Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Natalie (Pá, 3. 7. 2020 - 17:07)

Matláku píšeš s chybama,víš o tom? Jinak taky pozdravuju na Mikulášovice.

Matlák (Pá, 3. 7. 2020 - 15:07)

Já měl pnutí violó už tebe jsem nestih já uhonil se mi jak klára a nikola čůrala do nočníka a jak to.nemohla vydržet já taky ne a jak uz teklo z ní já měl velký tečení hned s ní jako kluk.

Klára (Pá, 3. 7. 2020 - 11:07)

Miška je s maminkou tady ! Paráda.

Bibi (Pá, 3. 7. 2020 - 12:07)

Skvělé ,užívejte prázdnin!

Návštěvník (Pá, 3. 7. 2020 - 10:07)

nejsmradlavější diskuze na Doktorce. Osoby si zde libují v pomočených nohách, plných nočníkách, vylévání moky z okna, močení po zahradě i u vchodu do domu...stálé záněty, které kdyby byly reálné tak by už dávno musely být vyšetřeny na podezření z R. Močí se do bazenů, souloží se v lázních, na záchodech, soulož je vždy spojena s rituálním močením do úst. Smrad, smrad, smrad

Hm, (Pá, 3. 7. 2020 - 10:07)

Zajímavé, další co kritizuje ,ale jinak hltá příběh naplno,že? Tak jak je to? Proč to čteš, když se ti to nelíbí, paničko.

páníčko (Pá, 3. 7. 2020 - 10:07)

To ne, nehltám příběh naplno ale občas nakouknu. Stejně jako na jiné stránky. Bavit s neznamená líbit.

Janek (Pá, 3. 7. 2020 - 09:07)

Violko už jsi čůrala?

Viola (Pá, 3. 7. 2020 - 14:07)

Janků čůrala. Ráno jsem si to zkusila venku abych se podívala jak mi to půjde a chtělo se mi tak,že jsem se chtěla vyčůrat vedle garáže,ale to bych nestihla,šlo to hned a jen jsem stihla pod schodama sundat kalhotky ,dle už jsem čůrala a měla jsem toho v době mnoho. Pak jsem čůrala ještě dvakrát a to na záchodě a u druhého čůrání jsem musela ještě kakat.

Janek (Pá, 3. 7. 2020 - 18:07)

Violko moc se mi líbí jak čůráš. Piš mi stále. V neděli se na tebe těším jako nikdy.

Pissík (Pá, 3. 7. 2020 - 08:07)

Niki bude asi nastydlá nebo si večer nedošla a teď byla přeplněná, ale to by zase vyčůrala toho víc. Dal bych ten čajík radši. Pozdravujte Mišku a ať taky napíše jak její baculka pouští proud při čůrání. Ona sem píše už málo a ona umí čůrat stejně krásně jako vy ,holky.

Klára (Pá, 3. 7. 2020 - 08:07)

Miška už vyjela a jsme po snídani a i Libor přišel dolů. O víkendu se otočí tady i Majka z Varnsdorfu a chce taky jít s námi na houby. Libor na houbarřeni moc není,ale rád vaří a včera udělal bramborák s hubama a byl vynikající. Dnes jsme se na čůrání vzbudily kolem šesté a ségra, že už to nevydrží a vzala nočník a okamžitě čůrala tak rychle,až udělala maličko dřív než měla nočník pod pipinku. Nevyčůrala až tolik,jako normálně po ránu ale prý ji trochu bolel močák a tak už louhujeme čaj z bylinek na pipinku a močový cesty,jestli není nastydlá. To se pak čůrání špatně drží. To znám . Já jsem se tedy vyčůrala taky a mně to nebolelo a taky jsem měla plný bříško a pustila jsem to do nočníku hned a prudce. Moc se těším na Mišku,už pro ní a její maminku připravujeme uvítací oběd. Naše maminka je stále stejná, tedy dobrá, ale ty drobný problémy s pohybem a brnění a občas pomalejší řeč jsou,ale jinak je ok.

Šišmiš (Čt, 2. 7. 2020 - 20:07)

Ten viadukt mi taky chybí, Violo piš o svém čůrání taky , čůrejte holky a čůrejte.

Pissík (Čt, 2. 7. 2020 - 20:07)

Já se těšil jestli neuděláte louži pod viaduktem v Mikulášovicích. Tak snad příště. I tak moc hezký jako vždy od vás. Zítra půjdu zase lovit čůrací holky,snad budu úspěšný.

Klára (Čt, 2. 7. 2020 - 19:07)

Opět si užíváme sluníčka a skoro nepršelo a houbičky se nám krásně suší. Zítra přijede Mišla a přijede s maminkou ale,maminka tady nebude dlouho možná,že chce zase jet hned domů,tak uvidíme. Na Mišku se moc těšíme. Budeme s Liborem chvíli v hospůdce a Niki to nevadí,že zůstane s mamčou a hlavně přijdeme brzy a tak víc napíšu zítra zase. (On chce čůrat se mnou a to já vím a tak si pipinku naplním a až půjdeme ,tak to někde udělám, už máme takový dvě schovky,že mně může i opipinkovat).Zuzko myslím na tebe a taky ti nabídnu se u nás ukázat,ale asi by to bylo vhodnější třeba až v polovině měsíce a dál,co ty na to? A vzkaz Viole, opravdu opatrně,vždyť si tady píšete dva dny.

Zuzka (Čt, 2. 7. 2020 - 19:07)

Děkuji za připomenutí ohledně návštěvy, já mohu kdykoliv jak určíš a budu moc ráda. Tak až bude s mít chuť napiš kdy, jsem schopná přijet následující den. Ty houbicky vám závidím,myslíš že mně vezmeš tam k vám do lesa? Na čůrání nejsem vysazenà,protože nejsem kluk,tak se bát nemusíš, že tě budu okukovat....to byl fór samozřejmě, vždyť víš jak to holky mají v pohodě . Krásný večer!

Viola (Čt, 2. 7. 2020 - 18:07)

Já nejsem blbá !

Jsi (Pá, 3. 7. 2020 - 10:07)

Je tě patnáct! Co od toho čekáš?

Janek (Čt, 2. 7. 2020 - 21:07)

Určitě nejsi blbá a já se na tebe těším. Moc. Napiš mi zítra jak jsi čůrala. Přeji dobrou noc.

No (Čt, 2. 7. 2020 - 18:07)

Asi trochu víc naivní. Může to být nadržený kluk a kdybys u něho vykonala malou potřebu a on se neudržel a chtěl něco víc ,myslíš, že by ses ubránila? Ten kluk pak jedná pudově a musí své vzrušení vybít.

Reklama

Přidat komentář