Reklama

Obřízka

Skeptik (So, 18. 7. 2020 - 09:07)

Tragické. A jakou roli u něj hrály postavy jako Zkoumal nebo Jakub? Byl Zkoumal jeho reálnou Nemesis? Byl Jakub jeho skutečnou platonickou láskou? Nebo byly i takovéto persóny do značné míry jen produkty jeho alkoholických delirií či nenaplněných homoerotických tužeb?

Nemohu (Pá, 17. 7. 2020 - 19:07)

uvěřit... kde je jeho náhrobní kámen?

Návštěvník (Po, 13. 7. 2020 - 22:07)

A při tom jsi jel do Jirkova a sypal sis pak popel na hlavu... dost těch tvých pohádek.

! (Po, 13. 7. 2020 - 19:07)

Ve vší úctě k Tondovi,nebylo by vhodné tuto diskuzi zablokovat? Bylo o něm sděleno dost a to i v pozitivním gardu nakonec a myslím si,že to byla uctivá pieta a poděkování a to si zasloužil vrchovatě a byl by mile překvapen. Nechme mu klid a vzpomínejme na něj v dobrém.

zničit (Po, 13. 7. 2020 - 20:07)

Tondovo životní dílo, jeho pomník? Jaká úcta? Komu se nelíbí zdejší psaní, nikdo ho nenutí sem lézt a číst to nebo tu psát. co píší jiní, to není jeho věc. Tonda sám se rozhodl, že bude veřejně známá osoba, tohle je jeden z důsledků. Stejně nejde zakázat bulvár aby psal o VIP. Navíc Tonda tvrdil, že sem chodí pár lidí, asi tři vyjmenoval - tak komu to tady vadí? Najednou tu je hafo lidí, kde se vzali? do té doby tu nebyli?

Návštěvník (Po, 13. 7. 2020 - 21:07)

Ty jsi takový místní plkal. Zkus se zamyslet než začneš plácat. Naše právo pojem veřejná osoba nedefinuje. Zato řeší pomluvy na internetu. Tak ať si nenaběhneš.

plkal (Út, 14. 7. 2020 - 18:07)

jsi leda ty, co plácá nesmysly. V příspěvku, na který reaguješ, není jediná pomluva. Pomluva, dle našeho práva, je nepravdivá informace, kterou někdo o někom šíří. Příspěvek, na který reaguješ, tak o Tondovi nepíše fakticky nic. Jen to, že on sám se rozhodl, že dá své soukromí veřejnosti k dispozici. Právní řád samozřejmě, např. u ochrany osobních dat rozliší, jestli někdo šíří o někom citlivé informace, které dotyčný nezveřejnil a nebo jestli někdo šíří jako informaci, co dotyčný sám sdělil. Např. pokud někdo udělá coming out, že je gay, tak toto se o něm smí zmínit (to není pomluva). Pokud někdo nebude veřejně mluvit o své orientaci, tak pokud oněm řeknu ostatním, že je např. gay, nebo se může týkat náboženského přesvědčení, nebo i zdravotního stavu, tak toto trestné je. Není to pomluva, ale sdělování citlivé osobní informace. Pokud Tonda o sobě zveřejnil plno citlivých osobních informací, tak toto mohu kdykoli zmínit. Pokud bych ovšem o něm říkal něco, co si nepřál sdělit, neřekl to veřejnosti, např. napsáním na internet, tak sdělovat citlivé osobní informace samozřejmě trestné je. Ne každý by psal o svém úrazu, o svém dětství a řadě dalších věcí. Pokud to ovšem psal, tak druzí lidé toto mohou dále uvádět.

Návštěvník (Út, 14. 7. 2020 - 19:07)

Takže respektuj, že budeš psát pouze o tom, co napsal v komentářích Tonda Vlas modře zaregistrovaný. Pokud v souvislosti s fyzickou osobou Antonína Vlase použiješ nějaký blábol, který psal někdo kdo si tímto nickem jen říkal a nebyl přihlášený, a vztáhneš to právě na Tondu, budeš to špatně interpretovat, zkreslíš, že to vyzní i když jen podivně, bude to pomluva.

Návštěvník (Út, 14. 7. 2020 - 20:07)

nevím, komu vyhrožuješ. O AV jsem nepsal nic konkrétního, jen to, že pokud někdo o sobě napíše různé věci, tak pak ty citlivé info sám o sobě zveřejnil. Navíc o fyzické osobě AV jsem nepsal vůbec, reagoval jsem na nějaký nick Tony, ať s profilem, nebo bez registrace. Co vím, jestli se to týkalo AV. Dřív jsem reagoval na virtuální diskutéry, nijak jsem je nepřiřazoval konkrétní fyzické osobě. víš co chytrolíne, běž si poučovat někoho jiného o zákonech, nejsi právních ale trubka, moc tomu nerozumíš. Starej se o sebe, ne o druhé. Nevím, kdo jsi, co mi je do tebe, píšeš hlouposti.

Návštěvník (Po, 13. 7. 2020 - 20:07)

Ale byli,blbečku. Jen neměli potřebu reagovat na takový hajzly jako jsi ty!

Martina (Po, 13. 7. 2020 - 15:07)

Nebylo by lepší nechat Tonyho už na pokoji? Na co je, že sem někdo píše jeho životopis, detaily o jeho zdraví, mamince, o jeho přátelích...Prosím, jestli zemřel, nechte ho odpočívat v pokoji. A kdo je tak strašně zvědavý na jeho soukromí - které by mělo být respektováno - ať dá Liborovi mail.adresu. Není potřeba jeho soukromí ventilovat zrovna tady. Už mu dejte klid...Vůbec se mi to šťourání nelíbí.

tak (Po, 13. 7. 2020 - 18:07)

Tonda byl veřejně působící osoba, na internetu psal pod svým jménem, což dělá málokdo (ani se to nedoporučuje - slídí v tom personalisti a nejen oni, můžou pak psát člověku devianti atd.). On to dělal záměrně, samozřejmě uměl i psát bez jména, jako někdo jiný, taky cíleně. Rovněž dosti podrobně vypisoval své soukromí, v dětství ho řezal nevlastní otec, nábožná babička, matka nudistka, útěk z domovat atd. Psal i o intimních věcech ze sexu, zejména co se týkalo masturbace. Takže není špatné o něm ve vší slušnosti sdělit, jak věci jsou a byly.On být naživu, tak by ty věci sám sděloval, jako prasklou ledvinu, useknuté prsty, co odnesli z vody rackové (ale vymáčené prsty by stejně nešly přišít). Takže pokud o něm Libor něco napíše, tak to bude jen to, co by Tonda sám dělal. A Libor o něm psal velmi slušně, v podstatě slušněji, než Tonda psal sám o sobě. Je to takový jeho pomníček či stopa. Není náhodou, že ač řadu měsíců mrtev, tak zdejší diskuzi stále ovládá on. Točí se kolem jeho osoby, jak za jeho života. Samozřejmě už tu nepíše ty nesmysly, ale o to více se rozebírá on sám, což ovšem dříve se taky dálo. Pro něj to byla jedna z činností, koníčků moc neměl, rád se napil, jinak psal na internetu, aktivismem trávil veškerý volný čas, cpal do toho peníze. Takže ta jeho stopa tu zůstává. Naopak, přes pár podlých útoků většina lidí vůči němu nebo o něm nyní píše výrazně slušněji. Škoda, že se tohoto nedožil.

Návštěvník (Po, 13. 7. 2020 - 19:07)

Jste jak hyeny.

tak (Po, 13. 7. 2020 - 19:07)

Ty největší!!!!!!

Návštěvník (Po, 13. 7. 2020 - 18:07)

Přestaň žvanit šmejde a nech Tondu na pokoji aspoň po smrti.

Návštěvník (Po, 13. 7. 2020 - 18:07)

Ano ovládá a v jiném,čistějším režimu. To je jeho další odkaz. Jsem také zvědavý na získané informace. Nešlo by to dřív než ke konci léta ?

Pozorovatel (Ne, 12. 7. 2020 - 16:07)

Odkud tedy ty detailní informace jsou? Pokud vím,tak Libor Tonyho nikam do Polska nelákal, zde se objevoval minimálně a není zde o tom ani zmínka. Máš mylné dedukce. Liborovi a jeho informacím nemám sebemenší důvod nevěřit. Jediné korektní a podrobné detaily, co tady zazněly.

Návštěvník (Ne, 12. 7. 2020 - 21:07)

Na netu si může každý napsat opravdu cokoliv,ale poslední informace zde sdělené Martinem a zejména Liborem mi taky připadají důvěryhodné a až dost podrobně zjištěné. Ve vší úctě k Tonymu, proč by sem někdo vkládal neověřené informace? Zejména v takové situaci? To už by bylo hrubě neetické a tomu prostě nevěřím. Takže za mně také uznání a dík kluci za snahu jít informacím naproti.

H. (Ne, 12. 7. 2020 - 17:07)

souhlasím

Návštěvník (Ne, 12. 7. 2020 - 16:07)

Strašný kecy tohleto. Nevím kdo tady rozjíždí nějaké fabulace, ale...Tony měl kromě zemřelé matky i sestru a několik kamarádů velmi dobrých, jeden z nich na \doktorku psal velmi výrazně. . Jestli jde o toho Libora, co Tonyho lákal někam do Polska, tak nejen že Tonyho neznal, nikdy se s ním nesetkal i když Libor chtěl, ale Tony ho nepovažoval za férového člověka. Jo a děti žádné neměl. a teologická studia nedokončil. Taky nebyl posledních deset let ale považoval se za Kristovce. Howg.

Reklama

Přidat komentář