Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

ShabbaTot-Jahoda (Ne, 28. 6. 2020 - 07:06)

ha,ha,ha,ty mě dnes po ránu pěkně bavíš Cynik..."Neutíkají takhle náhodou Venezuelané ze své vlasti kvli zhroucené ekonomice?Za kterou může více než Maduro jednak pád cen ropy a embargo a sankce Spojených států,ale především destruktivní politika opozice a jejího lídraGuadioa.."ha,ha,ha,Cynik,ty jsi vykopávka propakandy bolševika...bolševik vinil dokonce o USA a jejího amerického brouka z neurody brambor v 50 letech.USA mohla prostě uplně za všecko a navíc bolševik,stejně jako ty Cynik předvídal brzký pád dolaru a USA.Tak já to teda řeknu čím to je,že ve Venezuela mají holou prdel,nemaj co žrát a choděj se pást na smetiště mezi odpadky a to se tam ale doopravdy děje.....maj tam bolševika.Bolševik kam stoupne,tam 1000 let tráva neroste a okamžitě ruší veškerou životní úroveň obyvatelstva ,aby si žral jak prase u koryta a nikdy si nic neodpíral.Podívej jak je Maduro vyžranej,tak ten se teda špatně nemá,ten teda ne,má již jateční váhu a to prase přes 100 kg má a Maduro má víc jak toto.Ale on hlady netrpí jak jeho lid,ten teda ne!.Takže nebudem krafat a mlet blbosti a svádět bolševickou neschopnost na USA....Maj tam přece rusáky a jejich jaderné bombardéry,tak at jim dá nažrat rusák!Ale to se nestane!.....další tvoje perla..co se týče uprchlíků do Evropy ze Syrie,Afganistanu a Iraku,že za to jako mohou USA,západ a NATO,tak za to teda nemůžou,to je specialita arabáků,že když je v jejich zemi válka,utíkají ze země ,namísto,aby ji takový Arab bránil chová se jak zbabělec .Žid dělá ulně to samé,ale obráceně.Když je v jeho zemi válka,sjíždí se do své země ERETZ Israel z celého světa,aby ji bránil a nikdy se nechová jako zbabělec.Ještě co se týče zkrvavených pařátů a Moskvou podporované podržtašky,nějak jsi vybledl v odsuzování zabití Sulejmáního.Si ten islamista z Íránu jako myslel,že si bude betrestně napadat vojensky ropná pole v Saudské Arábii,podporovat materielně a penězma a zbraněma islámské teroristy z Hizbola v jejich útocích na Stát Israel a zabíjet ještě k tomu americké vojáky kdekoli to jen bude možné a nic se mu nestane?Zbyl z něj akorád mastný flek!A ani pes po něm již nyní neštěkne!...Mossad a CIA dodal informace,mAJÍ své špijóny uplně všude a americký orel bělohlavý islámského teroristu zrušil jak Hirošimu a Nagasaki !A namísto demonstrací a odporu na SV celý arabský svět oslavoval v ulicích měst,více o tom na webu Izrael cz.Tak si dál protiřeč Cynik,jseš zábavný....

Cynik - realista (Ne, 28. 6. 2020 - 10:06)

„... na webu Izrael cz“? Vždyť to ani neumíš napsat správně, tedy ISRAEL.cz… Už jsem zde jednou uváděl, že nejde o žádné oficiální izraelské stránky, jistě sis povšiml, že na hlavní stránce je text: „Podpořte nás!!! Jsme nezisková organizace čerpající výhradně z vašich darů“… a to podle mne hodnověrnost tamějších informací poněkud snižuje… „ha,ha,ha,Cynik,ty jsi vykopávka propakandy bolševika..“ - „propakandy“? Ani to neumíš napsat správně?

----- „,to je specialita arabáků,že když je v jejich zemi válka,utíkají ze země ,namísto,aby ji takový Arab bránil chová se jak zbabělec .“ --- Pominu rasistický podtón tvých slov a spokojím se s otázkou: A kdo ty války vyvolává a vede je, stejně, jako okupace cizích zemí, Jahodo, i pod zcela vylhanými záminkami, jako v Iráku? Jasně, bělopták… za ochotné spolupráce mnoha dalších armád, bohužel i té naší … ----- No, a ty kydy o bolševikovi, směřované ke mně, si můžeš zastrčit zpět do mordy, nebo i do prdele… a pěkně je pošoupni hodně hluboko, třeba motlitební knížkou.

ShabbaTot-Jahoda (Ne, 28. 6. 2020 - 14:06)

no dobře....netvrdím je jsem kovaný pravopisec,tak to teda nejsem,ale to neznamená,že si neumím obhájit své názory a ty si teda umím obhájit.Ještě mě u iblíse řekni co je rasistického na zbabělosti Arabů,kteří utíkají ze svých zemí namísto toho,aby ji bránili?Všechno mladí muži kolem 30 rok,svaly na rukou vytrénované a hubení a v kondici,co utíkají jako zbabělci do Evropy,když je jejich vlast v Afganistanu,Syrii,Iráku a i jinde potřebuje?:Toto by israelec nikdy nedělal!To je i toho u tebe rasizmus co jsem teďkoj napsal,ty brbe pobóchané prašivé?Jdi se Cynik se svou demagogijí vysrat.Ještě co se týče teho Sulejmána,nějak jsi se nevyjádřil k temu,že z něj zbul mastný flek,to ti nějak neštimovalo,že toho islamistického vrahouna orel zblikl a zrušil jak Hirošimu,si ta zahadrovaná islamistická krása jako myslel,že si bude beztrestně zabíjet Israelce,Američany a ještě provádět teroristické útoky na saudské ropné pole?Myslel si,že jako mež Ajatoláha bude beztrestně sekat a kopat kolem sebe jak zuřivá kobyla ?....Myslel blbě!Takže namísto bezduchého krafání o ničem se vyjádři i k tomuto.Stane se to,anebo nestane?Tak stane,anebo nee?Jo,jo...když jsme již u teho modlení....on se jako meč Ajatoláha modlil z Mohamedu a jeho pouštnímu démonu z hlíny Allahu....Israel se ale modlí k Hospodinu,živému Bohu zástupů....a kdo měl nakonec navrch?Allah ne,opět a opět se opakuji...dostal přes Sulejmána přes tlamu!

Cynik - realista (Ne, 28. 6. 2020 - 16:06)

"Ještě co se týče teho Sulejmána,nějak jsi se nevyjádřil k temu,že z něj zbul mastný flek," ... máš patrně na mysli íránského generála Kásema Solejmáního... americký atentát na něj je přece záležitostí starou již půl roku, a možná si vzpomeneš, že jsem zde v diskusi záležitost komentoval v době, kdy byla aktuální... dnes jen krátce připomenu, že Solejmání původně spolupracoval s amíky, po atentátech z 11. září 2001 jim pomohl vytipovat cíle v Afghánistánu, vztahy s USA se zhoršily po americké invazi do Iráku v roce 2003... --- Mohu tedy jen konstatovat, že se jako obvykle pokrytecky vyhýbáš aktuálnímu tématu - obžalobě prvního premiéra a nynějšího prezidenta Kosova Hashima Thaçiho z válečných zločinů a ze zločinů proti lidskosti, a tomu, jak se v Kosovu napakovala nejen Madeleine Albrightová, ale také generál NATO Wesley Clark…

ShabbaTot-Jahoda (Ne, 28. 6. 2020 - 18:06)

Thaci je válečný zločinec a patří k mezinárodnímu soudu do Haagu.A tam taky skončí,vrahoun,grázl a nažehlené hovado,ten čisté svědomí nemá.Ano.....ani Srb neměl svědomí čisté,ale taky mu to svět spočítal,jenže byla válka a nevím proč v ní omlouvat zločince a jedno z jaké strany.Boží mlýny melou pomalu,ale jistě a dojde i na toto muslimské hovado.Dokud bude dýchat,srbský národ nezapomene a až nebude tak taky,ten má nálepku grázla a již se ji nikdy nezbaví.

ShabbaTot-Jahoda (Ne, 28. 6. 2020 - 19:06)

jeho válečné zločiny prokázány,kdy se spolupodílel na vraždě Srbů,Romů a Albánců,kteří nesouhlasili s jeho vraždama,zločiny ,kde se spolupodílel na vraždách lidí a jejich rozebrání na orgány a toto byl pro něj výnosný obchod,píšeš,že nějaký politik ho z USA podporoval?Ale to bylo dříve,nyní amrický orel bělohlavý s tímto zločincem nechce mít nic společného,je na něj podána žaloba u soudu v Haagu a v USA je nevítaný a nežádoucí,nikdo ho tam nechce.I to letadlo do USA musel odklonit a vrátit se zpět do Kosova....ten se do Ameriky již nepodívá a to tak,že nikdy,orel bělohlavý s ním nic nechce a tak to taky zůstane.

ShabbaTot-Jahoda (Ne, 28. 6. 2020 - 14:06)

at žije Israel!!!!!

Návštěvník (Ne, 28. 6. 2020 - 05:06)

Celé generace žen se mají v Evropě možnost obnažovat, pravda jsem zažil i jeden pár angličanek co se v rodinném hotelu obnažovali u malého bazénku, kde byli děti a vyvalili ty své potetované dudy a zadky vyžrané fish and chips a přes jejich mladý věk to nebylo zrovna krásný pohled.Spíš vulgární, ale to je věcí nákladů hry. Patrně v Rusku by ženy dělali to samé a chodili nahoře bez v letních parných dnech a zabíjeli takto dusno i v tramvaji.

Návštěvník (Ne, 28. 6. 2020 - 05:06)

Rusko opět blbne co se týče lidských práv. Proč zas nenechá se obnažovat. To má tak špatné mínění o svých občanech. Nebo opravdu ví, že Rusové nemají potenciál na to žít svobodně a že by se to zvrtlo v další revoluci...

Návštěvník (Ne, 28. 6. 2020 - 05:06)

Bez komentáře.

sdfg (Ne, 28. 6. 2020 - 05:06)

On je to takový sexuální loudil co tu píše za Cynika, nebo za sdfg, takový šotek diskuse. Píše anonymně, takže navrhuji ho nazvat Šotkem diskuse.

Návštěvník (Ne, 28. 6. 2020 - 05:06)

Ruská ambasáda dráždí německé historiky, doporučila jim Putinův text o válce Ruská ambasáda v Berlíně poslala německým historikům email s textem ruského prezidenta Vladimira Putina o druhé světové válce. Podle ambasády jej mohou použít jako zdrojový materiál pro další historické bádání. Badatele ruská opovážlivost rozčílila, mluví o zásahu do akademických svobod.
----------------------------------------------------
To je normální, tady ten Cynik nám tu také vydává své texty jako historická mana boží...ovšem jeho slovy jako Putin májí jeho názory cenu rozšláplého hovna...

Shabbatot-Jahoda (So, 27. 6. 2020 - 23:06)

Já na vás prdím - zapadl do mne Bráník na doma a jdu spát.

Návštěvník (So, 27. 6. 2020 - 23:06)

To nemá cenu tady diskutovat, neznýmý sexuální ouchyl to tu nesutále sabotuje!

Návštěvník (So, 27. 6. 2020 - 23:06)

Asi sex jsem jí předvedl ty jelito!No ne?!

Návštěvník (So, 27. 6. 2020 - 23:06)

Jako sis sundal kalhoty a proběhl ses jako psíček a zvedl si před ní nožičku?To není sex to je exibicionismus, i kdyby si dělal stojku na hlavě, aby ti stát, tak to není sex.

Návštěvník (So, 27. 6. 2020 - 23:06)

Ježiš to byl sex, přišla mladá sousedka s bábovkou a já hned věděl,co tím myslí, tak jsem ji hned ukázal jaký jsem kanec a ona prý, že děkuje, ale že to nemuselo být, že vážně šla jen s tou bábovkou, no nevědí ty ženy co chtějí.

Návštěvník (So, 27. 6. 2020 - 23:06)

Takže sis prdnul jo?!

Návštěvník (So, 27. 6. 2020 - 22:06)

Většina diskutérů se schondne na, že SDFG byl dneska jednička, na druhém místě se umístil Datumka, za to že psal za Cynika a Jahoda nezklamal svými košatě rozvětvenými úderkami liberalisticky usa střihu. Cynik ten zaperlí zítra, až si to tady přečte!

Návštěvník (So, 27. 6. 2020 - 22:06)

Leda, že by si obvolával učitelský sbory v celá republice a dostavoval se na srazy po třiceti letech, tam vždy je nějaká co nemá chlapa a ráda by si těsně před tím nějakého našla, aby nemusela zas tam sedět a být bez chlapa.

Reklama

Přidat komentář