Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Natalie (Ne, 28. 6. 2020 - 06:06)

Tak jsem se byla teď ráno Pissíku vyčůrat. Normálně jsem si dřepla na bobek a hned jsem čůrala,protože jsem potřebovala dost a rychle a tak jsem čůrala z pipinky větším tlakem větší proud. Počkala jsem až to bude všechno venku a byla jsem hotová a oblékla jsem kalhotky a šla domů. Vyčůrala jsem se venku,abych si mohla prohlédnout jak čůrám. Jinak chodím na WC. Tak hodně po ránu někdy prostě čůrám. Mohla jsem čůrat do sklenice na pivo a změřit kolik,ale to mně napadlo pozdě. Asi bych ji možná naplnila jak se mi chtelo dost.

Tom (Ne, 28. 6. 2020 - 06:06)

Moc krásné čůrání, udělal jsem si to nad tím. Nechceš psát taky častěji? Máš moc pěkný čůrání.

Návštěvník (Ne, 28. 6. 2020 - 06:06)

Honím. Chci do tvé píčky. Strašně chci. Už to bude,už.

Pissík (So, 27. 6. 2020 - 19:06)

Holky nečůrají stejně. To už mám vyzkoumaný. Některá má malý proud,jiná velký, některá to pustí hned jiná pomalu,některá má pipinku malou jiná větší. Já jsem moc zvědavý jak čůráš ty,když už o tom píšeme.

Natalie (So, 27. 6. 2020 - 20:06)

Ale to je normální , já taky někdy čůrám decentně a když se mi chce hodně tak čůrám velký proud.

Pissík (So, 27. 6. 2020 - 19:06)

Klárko krásný. Já mám na dívčí čůrání hlavně na tvoje slabost.

Klára (So, 27. 6. 2020 - 19:06)

Našly jsme krásný houbičky a už se suší. Večer uděláme ohýnek a budeme slavnostně grilovat pro maminku jako na úspěšný návrat. Natálko na Libora se nezlobím,on byl jen tak natěšený,že si to ani neuvědomil a už čůrám normálně. V lese jsme s Nikou čůrala dvakrát , protože jsme byly hodně napitý a pipinky nám oběma hned dělaly rychlý přímý obloučky trochu před pipinky a ta moč byla opět světlá jako voda. To ji máme takovou,když hodně pijeme. Po druhý jsem čůrala já stejně, Nikola se přidala a až za chviličku jí pipinka čůrala jen malý pramínek pod zadeček,protože se jí moc nechtělo, tak ještě trochu zatlačila a udělala ještě jeden pramínek a bylo to. Libor dnes hodně pracoval,pomáhal se zahradou a moc si ho za to vážím. Do hospůdky nepůjdeme, maminka nemůže vůbec alkohol teď a možná se půjdu s Liborem projít a vyčůrám se mu jak bude chtít a já bych dnes moc chtěla ho mít v pipince a jeho hřejivý pramínek lásky.

Todd (Ne, 28. 6. 2020 - 00:06)

Klárko musím se ti přiznat,udělám se při každém tvém čůrání,o kterém píšeš. Omlouvám se,ale nemohu jinak. Jak to jde z tebe ,jde to okamžitě ze mně. Už od loňského léta skoro denně. Kdybych nebyl opilý nikdy bych to nenapsal,ale já musím. Piš prosím dál. Já to potřebuju. Já to tvé pipinkové čůrání miluju.

Návštěvník (Ne, 28. 6. 2020 - 00:06)

ach Toddie, neomlouvej se

haha (So, 27. 6. 2020 - 18:06)

strašný fantasmagorie, vy odborníci na anatomii

Návštěvník (So, 27. 6. 2020 - 17:06)

Jsem kluk a když si ho při čůrání přiškrtím, tak to taky dost zabolí. Něco jiného je, když to mám na krajíčku a je to kritické a není možnost se vyčůrat, tak si ho taky zmáčknu. Ale to je jen takový impuls, že to močák nespustí.

Natalie (So, 27. 6. 2020 - 17:06)

Já jsem to zkusila až teď a je to nepříjemné, stále se mi chce čůrat po tom a nic ,tak teď jsem byla a už jsem čůrala,dívala jsem se zrcátkem pak dovnitř kolem močové dírky jestli tam třeba nemám něco natržený ,ale jen je zarudlá, nic víc. Tak příště půjdu na malou už normálně plná.

Pissík (So, 27. 6. 2020 - 18:06)

Ty ses hezky rozepsala . Nechceš si psát o čůrání víc třeba jako Klárka?

Natalie (So, 27. 6. 2020 - 19:06)

Pissíku holky čůrají všechny stejně . My čůráme štěrbinkou a vy na to máte nástroj .

? (So, 27. 6. 2020 - 16:06)

To je zase nesmysl. Prstem dírku neucpeš musí se opřít o stydkou kost a pak bolí ty měkké tkáně ale ne čůrání. Jo když kluk myslí že ví...

Natalie (So, 27. 6. 2020 - 16:06)

Ano,tak jsem to udělala

Zuzka (So, 27. 6. 2020 - 14:06)

Jen pozdrav na chaloupku. Čtu dál a občas to moc nejde. Užívejte sluníčka!

Matlák (So, 27. 6. 2020 - 13:06)

Já u Klari mám pnutí až mi to povolí a pustím to ikdyž mi nedá čůrání. Já měl ráno už pnutí,ale pustilo to,jak sí nikola v rohu sthála kalhotky a čůrala a mně se stalo taky i.

Pissík (So, 27. 6. 2020 - 12:06)

Moc krásný čůrání! Já už se nemohl dočkat, já bych s tebou čůral až bych brečel ,jak jsi psala o tom,že ti Libor tlačil do pipinky na čůrací dírku když jsi to pustila,tak to bylo tak maximální, že už jsem to nevydržel.

Návštěvník (So, 27. 6. 2020 - 13:06)

No jo,Klára je dost výrazová a neuvěřitelně jednoduše spontánní. U toho se musí udělat každý puberťák, co nemá holku.

Reklama

Přidat komentář