Reklama

Ježíš Kristus, Boží Syn

haha (Út, 30. 6. 2020 - 19:06)

Tak takové představy jsem neměl a jsem ateista a heterák. :D Ale na chlapy ani psy nemyslim v sexuálním smyslu ani nemam takové sny a představy, nikdy co tak vim. :)

Vy jste mi ale křesťani, jeden chce atraktivní vražedkyni (napravit, ale neatraktivní pošle rovnou do pekla, tu napravit nechce, nebo ne tak jako tu atraktivní...) a další chce kuřbu od chlapa, ten další šukat čokly, ale brání jim v tom strach z pekla, :D :D

Apoštol (Út, 30. 6. 2020 - 19:06)

Fantazie může mít člověk různé. Důležité je ale tomu nepodlehnout. Mě taky napadaly různé věci, třeba s naší fenkou. Byla milá, že... ale jsou to jen představy. Modleme se, abychom neupadli do pokušení.

haha (Út, 30. 6. 2020 - 19:06)

Tak tadyhle "křesťan" č. 1. (dokonce znovuzrozený) touží po atraktivní vražedkyni, ale brání mu v tom strach - a "křesťan" č. 2. touží po kuřbě od chlapa, ale zatím se bojí to dotáhnout do konce. To jsou mi ale křesťani :D

Steνe (Út, 30. 6. 2020 - 18:06)

Občas ty homo fantazie mám. Tak jako každý. I pár snů v noci už bylo. Ale zatím jsem se k tomu neodhodlal a spíše převažuje heterosložka mé osobnosti. Proto mám tu přítelkyni.

Steve (St, 1. 7. 2020 - 01:07)

Co se tady za mne vydáváš zmetku? :-(

Steve (Út, 18. 8. 2020 - 15:08)

tahni na vesmirn lide probudte se!

haha (Út, 30. 6. 2020 - 19:06)

a hele, Kristusák nám homovatí :D

Ježíš (Út, 30. 6. 2020 - 17:06)

Tak pozor, tvá bible porušuje zákony této země! :D

Ježíš (Út, 30. 6. 2020 - 17:06)

"ČR zavádí trestný čin hanobení životního stylu třídy i podněcování nenávisti k homo, trans a asexuálům" - justice.cz

Ježíš (Út, 30. 6. 2020 - 17:06)

Chceš říct, že Google snad stojí na straně zla a úchylnosti? To doufám ne!

Ježíš (Út, 30. 6. 2020 - 17:06)

Marsha P. Johnson (August 24, 1945 – July 6, 1992) was an American gay liberation[6][7] activist and self-identified drag queen.[8][9] Known as an outspoken advocate for gay rights, Johnson was one of the prominent figures in the Stonewall uprising of 1969.[6][10][11] A founding member of the Gay Liberation Front, Johnson co-founded the radical activist group Street Transvestite Action Revolutionaries (S.T.A.R.), alongside close friend Sylvia Rivera.[12] A popular figure in New York City's gay and art scene, Johnson modeled for Andy Warhol, and performed onstage with the drag performance troupe Hot Peaches.[6] Known for decades as a welcoming presence in the streets of Greenwich Village, Johnson was known as the "mayor of Christopher Street".[13] From 1987 through 1992, Johnson was an AIDS activist with ACT UP.[6]

Ježíš (Út, 30. 6. 2020 - 17:06)

A ouchyl jsi ty, Google ti jasně ukazuje, koho má na hlavní straně za hrdinu!

Apoštol (Út, 30. 6. 2020 - 17:06)

Steve, doufám že jste měli plné publikum! Bylo i pěkné počasí. A toho úchyla, Karla M., si nevšímej. Je to primitiv. Je moc dobře, že takhle hrajete pro dobročinné účely!

Ježíš (Út, 30. 6. 2020 - 17:06)

A kuřba pro dobročinné účely se nesmí?

Hinduista (Út, 30. 6. 2020 - 14:06)

Ó veliký Šivo a Višnu, jediní praví Bohové, ulomte lotosový květ a ucpěte jím hrdla zdejších uřvaných křesťanů a muslimů, děkuji vám!

"Vědci ho hledali, objevilo ho až sucho. Chrám se vynořil po 200 letech
28. 6. 2020, 4:15
pal, Novinky

Když byl před více než 200 lety starý chrám zasvěcený bohu Višnuovi zatopen během ničivých povodní, které východ Indie postihly, vědci se domnívali, že se jim ho brzy podaří objevit. Nakonec se ale začali smiřovat s tím, že je už ztracen. Až do současnosti, kdy vrcholek jeho věže odhalilo sucho, jež v oblasti v těchto dnech panuje."

tak fajn (Po, 29. 6. 2020 - 23:06)

Tak fajn. Přesťaň řešit homosexualitu, když se tě údajně netýká, najdi si nějakou šťabajznu, holku krev a mlíko a pěkně ji ohni a udělej jí to. Kecama o homosexualitě a bibli jí to ale neuděláš. Jaké holky se ti vůbec líbí, pokud jsi tedy na holky?

Apoštol (Po, 29. 6. 2020 - 21:06)

Buď byli homosexuálové nebo pedofilové nebo asexuálové. Celý NZ + současná katolická církev.

ve skutečnosti (Po, 29. 6. 2020 - 23:06)

byli apoštolové ženatí, Petrem (od něj se odvozují papeži) počínaje. Svobodný byl apoštol Pavel, nebyl ovšem z původních dvanácti apoštolů, byl dalším apoštolem, mimo těch dvanáct. Ten byl svobodný, ostatní měli ženy a děti, Petr měl i tchyni, kterou Ježíš uzdravil. Žít bez ženy není pro každého, má smysl jen když někdo chce sloužit Bohu, jinak je lepší se oženit.

Jirka (Po, 29. 6. 2020 - 23:06)

Není pravda, že apoštolové byli ženatí všichni, asi třetina jich nebyla ženatých. A také není pravda, že je lepší se oženit, potom co přijali evangelium, Pavel říká, že je lepší ať zůstanou jak jsou, ať už byl kdo ženatý nebo ne.

Jirka (Po, 29. 6. 2020 - 23:06)

1.Kor.7:8 Svobodným a vdovám říkám, že je pro ně lepší zůstat, jako jsem já. --- Sloužit Bohu může člověk ženatý i svobodný. Jde o přijetí Ducha svatého a znovuzrození. Když se někdo oženil, bylo to jenom proto, aby nesmilnil mimomanželsky, ale to neznamená, že jako ženatý mohl být blíže Bohu.

Reklama

Přidat komentář