Reklama

Ariana a Raven

Michal (Ne, 5. 7. 2020 - 13:07)

Dik za tip. Pobavila me. Dobry vtipy.

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 20:07)

Invalidní důchod Vás neosvobozuje pokud podnikáte o to mít oprávnění a platit daně jako každý madam!!!

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 20:07)

Tak Ariana samozřejmě důchod dávno má, člověk s tak závažnou diagnosou má důchod celý život. Ještě když byli s R. tak někdo psal, že Ariana má propady, je hodně citlivá, s touhle nemoci marodí od mládí, důchod je tam automaticky, pokud ho neodmítnete. S tím může načerno vykládat, dnes už s živnostenskym listem

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 20:07)

Květa má 3. stupeň, ale buď bere almužnu nebo nic. Dost o tom vím. Načerno dělat nemůžete, A ve 3. stupni si oficiálně nesmíte přivydělat. Květa moc dobře ví, že v minulosti dělala na černo a je to daňový únik. Což je trestné. Navíc musela doplácet nemalou částku, neboť ten lempl si neplatil ani základní pojištění daný státem. To by každý podnikatel podle vás dělal na černo a v pohodě?

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 23:07)

to není pravda, přivydělávat si můžete, moje kamarádka to tak dělá, má taky invaliditu 3. stupně. Jak to má Ariana nevím.

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 23:07)

To je pravda , potmě je každá kráva černá .

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 21:07)

Moje sousedka vydělává 20 tisíc načerno a má id druhýho stupně, tak 10 let už.

Návštěvník (Ne, 5. 7. 2020 - 09:07)

Hele já bych to moc neventilovala v dnešní době "Babiše", že dělá někdo na černo.

Návštěvník (Ne, 5. 7. 2020 - 10:07)

Jasne Babis cte tuhle diskuzi a tu znamou si vyhleda :-)))))

Iva (So, 4. 7. 2020 - 21:07)

Já mám ID 2.stupně na sociální fobii 8200 kč, chodím do práce na 4 hodiny za 12 tisíc. Tak se to celkem dá. Ale téměř celý důchod si spořím. Je mi jasný, že až půjdu za 10 let do starobního, dostanu Velký kulový.

Návštěvník (Ne, 5. 7. 2020 - 09:07)

Jo to je pravda. U 1, a 2. stupně můžete běžně pracovat, ale přečtete si něco o 3. stupni. Navíc váš výdělek mimo daníte.

Návštěvník (Ne, 5. 7. 2020 - 10:07)

Jestliže má Květa 3.stupeň (o čemž pochybuji), stačí jí pracovat z domova na těch 30%. Výše výdělku sociálku nezajímá. Právě pro invalidy 3.stupně je práce z domu ideální. Ale pochybuji, že Ariana trojku má.

Lalla (So, 4. 7. 2020 - 18:07)

Zajímavě dnes píšete...

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 18:07)

Být ní, zahraju to na invaliditu a už si jen dělám co chci. Vždyť o čem je tahle doba? Andrej si tady z toho udělal diktaturu a lidi makejte na mě. Květule dělá dobře, že jen vykládá karty a vegetí. Standa se o ni postará a ona je v klidu. Raven je šťastnej že je v důchodu a že se o Květuš strachuje je po těch letech normálka. Jen ať si spokojeně žijou.

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 18:07)

Na invaliditu tahle troska uhraje leda tak hovno. Ty slátaniny dělala bez ŽL na černo snad do roku 2016. Takže nemá nic odpracovanýho a stát jí nic nedá. Takže invalidní může být, ale bez prašulí.

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 18:07)

Ale dá, když ještě nějaké roky odpracuje. Tam se to počítá z posledních deseti let.

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 18:07)

15 let odpracováno. Květa má 4 roky.

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 15:07)

Mně přijde bába jak nějaká 6-letá holčička, která si vysnila prince na bílým koni a dokud takový nebude, tak nic pro to neudělá. To ji nedochází, že se ve vztahu jen nebere, ale i dává? Nebo je tak debilní?

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 14:07)

Naopak, ten kdo to tu píše tak nemá nic odžito natož ve vztazích. Kdybych tady měla vyprávět nebo i jiné ženy co jejich partnerství či manželství znamená. Je to víc, než být přítelem, kamarádem, rádcem či milencem. Oba by měli být zastupitelní. jeden druhému nápomocný, podporující, empatický atd.. Tady je neustále předhazován nějaký model nesamostatné ženy pro vztah nepoužitelný, Kde chlap se má strhat k vůli lenosti, bezohlednosti a sobectví jedné ženské. A ona? Nic .

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 14:07)

Ano jasně, ženská musí být mužatka a údernice, aby byla použitelná pro vztah...musí zvládat všechno včetně fárání v dolech :-))))))))

Reklama

Přidat komentář