Reklama

Kourite priteli penis ??? Nebo ne ?

:-))) (Čt, 1. 7. 2021 - 03:07)

Kuřačka nejsem,ale to se...Žij a nechej žít....Tečka...takže tak

To. (Pá, 29. 7. 2022 - 22:07)

Každy je naučeny na jiny pohyb. Chtěla jsem se tu zeptat na otazku, ale nemelo by to smysl. Když muže kouříte, měli by jste súzit líčka aby to bylo těsnějši. Čím rychlejší pohyb nahoru a dolu, tím lepší. Takže ani tak nezáleží jestli hluboko či níže,.. Ruka na vejcich či u začatku žaludu ješte lepší. Doufam, že me zkušenosti se budou hodit a semínko polykat. Přijemné kouření přeji :-)))

To. (Po, 25. 7. 2022 - 12:07)

Každy je naučeny na jiny pohyb. Chtěla jsem se tu zeptat na otazku, ale nemelo by to smysl. Když muže kouříte, měli by jste súzit líčka aby to bylo těsnějši. Čím rychlejší pohyb nahoru a dolu, tím lepší. Takže ani tak nezáleží jestli hluboko či níže,.. Ruka na vejcich či u začatku žaludu ješte lepší. Doufam, že me zkušenosti se budou hodit a semínko polykat. Přijemné kouření přeji :-)))

To. (Po, 25. 7. 2022 - 12:07)

Každy je naučeny na jiny pohyb. Chtěla jsem se tu zeptat na otazku, ale nemelo by to smysl. Když muže kouříte, měli by jste súzit líčka aby to bylo těsnějši. Čím rychlejší pohyb nahoru a dolu, tím lepší. Takže ani tak nezáleží jestli hluboko či níže,.. Ruka na vejcich či u začatku žaludu ješte lepší. Doufam, že me zkušenosti se budou hodit a semínko polykat. Přijemné kouření přeji :-)))

To! (Ne, 24. 7. 2022 - 11:07)

Každy je naučeny na jiny pohyb. Chtěla jsem se tu zeptat na otazku, ale nemelo by to smysl. Když muže kouříte, měli by jste súzit líčka aby to bylo těsnějši. Čím rychlejší pohyb nahoru a dolu, tím lepší. Takže ani tak nezáleží jestli hluboko či níže,.. Ruka na vejcich či u začatku žaludu ješte lepší. Doufam, že me zkušenosti se budou hodit a semínko polykat. Přijemné kouření přeji :-)))

To! (Po, 15. 11. 2021 - 00:11)

Každy je naučeny na jiny pohyb. Chtěla jsem se tu zeptat na otazku, ale nemelo by to smysl. Když muže kouříte, měli by jste súzit líčka aby to bylo těsnějši. Čím rychlejší pohyb nahoru a dolu, tím lepší. Takže ani tak nezáleží jestli hluboko či níže,.. Ruka na vejcich či u začatku žaludu ješte lepší. Doufam, že me zkušenosti se budou hodit a semínko polykat. Přijemné kouření přeji :-)))

Jana (Ne, 20. 6. 2021 - 23:06)

S tou předešlou Janou si mě nepleťte. Já taky myslím, že kouření a lízání patří k sobě. Je to potěšení toho druhého a na oplátku chci odvést stejně kvalitní práci, jako když se věnuje on mně. Mně se blbě nedělá, protože můj přítel se nesnaží mi ho vrazit bůhví jak hluboko. Stačí jen tak hluboko, abych se ho nedotýkala zubama, ale žádné přirážení není třeba. Všechno zvládnu v puse kombinací podtlaku, a oclumlávání ze všech stran. Taky jemně masíruju koule s pytlem v ruce. On se na to taky rád dívá a nejlepší je dívat se mu taky do očí, abych viděla, co to s ním dělá. Taky je fajn ho sem tam vyndat a promnout žalud prstama, nebo olizovat vyplazeným jazykem. A pak zase do pusy. Nesmí se jedna technika dělat moc dlouho, to by byl hned hotov. Každá změna trochu vyruší a přispěje k oddálení a tím i k silnějšímu orgasmu.

Patricie (Ne, 20. 6. 2021 - 13:06)

Tak preferuji kouření při předehře to patří k tomu .Můj přítel ho má dvacet centimetrů ale do pusy si ho celého nepustím to bych se poblila. Ale polovinu zvládnu stačí když to na něj přijde tak ty střiky na mandle mě někdy taky natáhnou ale už si zvykám je mi teprve šestnáct tak doufám že časem se to vše srovná. Ale i on se věnuje jazykem moji kundíčce nevynechá žádný záhyb a poštěváček je jeho doména to mě i udělá jak mi ho cucá.

Jana (Ne, 20. 6. 2021 - 15:06)

Tak ho ohodíš a jedeš dál, problém v tom nevidím.

Jarek (Út, 23. 3. 2021 - 23:03)

Robert de Niro v mafiánském filmu Kmotr tvrdil, že s manželkou by toto nikdy nedělal, že si jí váží a asi jeho Ego ustupuje protože ji ctí. No nevím, doba se změnila a ženy si nechtějí odpírat potěšení brát když dávají. Nakonec oblibu žen lízat je vidět už od malých devčátek vyžívajících se v lízání zmrzlin, kdy si ještě pod tím nic dospěláckého nepředstavují.

ytong (St, 24. 2. 2021 - 04:02)

Já hulím jen Pall Mall ! A šukám trafikantku,takže to mám za velkoobchodní cenu !

Návštěvník (St, 24. 2. 2021 - 07:02)

Ještě,že si vystačís psát všude sám se sebou

Blanka (Út, 23. 2. 2021 - 03:02)

Pritely kourim moc rada curaka.A hlavne miluju, kdyz se mi pak celej vystrika do pusy.On mi zas lize kundicku a take miluje mou stavicku.Nekdy ani k sexu nedojde.

Návštěvník (Út, 23. 2. 2021 - 07:02)

Ty máš za přítele ženu?

Tamara (Po, 22. 2. 2021 - 14:02)

To miluju.Já mu kouřím vocas a o mně krásně žužlá prstíky u nožiček.

pavel (Ne, 11. 10. 2020 - 19:10)

Ahoj lidi.Tak vám musim napsat svoje včerejší kouření.Mladý sem řek,že dneska sex nebude,že si ho od ní nechám jenom vykouřit.Sundal sem trenky chytl jí za vlasy a nechal si ho od ní pěkně hulit.Dělala hezký,táhlý a hluboký šluky.V jednu chvíli sem jí chytl hlavičku a prcal jí hubu,jak kdyby to byla kunda.Vystříkal sem se jí na ksicht a spokojeně sem usnul.Včera to byl fakt luxus

H. (Ne, 11. 10. 2020 - 17:10)

Kouřím, bez kouření je to o ničem a nejsem tak sobecká, aby on mě lízal a já ho nekouřila. To některé nechápu, že nechtějí a nebo se ještě štítí. To se divím tomu chlapoj, že s ní ještě je. Znám nějaké a nechápu, mě kdyby nelízal, tak ho vyměním.

Ivuška (So, 19. 9. 2020 - 15:09)

Já jsem byla dlouho poctivá. Když jsem se konečně odhodlala a nechala svého kluka aby mě oprcal, bylo to pro mě bolestivé odpanění a navíc jsem se bála, že otěhotním. On se mi napoprvé vystříkal do kundy. Pak chtěl ještě abych mu ho vzala do pusy a vykouřila mu ho. Já jsem nechtěla, ale po delším naléhání jsem ho vzala do ruky a olízla mu žaluda. Trochu jsem se vzrušila a tak jsem ho pustila kousek dál a dál, až jsem mu ho polknula celýho. Měla jsem ho v sobě hluboko v krku až za mandlema. On s ním začal pohybovat a mrdal mi s tím velkým dlouhým čurákem jako do kundy, hlavu mi držel zezadu a přirážel až jsem najednou ucejtila, jak mi z jeho vocasu stříká semeno do krku. Zvednul se mi žaludek a poblila jsem mu čuráka a sobě kozy a kundu. V dalším souložení jsem mu ještě musela strkat prsty do zadnice a nakonec mi přiměl k lízání prdele. Když jsem mu strčila jazyk do prdele, přišlo na mě zase blití, ale překonala jsem to a řekla mu, že chci taky vylízat prdel. Lízal mi kundu a pak mi strčil jazyk do prdelní díry a já jsem se udělala a on strčil dva prsty do kundy a honil mi jí tak, že jsem stříkala svou mrdku daleko a hodněkrát.

Vojta (Čt, 1. 7. 2021 - 17:07)

Bože,to jsou fakt sračky,vsadím se,že to psal nějaký chlap.

Míška (Ne, 20. 9. 2020 - 11:09)

Já jsem nikdy poctivá nebyla a chtěla jsem ho v ní mít co nejdřív a užívat si. A to co popisuješ jsem dělala úplně normálně. I 4 kluci nebyl problém, po výstřiku do análu a nebo pipiny jsem mu ho ještě vykouřila. Strkání hluboko do krku jsem ze začátku nedávala a zvracela. Nijak to nikdo neřešila pokračovalo se dál. Piss byl samozřejmostí, semeno v očích běžné. Chodila jsem s klukama, kteří se také účastnili. Měla jsem takovéto řekla bych řádění moc ráda. Dnes na ty časy vzpomínám, mám dvě děti a spokojené manželství. S manželem si zadovádím téměř každý den, když je chuť, tak dáme i trojku nebo i víc, ale to velké dovádění je už za mnou. Když dáme děti na víkend k babičce, tak přijedou kamarádi a to je jediná možnost na odvaz.

Reklama

Přidat komentář