Reklama

Hledám ženu, kterou vzrušuje stříhání vlasů

Jarda (St, 26. 6. 2013 - 18:06)

sem nechoď dlouhý vlasy u...Já se rozhoduji sám, ale zpočátku jsem na to sám neměl a tak jsem potřeboval jenom pořádně podpořit abych do toho šel :-))

Jarda (St, 26. 6. 2013 - 18:06)

sem nechoď dlouhý vlasy u...No já si to chci právě vychutnat a vzrušit se. A proto půjdu ke kadeřnici třeba i 4 krát. A ona mě postupně sestříhá až na ježka :-) To je ten vzrušující pocit! Ty náhlé změny v obrysu obličeje. Když se ti odkryje čelo, uši ... atd

Jarda (St, 26. 6. 2013 - 18:06)

by ti spíš měl pomoct...No já myslím, že tato diskuze je o stříhání vlasů, sice se to nevztahuje úplně doslova ... A neřeším tu jestli se nechám o 2 mm nebo 2 cm, ale řeším to tu, že chci na ježka a zpočátku jsem na to bez podpory zmíněných uživatelů neměl. Ale ty mě dali odvahu a kuráž :-) No nejsem jediný koho to vzrušuje, stačí se podívat o další stránky této diskuze zpět. A už jsem to tu psal jaký to je pocit to vzrušení, takže to tu opakovat nemusím. Ale je to hodně vzrušující!

ty (St, 26. 6. 2013 - 18:06)

sem nechoď dlouhý vlasy u chlapa jsou hrozný kort ty mastný vlásenky,neřeš to sto let a jdi na ježka hned,co na to ostatní ti může bejt fuk sna jsi při smyslech a sám se rozhoduješ ne? nebo se snad řídíč tím co ti poradí cizí lidi? kolik ti je

ujetý (St, 26. 6. 2013 - 18:06)

Ahoj JanoA co stříhání...nebo narcis

aha (St, 26. 6. 2013 - 18:06)

No dokuď se neostříhám na...to je pokrok ?.-)) to je práce a nervů jestli ti vykoukne o mm tvář zod vlasů,no to si toho každej určitě všimne ten mm tj znát. A co jak tě jako vzrušuje,tj něj uchylka?

to (St, 26. 6. 2013 - 18:06)

No dokuď se neostříhám na...by ti spíš měl pomoct psycholog,sorry ale řešit tu jestli se máš ostříhat o mm nebo 3mm nebo 2 cm je fakt ujetý,nemáš snad vlastní rozum, to se snad radíš i o tom jestli si máš ostříhat nehty? nebo utřít zadek?

Jarda (St, 26. 6. 2013 - 18:06)

jak dlouho tady budeš mlít...No dokuď se neostříhám na ježka ... A pak třeba ještě pár dní tady budu kecat o tom jaký to je užasný, nebo jaký to je hrozný ...Tak sem nechoď když tě to odpuzuje. Mě například pomáhá při tom pokroku na ježka uživatel ??????? a i uživatelka Baruska. Bez téhle diskuze bych se ještě asi dlouho neodhodlal jít na ježka. Ale ta diskuze a podpora mě neskutečně pomohla :-))

proboha (St, 26. 6. 2013 - 17:06)

Ahoj JanoA co stříhání...jak dlouho tady budeš mlít o stříhání,mě teda odpuzuješ a ptát se tisíckrát jestli se máš ostříhat ujetý

Jarda (St, 26. 6. 2013 - 17:06)

Mě vzrušuje pedikúra:-)Ahoj JanoA co stříhání vlasů? To tě taky vzrušuje? Mě pedikůra ani nevzrušuje. To stříhání vlasů mě vzrušuje tím, že se postupně po odhalují místa kde byly dřív vlasy ... Jako například uši nebo čelo. Je to vzrušující když se změnou vlasů se mění úplně obrysy obličeje :-)

Jana (St, 26. 6. 2013 - 16:06)

Mě vzrušuje pedikúra:-)

Jarda (St, 26. 6. 2013 - 16:06)

Ahoj Jardo, vydrž.Nechej to...No dobře ... Dám na tebe :-) Ale možná, že půjdu aspoň v ten Pátek když celý příští týden budu pryč. Nikdo neříká, že mě podruhé veme hned mašinkou. To ne, to nechci. Podruhé mám v plánu, že mě to také ještě jenom zkrátí nůžkami :-) A viděl jsi ty mé fotky? Myslíš, že v konečné fázi na ježka budu vypadat k světu? :-)

??????? (St, 26. 6. 2013 - 15:06)

Tak co na to říkáš? A...Ahoj Jardo, vydrž.Nechej to na příští týden.Není kam spěchat.

Jarda (St, 26. 6. 2013 - 10:06)

Tak co na to říkáš? A mám jít dneska k té holičce? Nebo až jiný den?

Jarda (St, 26. 6. 2013 - 09:06)

Promiň špatně zkopírovaný odkaz ...Tenhle už se funkční :-)http://jarda07.rajce.idnes.cz/

Jarda (St, 26. 6. 2013 - 09:06)

Tak tady máš fotky z prvního sestřihu :-) Porovnej první fotku před ostříháním a druhou fotkou po ostříhání. Co na to říkáš? Ještě zatím nevypadám tak blbě co? A moc mě to právě ani nevzala, jenom trošku :-)http://jarda07.rajce.idnes.cz/Postupny_pomaly_prubeh_strihani_na_jezka_cast_1/

Jarda (St, 26. 6. 2013 - 09:06)

Ahoj ???????Takže myslíš, že bych neměl jít k holiči ani dneska? Protože, jak jsem byl poprvé včera tak mě to zkrátila jen o málo. Takže to ani není moc znát ... A tak si není ani moc na co zvykat ... Nebo jak myslíš ?? Já si rád poradím od tebe :-)) Já bych třeba šel dneska nebo maximálně zítra ... A pak už bych si dal pauzu, protože v sobotu odjížďíme s příbuznými na Moravu na týden. Takže do další soboty by byla pauza a myslíš, že hodně dostatečná doba na to aby si příbuzní zvykly :-) A po příjezdu už bych to dodělal :-) Co ty na to? Asi je pravda, že docela tlačím na pilu, ale jsem nedočkavý jak budu v konečné fázi vypadat :-) Ale i tak příští týden bude od tohoto pauza ... takže to se mi zdá dobré ne?

??????? (Út, 25. 6. 2013 - 23:06)

Jo vzalo mě to hodně :-)...Jardo moc s tím pospícháš,netlač tak na pilu:-)Nechej to alespoň týden uzrát.Nech taky okolí ať si na tebe zvykne..Vydrž....

Jarda (Út, 25. 6. 2013 - 15:06)

Tak se Jardo dívám, že tě...Jo vzalo mě to hodně :-) Moc jsem vám vděčný jak už tobě tak i Barusce :-) Tak už jsem přišel od kadeřnice :-) Byl to skvělý zážitek, brát to o trochu víc než pokaždé kdy mě jen zarovnala konečky. Bylo to opravdu vzrušující! Krása! A kadeřnice říkala, že už tu asi 3 lidi také byly s tím, že to chtějí taky postupně, aby si to vychutnávali. A já jsem jí říkal, že zítra asi přijdu na další sestřih. Jelikož zatím s účesem jsem spokojený ... Tak proč nepokračovat :-) Zítra bych jí asi řekl aby mě to vzala ještě jenom nůžkami :-)Nebo co ty na to? Mám zítra ještě nůžkami zase sestřihnou a nebo už mašinkou? Já si myslím, že by to bylo lepší ještě nůžkami aby to nebyl takový šok. Co na to říkáš ty? Mašinka může počkat do Čtvrtka nebo do Pátka :-) Chceš vidět fotku prvního sestřihu a nebo až to budu mít za pár dní celý dole? Když tak mě pošli email jo? Jestli jsi tedy na to zvědavý jak vypadám a jak budu vypadat dále ... :-) Ale já bych byl rád kdybys posoudil jestli vypadám k světu nebo ne :-D

??????? (Út, 25. 6. 2013 - 13:06)

Jo to máš pravdu, že čím...Tak se Jardo dívám, že tě to docela vzalo.Hlavně se nenech hned napoprvé unést emocemi a POMALU PO KOUSKÁCH.Uvidíš co to s tebou udělá.Tak se chlape drž.Bude to dobrý.. :-)

Reklama

Přidat komentář