Reklama

Ježíš Kristus, Boží Syn

Naopak (Po, 6. 7. 2020 - 05:07)

nebylo by to porve, kdy by policie toto na Doktorce řešila. A to i u nezaregistrovaných nicků.

nona (So, 4. 7. 2020 - 15:07)

Potřebuju alfa samce, hlásí se někdo? Nejlépe katolický kněz?

Návštěvník (Ne, 5. 7. 2020 - 01:07)

Někteří jsou opravdu pěkně nadržení a být šoustána na faře je docela vzrůšo .

mám dotaz (So, 4. 7. 2020 - 00:07)

ani apoštolové, ani ježíš by zde nic nevybudovali?

Návštěvník (Pá, 3. 7. 2020 - 21:07)

Tak tady na Doktorce nic nevybudují.To ani náhodou,nemají šanci.:)

Mám dotaz (Pá, 3. 7. 2020 - 21:07)

A kdo nebo co brání křesťanům odejít na to správné místo mezi své? Hele, to spíše vypadá na to, že sem chodí ti konfliktní, problémoví rádoby křesťané, kteří mají rádi sváry a nic nebudují.

Návštěvník (Pá, 3. 7. 2020 - 21:07)

Možná tato diskuse není na správném místě.

Mám dotaz (Pá, 3. 7. 2020 - 21:07)

Kdo nebo co brání křesťanům sem psát a sdílet svoji víru s jinými křesťany? Vždyť mohou vydávat svědectví o tom, jak žijí se svým Pánem a co všechno pro ně Pán dělá. To ale zdejší křesťané nedělají. Přitom na jiných serverech ano. Sdílejí se s jinými věřícími bez problému. Ale zdejší křesťané tohle nedokáží. Žádné pozitivní svědectví a žádné pozitivní zprávy nepřinášejí. Místo toho stále fňukají a vymlouvají se na údajné třetí síly. Jakto? To vypadá, že zdejší křesťané jsou falešní křesťané. Nejsou tou solí země. Nemají slanost. Nejsou pšenicí, ale spíše koukolem. Křesťanství zde předváděné je v troskách. Žalostné, bídné. Vypadá to, že dotyční s Ježíšem nežijí. :-(

proděkan Hemazl (Pá, 3. 7. 2020 - 20:07)

taky falešný profil, pan profesor sem nepíše.

co (Pá, 3. 7. 2020 - 20:07)

je zajímavé. Přestal psát registrovaný odpůrce křesťanství (proč píše sem, má si založit téma vědecký ateismu ap. a tam se vyřádit), místo něj tu řádí plno falešných profilů. Stejné nicky nebo profily jak stálí přispěvovatelé, jen jejich jménem píše někdo, kdo píše zcela jinak. Změna taktiky? Místo otevřeného nesouhlasu v diskuzi toto podrazáctví? Ono tady rozumná diskuze není, docela se divím sobě i pár normálním lidem, co sem chodili psát. A nemluvím o tématech kolem, kde se to úchylnými příspěvky jen hemží.

Návštěvník (Pá, 3. 7. 2020 - 13:07)

Možná tato diskuse není na správném místě.

Pravda (Pá, 3. 7. 2020 - 13:07)

je holt taková, že sem píše kdejaký darebák. Pokud někdo napíše slušný příspěvek, druhý ho zdiskredituje! Lidi se zde chovají, jako blázni! Neumí rozumně diskutovat. Zřejmě jim téma Ježíš Kristus, Boží Syn, nic neříká.

Mám dotaz. (Pá, 3. 7. 2020 - 01:07)

Tak odpověď žádná. Vypadá to, že křesťané mají sami se sebou problémy a na evangelium a jeho praktické žití už nemají sil.

Mám dotaz. (Čt, 2. 7. 2020 - 23:07)

Kdo je jaký Steve, ten kdo hraje na koncertech v Mariánských Lázních, nebo ten úchyl, co sem píše sprosťárny ? Je tady i více Apoštolů, z nichž každý hlásá něco jiného, někteří i totální hovadiny. Nezdá se mi, že by toto psal stejný člověk. Leda, že by byl totálně na hlavu. Nezdá se mi totiž,že by, jinak inteligentní hudebník Steve, sem psal takové čuňárny a nesmysly, a Apoštol, který se striktně drží citátů z Bible, zárověň blbosti o proklínání a Ježíši s kulometem.

Steνe (Čt, 2. 7. 2020 - 19:07)

Tonyho zajímaly penisy a předkožky chlapců, mě zajímají varlata a spermie chlapců.

Steνe (Čt, 2. 7. 2020 - 19:07)

To je čemu právěže nerozumím .... Ale zřejmě vytahají nezralé sperma které dokáží mimo tělo nějak dozrát ... nevím.

Steνe (Čt, 2. 7. 2020 - 19:07)

Steve
Docela by mne to zajímalo jak to fakticky může fungovat u dítěte ... Nějak si to nedovedu představit v době před pubertou. Jako dítě bych se nedokázal vzrušit, vyhonit + dokonce aby vyteklo nějaké sperma ... toto prostě v dětství nefunguje. No nevím.

Steνe (Čt, 2. 7. 2020 - 19:07)

https://diskuse.doktorka.cz/odber-sperma-chlapce?page=6

:-( (Čt, 2. 7. 2020 - 19:07)

Od penisů se distancuji.

Nona (Čt, 2. 7. 2020 - 19:07)

Další zničená diskuze. Vy tomu dáváte, anonymové.

Reklama

Přidat komentář