Reklama

Hledám ženu, kterou vzrušuje stříhání vlasů

Ulambatar (Pá, 19. 1. 2007 - 23:01)

ZdravimNechce nějaká bláznivá holčina z PRAHY ostříhat vlásky nakrátko? Esli má nějaká taková zájem,ať se ozve a dohodnem se budu moc rád.díkec'

Ulambatar (Čt, 4. 1. 2007 - 06:01)

No tak tomu never striham uz asi tri roky zaclo to nejdriv od kamosek a pak sem zkusil najit par holek na netu a obcas to vyslo osmikal sem i naky dlouhovlasky ale spis to byly vetsinou kratkovlasky ale moc me to bavilo. je mi v podstate fuk ze tomu neveris he he

Věra (Čt, 4. 1. 2007 - 00:01)

Nevěřim tomu, žes jich ostříhal dost.'

Ulambatar (St, 3. 1. 2007 - 05:01)

Proc myslis?Nu ale je to docela paradox ja sem myslel ze tady ty holky zajem maj podle tech ohlasu co sem tu cet tak sem taky neco napsal. je to vazne zvlastni tak nevim he he.Uz sem jich ostrihal dost tak snad se ozve i naka odsad...

Věra (St, 3. 1. 2007 - 01:01)

Nemám zájem a jak jsem tak četla o Tvém "setkání", tak si myslím, že žádnou holku neseženeš, i kdybys jí měl platit zlatem!!!'

Ulambatar (Út, 2. 1. 2007 - 21:01)

ZdravimNechce nějaká bláznivá holčina z PRAHY ostříhat vlásky nakrátko? Esli má nějaká taková zájem,ať se ozve a dohodnem se budu moc rád.díkec'

Ulambatar (Út, 2. 1. 2007 - 21:01)

Pro: VěraCaukyNu tak strojek nemam ale nuzky jo a i tema se da pekne strihac mno a pokud naka holcina chce jit hodne nakratoucko a ma strojek tak ji mile rad osmikam. Takhle nejak to mam naplanovany vis? he he.a co ty nechtela bys osmikat? pokud ses z Prahy proc ne...'

Věra (Út, 2. 1. 2007 - 00:01)

To: UlambatarAhojky,čtu si tady, že bys hctěl někoho ostříhat a nemáš ani strojek, tak to je trošku směšný :-))'

Ulambatar (Čt, 14. 12. 2006 - 11:12)

tak ale ja myslel ze tady o to preci jde ne? koukni se na nazev tyhle mistnosti sorry ale divnej ses tu potom ty cece.

Wol (St, 13. 12. 2006 - 16:12)

Ulambatare, ty jsi neuveritelnej. Myslim, ze zazijes jeste spoustu neuskutecnenych setkani. Ktera holka by dobrovolne vlezla do bytu chlapovi s ostryma nuzkama, ktery se navic projevuje jako lehci uchyl? Chlapce, dobre rano, vzbud se a prestan si delat iluze

Ulambatar (Ne, 10. 12. 2006 - 20:12)

kdyby ti ten mail nedosel ovzi se ty ju? bryan.warner"centrum.cz diky Margaret

Ulambatar (Pá, 8. 12. 2006 - 15:12)

AhojkyTak diky za mail tedka sem ti napsal snad ti dojde kdyztak mi napis sem . Ptal sem se te tam taky na cislo asi bysme si je mely dat at se pak muzem v klidku domluvit ne? tak zatim pa pa budouci jezecku

Margaret (Pá, 8. 12. 2006 - 10:12)

Ahojky, jo, jasne, ze mam strojek. Tak fajn, email je Margaret14"seznam.cz. Tak mi tam prosim te, napis do detailu ten postup, ju??? Diky mocccc:))) Uz se strasne tesim:) Tak pa

Ulambatar (Čt, 7. 12. 2006 - 15:12)

A ses teda z Prahy vid? Helejd a urcite prijedes az si domluvime sraz? me uz se totiz nekolikrat stalo ze si ze me ta dotycna delala dobrej den...Chces na hodne kratouckyho jezecka? no tak to je prima primovy! A mas teda ten strojek? tak mi na sebe dej mail a ja ti to v nem vsechno popisu jo? prosim prosim. to bude lepsi nez si psat takhle tady ju?Zatim pa pa

Margaret (Čt, 7. 12. 2006 - 10:12)

Mam vlasky dlouhe pod lopatky, blondynka jak vysita:), tak jak bys postupoval, co???Ale chtela bych opravdu kratouckeho jezecka:) Tak mi napis, jak bys to delal, ju?? At se mam na co tesit:)) Zatim papa

Ulambatar (St, 6. 12. 2006 - 16:12)

Ahojky MargaretTak esli bys chtela tak bych te rad ostrihala na nejakyho peknyho jezecka coz? Nevim jak mas dlouhy vlasky tak se to moc popisovat neda nu a esli mas strojek tak to vis ze bych ti to vzadu na siji a u ousek pekne vyholil hi hi.A fakt to myslis vazne? ses z Prahy? tak bych te moh treba pristi patek ostrihat co ty na to?

Margaret (St, 6. 12. 2006 - 15:12)

Ahojky, mě to strasne taky vzrusuje.Napis mi postup, jak by si mi je strihal a zkracoval??? A vyholoval by si mi prvni krk nebo kolem usi??'

Ulambatar (Út, 5. 12. 2006 - 17:12)

Najde se tu nějaká milá lehce bláznivá holčina z PRAHY, která by si nechala ostříhat vlásky? Esli má nějaká taková zájem, ozvěte se, budu jen rád. Stříhám už něco přes tři roky, takže to nebude tak hrozný...'

Návštěvník (So, 2. 12. 2006 - 20:12)

Ostříhej se sám ty pražáku a neotravuj holky Adame Keshere!Nebo si tě najdu!To potom uvidíš ten mazec!'

Ulambatar (So, 2. 12. 2006 - 16:12)

Hledám nějakou ujetou holčinu z PRAHY, kterou vzrušuje, když jí někdo stříhá vlásky a nechala by se ode mě ostříhat. Je tu nějaká taková, která by se nechala nejlíp na nějakýho pěkně kratoučkýho ježečka?Už v to ani nedoufám...'

Reklama

Přidat komentář