Reklama

Oprátka za osm mrtvých - Olga Hepnarová

§! (So, 25. 7. 2020 - 12:07)

Podlomskej Auguste, ty si vážně Vymatlanej! Proč mi odepisuješ těma blbejma písmenkama, kdo to má luštit . - ty ,,skazála ona"

Mordhauser (So, 25. 7. 2020 - 14:07)

Omlouvám se, pokud se tě to dotklo. Ten citát s uvedením jeho zdroje byl míněn pro lidi s IQ nad 80, kteří se ještě buď učili rusky, nebo aspoň vědí o existenci bezplatných online překladačů na internetu. Mrzí mě, že ty nepatříš ani do jedné z těchto kategorií, a vrcholem tvého intelektu je vypocení symbolu pro paragraf na klávesnici počítače či chytrého telefonu.

§! (So, 25. 7. 2020 - 20:07)

Drahý a milý Mordhajzle, mě si nic nedotklo. Azbuku znám a něco jsem vyluštil, jenže ji nesnáším, proč bych měl číst tvé hloupé skřeky v cizí řeči, jsme proboha v Čechách. Tvé citáty mohou být určené třeba od IQ rezavé pumpy až po kosmonauta, jsou stejné určené do odpadu, on to totiž nikdo nečte. ani já nečtu celé tvé kydy o bratrech Pičusových. Tak se z toho neposer

Mordhauser (So, 25. 7. 2020 - 22:07)

Ty mě nepřestáváš překvapovat. Kdybys měl IQ aspoň 70, chápal bys, že jsem si ty ruské věty nevymyslel, nýbrž převzal z ruskojazyčných médií.

morde augustiá… (Ne, 26. 7. 2020 - 04:07)

... moje IQ je ti akorát na dvě věci, na nic a na hovno, vidíš píšu, používám klávesnici, mám roční školu psaní na psacím stroji, píši všemi deseti, na rozdíl od příslušníků VB i STB, a další pakáže, kteří datlují jedním prstem. Proč přejímáš nějaké přiblblé texty z nějakých médijo - ruskomrdek není pořádná výmluva ani omluva, ale jen vychcaný manévr.

Mordhauser (Ne, 26. 7. 2020 - 12:07)

Na dvě věci to je, to máš pravdu. Nicméně blbost prdí, a ty svými sordidními mozkovými prdy zamořuješ nejen toto vlákno, ale celou diskusi na Doktorce, ne-li i kus celého českého internetu...

Mordhauser (Čt, 23. 7. 2020 - 05:07)

Stručnou rekapitulaci případu bratří Iľji (21 let) a Stanislava (19 let) Kostěvových z běloruského Čerykova, kteří brutálně zavraždili svou sousedku, učitelku Natálii Kastrícu, aby pak za to byli oba odsouzeni k smrti střelou do týla, naleznete zde: https://diskuse.doktorka.cz/opratka-osm-mrtvych-olga-hepnarova?page=176 ☻Mordhauser Ignát Aureola-Podlomský

Mordhauser (St, 22. 7. 2020 - 20:07)

Relativně rytířský aspekt činu bratří Kostěvových mohou někteří spatřovat v tom, že se tito raději rozhodli riskovat vlastní smrt, než aby nepomohli své milované sestře a jejím dětem.¶ Mordhauser Ignát Aureola-Podlomský

Soudný Juda (Čt, 23. 7. 2020 - 20:07)

Tak pravda je, že jakmile někdo zavraždí nějakou ženu nebo dítě, konvenční pohled je takový, že se v případě daného vraha jedná o zbabělce, a to výhradně proto, že útočil na slabšího tvora. Málokoho v této souvislosti napadne, že se podobný člověk danou vraždou postavil proti celé policejně-prokurátorsko-soudně-vězeňské mašinérii, která je daleko silnější než on, a je schopná ho zbaběle rozdrtit na padrť.

Proč? (So, 25. 7. 2020 - 12:07)

Každá vražda je zbabělá, třeba mafián zabije nějakého člověka, obvykle ho překvapí, ten je neozbrojený a tedy bezbranný, nebo sedí na společném obědě a oběť dostane ránu do hlavy pálkou. Tedy kdo je zde slabší a do je silný? To je otázka pro Aurelia Podlomského, jistě ji osvětlí a bez azbuky.

Někdo jiný (So, 25. 7. 2020 - 20:07)

Bratří Kostěvovi ale ubili a ubodali Kastrícu z upřímné nenávisti. A jistě tak neučinili proto, aby je policie s využitím těch nejmodernějších kriminalistických metod následně dopadla a usvědčila.

Varel Aurel Po… (So, 25. 7. 2020 - 21:07)

chtěl bych vidět ty nejmodernější metody, mrtvá Kastrica ještě než chcípla, jistě řvala jako kráva, takže to někdo prásk, asi sousedka Kubizňáková, ta má nastražené uši a čmuchá po celé vesnici. Policajti byli určitě zlitý, co by asi tak mohli vyšetřit, leda hovno. Usvědčovat nemuseli, ti dva blbci se usvědčili sami, byli od krve zmachaný jako prasata. Leželi na zemi a chrněli.

Mordhauser (Pá, 24. 7. 2020 - 10:07)

Jakkoli je to nyní mimořádně těžké, nemohu ti oponovat dokonce ani zde, Soudný Judo. Když Iľja a Stas vztáhli ruku na Kastrícu, ve skutečnosti tím opravdu nastoupili nerovný boj nejen s policií, prokurátory, soudy a vězeňským systémem, ale de facto s celým režimem, celou lukašenkovskou diktaturou! A učinili tak jistě s přesvědčením, že tím chrání svoji sestru (H)ANNU a její malé děti, ba celou svoji rodinu!¶ Mordhauser Ignát Aureola-Podlomský

Mordhauser (Po, 20. 7. 2020 - 20:07)

Diktátor Lukašenko má v Bělorusku tak obrovskou moc, že kdyby chtěl, mohl by k popravě bratří Kostěvových přizvat i Věru Gordievičovou. Je-li muž popravován mužem v přítomnosti žen, je to pro něj obzvláště psychicky náročné, jak jistě věděl již slavný německý výtvarník Lukáš Cranach starší v 16. století: https://tinyurl.com/yy2yty3b ¶ Mordhauser Ignát Aureola-Podlomský

Návštěvník (Po, 20. 7. 2020 - 23:07)

Pro ty dva sadistické sraby to bude náročné v každém případě .

Filip (Út, 21. 7. 2020 - 06:07)

Nevím, zda jenom to, že nějací mladí muži brutálně usmrtí nějakou ženu, která předtím dlouhodobě škodila jejich rodině, musí nutně indikovat, že se jedná o zbabělce. Třeba by bojácnost u nich spíše signalizovalo, kdyby byli dotyčnou Kastrícu naopak vůbec nekonfronotovali.

Lukaprdlenko (Út, 21. 7. 2020 - 14:07)

Konfrontace je na hovno, měli ji pořádně zakopat, nebo někde v lese a do bažin, když už ji chtěli odkráglovat, měli si to promyslet. Kdyby baba zmizela a nikde žádná mrtvola, tak by hovmo Lukašenko a jeho poctivá soudní mašinerie - (dělám si prdel) mohli soudit a popravovat. Jenže jsou to vychlastaný debílkové, tak musí pykat. Hovno se stane když tu nebudou, takových volů je plná Bělorus, Rusko a všechny ty Uzbekstany, Čečna, tak vo co de? Přestaňte už otravovat s těmi ožraly a pište něco o Olze, nebo si založte jiné téma volové!!!!

Návštěvník (St, 22. 7. 2020 - 06:07)

To, že ji zabili tak, jak ji zabili, svědčí o jejich velké upřímnosti a nerafinovanosti. Tyto jejich vlastnosti však bude řada lidí vnímat spíše pozitivně.

sergej opakovačkin (Pá, 24. 7. 2020 - 12:07)

Tedy je pravda že jestli to byla kráva, tak se nedivím že ji odkrouhli, ale měli to udělat rafinovaně, třeba ji ožrat a utopit v řece, nebo nechat umrznout, jenže to by bylo na jejich mozek hodně přemýšlení, takže si vlastně nasrali do vlastních bot. Jsou to poloruský vemena, co chceš od Bělorusů, mám s nima samé špatné zkušenosti.

22.7. (St, 22. 7. 2020 - 07:07)

Vražda z pomsty,no nevím.

Reklama

Přidat komentář