po, 30. 9. 2013 - 12:09)

je mi 39let,ráda budu...Dobrý den Jano,
hledáme NM a protože nevím jak to na těchto stránkách funguje, je možné, abychom se domluvili soukromě po mailu či telefonu?děkuji za odpověď L.

Leni (Po, 30. 9. 2013 - 12:09)

je mi 39let,ráda budu...Dobrý den Jano,
hledáme NM a protože nevím jak to na těchto stránkách funguje, je možné, abychom se domluvili soukromě po mailu či telefonu?děkuji za odpověď L.

Lil (St, 25. 9. 2013 - 11:09)

Dobrý den, ráda bych se stala náhradní maminou pro bezdětný pár, kterému toto štěstí není bohužel dopřáno. Pomohu vám ke štěstí. Více po mailu
[email protected]

mischel (Po, 23. 9. 2013 - 10:09)

Dobrý den,ráda bych se stala náhradni matkou.Je mi 30 let,mám dvě zdravé děti,těhotenství a porody byly zcela bez komplikaci.Jsem pravidelnou dárkyní oocytů.Rada pomohu,vím moc dobře co děti v našich životech znamenají... [email protected]

? (Ne, 22. 9. 2013 - 17:09)

A nemohl bych si najmout kojnou? Našla by se nějaká?

Eva (Ne, 22. 9. 2013 - 17:09)

Mám na věc názor?Tak jak pak náhradní mamko! Co prachy! Jakou zvládáš výchovu !FACKY? Zákazy! JSI LÍNÁ A UŠTĚPAČNÁ?

Nikol (Ne, 22. 9. 2013 - 15:09)

Přemýšlela jsem, že bych se nabídla jako náhradní maminka, je mi 19let a své děti nemám, bude to znít asi hnusně, ale touhle cestoou bych si ráda ověřila, zda své dítě budu opravdu někdy chtít a abych pomohla své rodině finančně, pokud by nějaká měla zájem, tak muj email [email protected]

Náhradní mamink (Čt, 19. 9. 2013 - 08:09)

Hezký den touto cestou se nabízím jako náhradní maminka pokud nějakou hledáte napište na e-mail [email protected] Těším se na Vaší odpověď

mary (So, 7. 9. 2013 - 21:09)

je mi 39let,ráda budu...napiste me prosim na mail.

mary (Čt, 5. 9. 2013 - 17:09)
mary (Čt, 5. 9. 2013 - 17:09)

Dobry den ,hledame NM kontaktujte me na email budeme se moc tesit a verit ze nas sen se jednou splni..

mary (Čt, 5. 9. 2013 - 17:09)

Dobry den ,hledame NM kontaktujte me na email budeme se moc tesit a verit ze nas sen se jednou splni..

Náhradní mamink (St, 4. 9. 2013 - 10:09)

Budoucí NM,
uvědomte si prosím, jak píšete své inzeráty!! V žádném případě NESMÍTE PSÁT částku, za kterou miminko odnosíte. Jedná se o trestní čin obchodování s lidmi ve stádiu pokusu a to je i trestné!!!!! Částku si nechte do osobních zpráv, či na osobní schůzku.
Být BIO rodič, tak se neozvu, jde tu o zbytečné problémy se zákonem!!!

Nikol (Út, 3. 9. 2013 - 13:09)

PŘEJI KRÁSNÝ DEN,JSEM Z KARVINÉ-ORLOVÁ.TOUTO CESTOU BYCH SE CHTĚLA STÁT NÁHRADNÍ MAMINKOU.MÁM SVÉ DVA SYNY 10 LET A 3 ROKY.OBA ZDRAVÍ KLUCI.VELICE VYNIKAJÍCÍ VE FOTBALU :) ČÍLI,SPORTEM KE ZDRAVÍ.SAMA UŽ JSEM BYLA DVAKRÁT DÁRKYNÍ VAJÍČEK.JSEM ZDRAVÁ.DOUFÁM ŽE SE NAJDE NĚKDO,KDO BY CHTĚL MOU POMOCNOU RUKU :))

Reklama

Přidat komentář