Reklama

Bolest při pohlavním styku

Verča (Čt, 21. 10. 2010 - 10:10)

Já mám bolesti 4 roky!!!A...I když doktoři nic nevidí a ty si něco nahmatáš, musíš to nechat pořádně zahojit. Nepoužívej tampony, i sexu se vyhybej, ty to nenecháváš zahojit a pak se divíš, že máš bolesti.

petra (Čt, 21. 10. 2010 - 08:10)

silikonový gel nám taky...jak jste to vyřešili,pomohlo něco???

petra (Čt, 21. 10. 2010 - 08:10)

Ahojky, před časem jsem sem...Já mám bolesti 4 roky!!!A hoermony neberu.Praskl mi tehdy poševní vchod a od té doby mám při pronikání hrozné bolesti,pálení a pichání.Hleděli do mě 4 doktoři a všichni říkají jediné-nic tam není.Po sexu mě to hrozně pálí a pichá u stydké kosti i při sezení ještě 2 dny.
Myslela jsem třeba,že je to nedostat.uvolněním,ale ani gel nepomáhá.Dokonce při zavádění nejmenšího tamponu mě to tam hrozně pichá a pálí.A přitom tam prej nic nemám.Stala se ze mě v 33 letech frigidní ženská,která je to na tom psychicky blbě,protože ví,že to je fyzické a nikdo jí nepomůže.Já si to dokonce nahmatám i rstem,je to jakoby vřídek v barvě kůže který pichá a doktoři říkají nic tam nevidíme:-((

V. (Po, 18. 10. 2010 - 19:10)

ja sem 11leta divka a prala...Nehraj si tady na 11ti letou holku, ty nadržená stará kurvo !!

Kristýna (Po, 18. 10. 2010 - 17:10)

Ahojky, před časem jsem sem psala o problému bolesti při sexu, nedávno jsem ho vyřešila: hematoložka mi doporučila přestat brát hormonální antikoncepci, to kvůli trombocytům. Po jejím vysazení zmizely i bolesti při sexu. Zkuste to taky, třeba to pomůže i vám ;) Nemůžu si to vynachválit, cítím se teď mnohem líp.

tecna (St, 29. 9. 2010 - 14:09)

ja sem 11leta divka a prala by sem se dozvedet jestli to boli moc a jestli se nemam bat gynekologa protoze ja se stydim a kdyz vidim ty obrazky tak se bojim ze mne to bude bolet ja uz sem byla na ultrazvuku a jak ta pani rikala ze si mam sundat kalhoty a kalhotky moc sem se stydela prosim poradte mi co mam delat a boli to u gynekologa????

Kakačka (Po, 20. 9. 2010 - 18:09)

Dobrý den, prosím o radu.Už delší dobu mám bolesti při sexu a po a jelikož mám už od malinka panickou hrůzu z doktorů, bojím se navštívit gynekologa, mám strach že mi řekne že je to něco vážného a zároveň se stydím. Co to může být ...?

Yume (St, 30. 6. 2010 - 21:06)

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, s přítelem spím už 3 měsíce, vetšinou o víkendech ale né každý. Bohužel prvních pár přírazů mě bolí, pak při milování to nevnímám ale pak to pořád cítím. Přijde mi jako kdyby to bolelo jen u vchodu dále už ne. Přitom jsem zvlhlá někdy mi přijde že až moc a stále to bolí. Jednou se stalo že mě to i nebolelo ale najednou je to zpět. Ikdyž jsme spolu spali jeden týden každý den i třeba víckrát deně, nezměnilo se to. Co je špatně?

Michaela (Út, 29. 6. 2010 - 10:06)

Asi před půl rokem jsem měla silný zánět močového měchýře...močila jsem i krev, po dobrání antibiotik a doléčení jsem začala mít problémi se sexem...začaly mě trápit bolesti. Na dodoručení gynekologa jsme s přítelem používali femigel jako lubrikant, ale nepomohlo to. Zkusili jsme kondomy, ale také nic. Už si nevíme rady, dřív jsem ještě zvládla vydržet sex, i přes bolest. Ale teď mám strach jen z partnerova pokusu o proniknutí. Ta bolest je hrozná, úplně nám ničí náš sexuální život. Dřív jsem měla chuť na sex prakticky pořád...a teď si na něj skoro ani nevzpomenu a když na něj myslím, tak se mi stále promítá ta bolest. už si s partnerem nevíme rady. Poraďte nám někdo, prosím :o(

petra (St, 16. 6. 2010 - 07:06)

silikonový gel nám taky...jo to asi ta obava,starch....já jsem se mohla dřív milovat 3 krát za večer a nic nebolelo a pak zničeho nic tohle.Nedokážu se už ani vůbec vzrušit.Myslím si,že je to blok.Ale u mě je to dáno tím,že si sama prstem nahmatám vevnitř u stydké kosti jakoby pupínky co mě děsně pichají a pálí a proto jak se o to manžel jen otře,tak to bodá a praská a dotroři do mě čučeli a prý jsou to jen nějaké ty poševní stěny a je to normánlí.Nejhorší je,že oni to nevidí,ono je to jen cítit.Není to zánět.....manžel měl genitální bradavičky a než jsme přišli na to,co to je,tak jsme měli nechráněný styk.Léčil se s tím téměř rok a teď už je v pohodě.Myslela jsem,že je to třeba ono,ale prý tam nic takového já nemám.Je s podivem,že jsem nic nechytla:-/
Chtěla už jsem zajít za sexuologem či psychologem,ale pokud neodstaním tento problém,tak mi je to k ničemu.Manželovi ani neříkám,že z toho nic nemám,byl by moc zklamaný.Pokoušíme se o dítě,ale myslím,že jsem v takovém stresu,že se to snad nemůže povést.A taky mě napadá,jak bych rodila...to bych se snad dole roztrhla celá:-(první porod jsem měla císařem,tak nejsem dole nastřihlá a to mě hrozně děsí.

j... (Po, 14. 6. 2010 - 22:06)

SILIKONOVÝ GEL POUŽÍVÁME...silikonový gel nám taky vůbec nepomohl, před tím jsem měla teatree oil, ale pálil, tenhle aspon nepálí, ale jakoby byly stáhnuty poševní svaly, zkoušeli jsme průnik penisu do pochvy před klitoridárním orgasmem i těsně po něm, ale výsledek byl stále stejný, přitom po klitor. org. by měla být spodní část zcela uvolněná. Beru inj. depo proveru již asi 12tým rokem, tak si říkám, zda to není díky ní. Pochvu jsem měla dříve velmi prostornou, mnohdy až k nelibosti,proto tu změnu nemohu pochopit, gyndař jen mlčí a kroutí hlavou. Bavlněné a volné prádlo je samozřejmostí, ingim kosmetika také. Bohužel ani předehra ani nic vlhkého na stažené svaly nepůsobí....

petra (Po, 14. 6. 2010 - 18:06)

Mladá to měla taky......SILIKONOVÝ GEL POUŽÍVÁME A PAK MĚ TO HROZNĚ PÁLÍ.Jde to na psychiku tak,že po sexu téměř bečím,že on má orgasmus a já ani náznak vzrušení a jen bolest:-(.Já myslím,že některé věci se nedají vyléčit.

masér (Po, 14. 6. 2010 - 17:06)

bohužel se připojuji ke...Mladá to měla taky... důležitá je hygiena (vhodné mýdla - šetrná k intimním místům). Potom prádlo... žádná tanga... jen výjimečně... bacha na rifle a jiné dráždící oděvy... samozřejmě hlavně používat bavlnu nebo jiné přírodní a jemné materiály (plus trochu elastanu)... vhodné jsou třeba Dolce-Gabana... Počkat se sexem... a pak až to ustane, tak pořádné vlhké předehry... ideálně použížt silikonový gel, aby se to zase nezadřelo... a třeba vlhčené kondomy, pokud jedeš na kondomech... Dá se to na 99% vyřešit... Jo a ještě jsem neřekl "duševní pohodu" = NO STRESS !!!

j... (Po, 14. 6. 2010 - 17:06)

Můžu se zeptat,jako to...bohužel se připojuji ke 4řem výše uvedeným příspěvkům, také s tím bojuji již třetím rokem, neúspěšně, po stránce gyn. jsem údajně naprosto v pořádku, až na občasné záněty, které se ale objeví po častějším sexu, vždy mě gyndař přeléčí nějakým gynopevarylem, clotrymazolem nebo canestenem, přidáme mycosyst a do tří měsíců jsem u něj zpět v ordinaci nebo v lékárně. Vše je bez výtoku, jen s pálivým pocitem uvnitř a těžce staženým poševním vchodem. Také se ptám co na to ???

petra (Po, 14. 6. 2010 - 07:06)

Můžu se zeptat,jako to dopadlo se "Simonem" a "N"??Mám něco podobného už 3 roky:-(

Simons (St, 2. 6. 2010 - 20:06)

zDRAVÍM
mÁM PROBLEM S MANŽELKOU... POSLEDNÍ PUL ROKU NEMUŽEME MÍT POŘÁDNÝ SEX. PO NĚJAKEM LÍBANÍ APOD. SE SNAŽÍM VNIKNOUT DO PARTNERKY, ALE JAKMILE DO NÍ STRČÍM JEN ŠPIČKU, TAK SI STĚŽUJE NA BOLESTI A NEPOŠTÍ MĚ DÁL.NAKONEC TO SKONČÍ TÍM, ŽE SE NA TO VYKAŠLEM A LEHNEM SI. VUBEC NEVÍME CO S TÍM. LEKAŘKA JÍ PŘEDEPSAALA I JINE PRAŠKY PROTI NA MENSTRUACI, ALE TO STEJNĚ NEPOMOHLO. JSOU NA TO NĚJAKE MASTIČKY, NEBO PRAŠKY??
PORADTE PLS

N... (Út, 25. 5. 2010 - 19:05)

Ahoj, je mi 20 let a snažím se podle toho i sexuálně žít. Při sexu mám ale bolesti (resp. pálení). Trvá to na začátku soulože (kde musí přítel začínat pomalu a postupně vniky prohlubovat)a pomom i ke konci. Lubrikant máme, orálně se před tím vzrušujeme, ale žádný výsledek. Pořád ta samá bolest. Při preventivce mi doktor sdělil, že jsem zdravá... S bolestí jsem i přišla o jakýkoliv náznak chuti k sexu... Prostě se mi tím hroutí osobní život a ten stojí jen na toleranci mého přítele. Poraďte... =(

Honza 22 (Út, 25. 5. 2010 - 16:05)

potřeboval bych poradit, je mi 22 let a jsem sexuálně aktivní už delší dobu, ale při sexu mě někdy začne bolet žalud, nejčastěji u orálního sexu, ale stává se to i u klasického.. Chtěl bych se zeptat jestli lze něco udělat aby můj žalud byl odolnější protože je to opravdu nepříjemné..
Honza

M (Čt, 20. 5. 2010 - 10:05)

Mám velkou prosbu o radu. Je...ja mam taky podobný problém a gynekoložka mi zjistila, že mam nedostatek laktobacilu, proto užívám laktobacilové tabletky na polykání i na zavádění. Zatím mám problém pořád, ale nic jiného mi prý není. Je to prý běžné,že může chybět laktobacil, třeba vám tato informace pomůže. hodně štěstí. M

D. (Út, 18. 5. 2010 - 20:05)

Mám prosbu..Jsme spolu s přítelem už přes rok a už asi 10 měsíců se snažíme o pohlavní styk (jsem totiž panna), ale cítím u toho hroznou bolest. Bolestivé je i když se snaží do pochvy dát prsty. Koupili jsme si i lubrikační gel, ani ten však nepomohl. Už si nevím rady. Čím to může být?

Reklama

Přidat komentář