Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 18:07)

. Silná žena není jak píšeš, že zastane vše. Silná žena vám v partnerství podá pomocnou ruku, neboť i muž je jen člověk. A silná žena sdílí i jeho trápení, úskalí atd. Silná žena ho nezatratí,. že přestal vydělávat nebo, že onemocněl, či ztratil práci. Vůbec nechápete partnerství. Je to vzájemná důvěra, pomoc, pochopení atd.

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 19:07)

Tak taková žena je snem každého muže. Proč by ji někdo vedle sebe nesnesl? To nedává žádnou logiku.

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 19:07)

Já nevím. Snažím se taková být. A 15 let si toho muž váží a já zas toho co dělá pro mě.

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 15:07)

Setkala. Jednoho mám 15 let doma. A kvalitu se představuji i tak, že přiložím ruku k dílu. Muž mi nosí květiny i po tolika letech, malé drobnosti a pozornosti. Jen tak mi přes den napíše či zavolá. Občas má pro mě překvapení. Umí se chopit jakékoliv práce včetně domácích prací, ale neznamená to, že budu celý den ležet na kavalci a můžu mu pro změnu dělat i já věci, které sou potřeba a které mi nic tak hroznýho neudělají, abych zvedla prdel z gauče. Myslím si, že pokud bych jen brala, tak si nevážím jeho, ale ani sama sebe.

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 18:07)

může si muž vážit takové ženské ? může ji obdivovat. ? celý den ve smradlavém triku ,nečesaná nemytá ? Neuklízí nevaří ,nechodí ven.. A kolem pochcané koberce od kočky a psa

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 18:07)

Může. Ale tobě to nedochází, protože jsi mařka.

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 19:07)

Vážně? to se pak nesmí divit, že si najde voňavou, schopnou a akční ženu.

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 18:07)

Běžný muž ne. Patrně se brzy poohlédne jinde.

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 14:07)

Nechtěla bych muže co rofrcá veškeré peníze a kupuje nesmysly, nechtěla bych muže, který se o nic nepostará, není schopen plnit si základní povinnosti. Např. úřady, daně. sociálka, práce atd. Nechtěla bych muže co jen zahálí v posteli a říká mi jak je unavený a že nemůže ani dojít z odpadky. Nechtěla bych muže s kterým mám zážitky tak maximálně doma v posteli. Protože v tu chvíli to není partner, ale jen člověk co chce brát....Někdy si tu roli obraťte a upřímně si odpovězte zda byste s takovým člověkem jako Květa žila a oddaně jí sloužila.

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 18:07)

To tvoje obrácení rolí nedává smysl. Muž je muž a žena je žena. Muž má být ženě oporou, ne naopak. Žena je slabší a zranitelnější a muž jí ochraňuje a stará se o ni. Že vy máte doma hňupa, co se jenom válí v posteli, za to já nemohu.

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 18:07)

Blbka nepochopila. Dalo se čekat.

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 18:07)

Blbka jsi ty když tady nechutně nadáváš ženě, kterou vůbec neznáš.

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 18:07)

ajaj potrefená husa se ozvala. :-))

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 18:07)

Zalez Mařeno a mazej vařit guláš pro starocha!!

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 19:07)

Blbý zlato.U nás vaří on. :-))

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 19:07)

u nás taky vaří manžel :-) tady to ta zapšklá opuštěná paní netrefila

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 19:07)

Je to zoufalkyně, myslící si, že všechny vaříme a uklízíme od rána do večera. Ale tím se nemusíme trápit. Nám chlap do zaječí nezdrhl. Kdepak asi bude chybička?

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 19:07)

Ne občas taky perete, žehlíte, kropíte, pečete, zašíváte, děláte s dětmi úkoly a taky podržíte starýmu aby si vyklepal pytel.

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 20:07)

poslyš ,a ty nepereš ? nežehlíš ? Že to bereš jako urážku ? já třeba šiju,a hrozně ráda ,tím pádem i žehlím a taky ráda.Vystudovala jsem oděvku ,tak mne to živí i baví.A ano i potřebný material vysrážím , žehlím a KROPÍM :-). No a když se po použití zašpiní ,světě div se já to i vyperu.. Pokud neznáš praní, tak nejsi vyjímečná ale si pěkná špína.

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 19:07)

Ano správně si to napsala to OBČAS. A když to nedělám, tak se toho chopí partner. A nebo se na to vykašleme a jedeme pryč na prodloužený víkend a ty si vše užíváme, Vážně vycházíš z nějakých komunistických modelů rodin a její funkce.

Reklama

Přidat komentář