Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Matlák (Čt, 2. 7. 2020 - 11:07)

Violó dáš mi čůrání?

Návštěvník (Čt, 2. 7. 2020 - 08:07)

Právě je rajcovni nejen když holka potřebuje a chčije hned skoro ještě než si stáhne kalhotky,ale i když čeká a pipina se jí spustí až po chvilce. Tak si tu její pipku můžu prohlédnout v klidu a v napětí jak to z ní to chcaní poteče. Nesouhlasím, že každá holka močí stejně. Každá chčije originálně a proto je to mj.i z toho důvodu vzrušující.

Pissík (Čt, 2. 7. 2020 - 07:07)

Krásný ranní rozjezd! Ikdyž vám čůrají pipinky ráno málo,i malý čůrání je Klárko a Nikolo rajcovní.

Natalie (Čt, 2. 7. 2020 - 07:07)

Já mám nastydlé močové cetsy a byla jsem v noci a i ráno jsem to nemohla vydržet a na záchod jsem doběhla s rukou mezi nohama,ale stejně jsem neohlídala mokré kalhotky a počůrala jsem si je. Dojdu si pro bylinky a nasadím brusinky.Dost mně to bolí po vyčůrání. Asi jsem byla hodně včera ve vodě.

Klára (Čt, 2. 7. 2020 - 07:07)

Niki se dnes vzbudila na čůrání už před čtvrtou a tak to udělla do nočníku a chtělo se jí nutně,protože hned jsem slyšela jak to z ní rychle proudí, jen si vzala do ruky nočník a ještě dočůrávala dlouhý pramínek, já jsem tedy vstala a na bobečku pipinku nastavila těsně nad nočník a pustila to do něj taky.Pipinka byla u mně hodně sevřená, tak jsem si jí trochu roztáhla rukama ,abych nečůrala moc okolo pipinky,ale přímo do nočníku.Šlo mi to taky rychle a prudce ven. Načůraly jsme tak tři čtvrtě a já to vylila z okna na záhonek. Teď jsem na zápraží s Nikolou a už jsem moc nepotřebovala na malou,ale zkusilA jsem to tady do trávy. Musela jsem chvíli počkat a až pak jsem z pipinky čůrala mírným pramínkem malou loužičku a Niki to šlo podobně tak z pipinkynejdřív nic,pak jen pár kapiček a pak mírný proud do malé loužičky,protože se nám už moc čůrat nechtělo.Libor spí nahoře,zkontrolujeme mamču já si dám kávu a lehkou snídani a Niki asi čaj a půjdeme na houby.Myslím,že po tom kafi a čaji nás pipinky budou nutit se vyčůrat v lese. Jen pošlu ségru ještě na záchod jestli nechce to druhý,aby nemusela v lese jako minule.Mně se už trochu chce a tak to radši udělám ještě tady doma na záchodě. Libor je ranní spáč a tak ho překvapíme košíkem s houbičkama. Dnes chceme jít okolo Tanečnice, tam rostou pravý hřiby a kováři a křemeňáci. Ten viadukt tady je,ale je daleko,obávám se,kdyby se mi chtělo čůrat tak bych to nevydržela až tam dojít a musela bych to pustit někde cestou,ale můžeme se tam zajet podívat na kolech a to bychom asi vydržely a pak se tam vyčůraly.Je to kolem 3-4 km odtud.

Viola (Čt, 2. 7. 2020 - 06:07)

Byla jsem ráno na záchodě a čůrala jsem hodně.

Pissík (St, 1. 7. 2020 - 21:07)

Jo holky čůrejte a pište. Ten viadukt jestli tam je ,to je dobrý nápad taky. Těším se na cokoliv.

Šišmiš (St, 1. 7. 2020 - 20:07)

Holky ,zjistil jsem,že máte v Mikulášovicích nedaleko viadukt. Nezkusíte čůrání tam?

Klára (St, 1. 7. 2020 - 19:07)

Bibi ahoj, tak ty houbičky ti přeju,skoro jsem tvůj vzkaz přehlédla. My se s Nikou podíváme do lesa zítra.

Klára (St, 1. 7. 2020 - 19:07)

Měly jsme naplněný den a byli jsme i v Schandau, ale jen na 2 hodinky,abychom maminku nenechaly dlouho samotnou,ikdyž ji to nevadilo,ale stejně ji chceme mít trochu pod dozorem ,tak jsme se vymáchali a dali rychlý sauny a relax bazén a jeli zpátky. Bylo čůrání jen cestou u lesa a jak jsem si myslela tak se stalo. Libor se vyčůral s námi taky a okukoval mne a moji pipinku jak proudím z ní a Niki ta čůrala kousek vedle. Pak byl natěšenej na mne a asi ještě něco vymyslíme, Víc napíšu zase zítra. Hezký večer

Zuzka (St, 1. 7. 2020 - 20:07)

Taky přeji hezký večer. Pozdravuji na vaši chaloupku a jsem ráda,že jste s maminkou vpořádku a že se zotavuje. Pa.

Pissík (St, 1. 7. 2020 - 18:07)

Kluci tohle mi nedělejte, to jsou maxiklády. Kdyby to napsala holka,už jsem na konečný.....

Mini (St, 1. 7. 2020 - 16:07)

Nedávno jsem potkal dívku kolem 18 roků. Měla krátkou modrou sukni,černé punčocháče a páskový boty,chvilku si sahala na kundičku pod sukni a mně blesklo,že potřebuje čůrat. Šel jsem nenápadně za ní už totálně vzrusšený tou představou, nedaleko byla brána a vjezd do parkoviště. Ona hned zamířila za odstavený vrak náklaďáku, ihned vyzvedla sukni a stáhla krásný bílý kalhotky a z její kundičky se souběžně vyřinul nekonečně krásný proud močení Viděl jsem to všechno tak z deseti metrů, nevěděla o mně. Hned jsem se úplně samovolně udělal do kalhot ,sedl jsem si radši na bednu kousek vedle. Když odešla tu její velkou louži jsem si vyfotil a doma si ho u toho vyhonil,největší sexuální vrchol.

Ferda (St, 1. 7. 2020 - 18:07)

tohle se musím taky svěřit. Ta holka měla tak kolem šestnácti, štíhlá a na sobě kratší modrobílou sukni nad kolena a světle hnědé průsvitné tělové punčocháče. Taky si občas sáhla pod sukni mezi nohy a tlačila si na buchtičku a navíc se zastavovala a trochu stahovala nohy k sobě a mě bylo jasný,že nutně potřebuje na záchod čůrat. Bylo to na vinobraní a tak jsem ji sledoval. Ona asi ani neměla čas pozorovat, jestli o její potřebu má někdo zájem a zmizela na konci jednoho dvora za roh a já nemohl odolat a tam v zápětí přišel za ní ve chvíli, když to zrovna asi pustila, protože byla na bobku a pod ní se teprve loužička začala rozlévat, dělal jsem jako by nic a šel jsem jako čůrat o kousek dál k té samé zdi.Přitom jsem byl tak vzrušený, že bych ze sebe nedostal ani kapičku.Ona překvapivě čůrala dál,po očku jsem viděl její dlouhý rotříštený proud z její pipinky a stále větší louži. Samotnou pipinku jsem neviděl celou,jen její kousíček, odkud čůrala. Když dočůrala rychle se oblékla a zmizela pryč a v tu chvíli jsem cítil, že se z toho brzy udělám a došel jsem k její louži a všechno,vzal ho do ruky a ihned jsem se udělal do ní. Tedy louži jsem si nevyfotil na památku, to mne nenapadlo,ale občas jsem si tu situaci ještě ve fantazii přehrával a musel jsem si to udělat rukou znovu.

Mike (St, 1. 7. 2020 - 16:07)

No tý vole,já jsem už z toho velkej jen to přečtu. To Matlák ten bude mít pnutí....

Janek (St, 1. 7. 2020 - 15:07)

Moc inspirativní čtení! Já bych klidně ukázal holce pinďoura jak čůrá, ale chtěl bych aby mi ukazala to samé i ona. Violo já ti tímto nabízím takovou zkušenost...

Viola (St, 1. 7. 2020 - 18:07)

Janku já tě ale neznám.

Janek (Čt, 2. 7. 2020 - 08:07)

Violko a chtěla bys mně poznat? Je mi 19,jsem něžný romantik . Mohl bych se s tebou nezávazně potkat? Když se ti nebudu líbit tak nic,jinak bych ti to diskrétně ukázal jak čůrám a dovolil bych ti to,co by se ti líbilo. Moc bych se taky těšil, že mi ukážeš i ty jak čůráš a jak hezkou máš postavu a pipinku.

haha (Čt, 2. 7. 2020 - 11:07)

Něžný romantik? A která ti na to skočí, tak romantiky taky moc nepobrala. Až s e jednou zamiluješ, tak na to přijdeš co je to romantika proti sexuálním hrátkám.

Viola (Čt, 2. 7. 2020 - 09:07)

Já bych chtěla, ale nevím. Ale počkej, jen když o tom nenapíšeš sem a ani já. Stejně nevím ještě. Bojím se s cizím klukem ,nevím jestli bys byl upřímný a kdybych nechtěla, abys to pochopil.

Reklama

Přidat komentář