Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (So, 27. 6. 2020 - 22:06)

Kdo je ta kapitalistická korporátní krysa co tu dnes psala za cynika i za sdfg a pak se tomu smála, až se málem dle svých slov počůrala?!

Návštěvník (So, 27. 6. 2020 - 22:06)

Narazit si pořádnou ženskou a ženská pořádného chlapa a život by nám říkal pane, co?

Návštěvník (So, 27. 6. 2020 - 22:06)

Pořádné beranidlo a beranici, mát zasuvvák a zasunovadlo, párek loupací, to by byla lupačka jak hroma a netu jak berani do sebe narážet až makovice duní dutě a placatě jak trolům v hlavě...Jo červen to je normálních lidí měsíc sexu a ne diskusí. Kdo tu posledně psal něco o suché pochvě?!Tak namazat a hurá do světa!

Návštěvník (So, 27. 6. 2020 - 22:06)

Miloš aby se v tom tady dnes vyznal, ale ten jak známo má IQ , které mu neumožňuje se do diskusí aktivně zapojovat, pouze se jimi někdy prý baví, ale dost silně o tom pochybuji, Miloš nedělá zásadně věci, které jsou pod jeho intelektuální úroveň.
Drobná otázka, kdo koho dnes komfortoval?! Já cynika, nebo cynik Jahodu, datumka sdfg, nebo já sdfg?!

28.6. (Ne, 28. 6. 2020 - 04:06)

Přesně tak,ledaže by odvolali celý učitelský sbor.

Návštěvník (So, 27. 6. 2020 - 22:06)

Hlavně tedy je tady kokot ten, kdo se necítí jaski životem zde potěšen a neustále to tu prasí!

Návštěvník (So, 27. 6. 2020 - 22:06)

Jahodo, uklidni se.

Venca (So, 27. 6. 2020 - 22:06)

Komu byste dali hlas v soutěži o to, kdo je větší kokot?
Cynika-realitista, Shabbatot-Jahoda, sdfg, aladin.
Já bych zvolil sdfg, protože je to píča antisemitská, která ani česky neumí. Ale je to těsné - v závěsu jsou další zmínění exoti.

Upír (So, 27. 6. 2020 - 21:06)

Nechce tady nějaká vysát?!...

Návštěvník (So, 27. 6. 2020 - 21:06)

To už jsou tu dvě samice co volají po alfa samci, neuvěřitelné, tak nízká pravděpodobnost, no já tomu tedy věřím...Se sešli...

Návštěvník (So, 27. 6. 2020 - 21:06)

Čubka volá alfa samce, haló, haló..?!

sdfg (So, 27. 6. 2020 - 21:06)

Chci bít nakopán do koulí alfa samcem .

sdfg (Ne, 28. 6. 2020 - 05:06)

Píšeš rád za jiné troly na jiných diskusních fórech co?! Vtipné...

Návštěvník (So, 27. 6. 2020 - 21:06)

Koprofág a fetišista, tak to je a schovává se za nějakého cynika, který něco zažil, houby zažil, prdlajs zažil, je to pitomec, soustružil kolečk to je tak co zažil, ručičky nebojte se práce nám chce předat ale rukama místo hlavou,,,,

Návštěvník (So, 27. 6. 2020 - 20:06)

Kolik si vychoval cyniku dětí, kolika lidem si pomohl?! Podle mne nikomu, protože jsi prachsprostá útočník na internetu,blb diskuse-obecní, královsky se tady s datumkou bavíme u piva a močíme smíchy he he he

Návštěvník (So, 27. 6. 2020 - 20:06)

Prokurátor Vaš by tě Cyniku vydal do rukou NKVD, tak kdyby si tu neustále neadoroval stalinististou řízený Rusko co anektovalo Krym, což je v rozporu s mezinárodním právem, stejně jako v rozporu s Brestlitevským mírem nedalo svobodu severskám zemím a napadlo je,stejně jako napadlo Polsko i Ukrajinu obsadilo!

Návštěvník (So, 27. 6. 2020 - 20:06)

Kdepak ty by si Mussoliniho nevysvobodil z jeho hnízda v akci jako esso Otto von Skoržený, protože by tě tížili škorničky a podvazkový pás a nezbytná hnědá sukénka a tak by si neudělal parakoutoul a nesplachtil bys jak Otto s Dutchem do údolí do předem připraveného vozu a nepláchl bys

Návštěvník (So, 27. 6. 2020 - 20:06)

Stalin nebo komunisti anarchisti, vždyť bojovali na stejné straně, straně vítězů.

Návštěvník (So, 27. 6. 2020 - 18:06)

Dnes budu asi dívat na celovečerní 8mi hodinový film Shoa, než se tady bavit o alfa samcích.

Cynik - realista (So, 27. 6. 2020 - 18:06)

Alfa samec jsem tady já, jako jediný tady umím vložit citace různých odborných článků, které sedí jak prdel na hrnec.

Reklama

Přidat komentář