Reklama

Ariana a Raven

Marek (Po, 6. 7. 2020 - 10:07)

Moc o nich nepíše, ten její fejs je pro pobavení a to je v pořádku. Dnes tam napsala zajímavě. U ženských je příšerný, že pořád melou o dětech, myslí si, že to někoho zajímá a ono hovno. Proto tolik chlapů zahýbá anebo se nehodlá vázat. Ariana je v pohodě.

Návštěvník (Po, 6. 7. 2020 - 10:07)

A už je to tu zase. Mně taky nezajímají kecy o polidšťování psů a koček a to mám zvířata ráda. A někteří lidé sou s tím posedlí a nechápou že to lidi a partnera nezajímá. Za chvíli se dozvíme jaká je to výsada neprat a nemýt se. A jak si nás partneři za to váží. :-))

Marek (Po, 6. 7. 2020 - 10:07)

Tak se těm lidem co o tom melou vyhni. Já se taky pipinám s dětmi vyhýbám.

Návštěvník (Po, 6. 7. 2020 - 10:07)

To je otázka. Květa děti nemá tudíž o nich nemůže psát a už jí dva chlapi zahýbali. A celkem festově. Chudinka co radí lidem.

Návštěvník (Po, 6. 7. 2020 - 11:07)

krotitelka vztahů :-)
poradkyně a koučka

Marek (Po, 6. 7. 2020 - 10:07)

Tobě taky zahýbal.

Návštěvník (Po, 6. 7. 2020 - 13:07)

Nezahýbal. Všem sem zahýbala já. Což také není řešení. A dnes to vidím věkem již jinak. Hlavně já nejsem krotitelka vztahů a koučka. I když si myslím, že každá druhá by poradila lépe, než tragédka Květa co si kupuje chlapy autem.

Návštěvník (Po, 6. 7. 2020 - 10:07)

Podle sebe soudím tebe? Možná to dělají ty diskutářky na pochybných webech. Stejně tak jako Květa na webech yorkshir s podobně. Pes a kocour je její denní chleba focení jako sebe. Běž do háje. Co máš furt s tím zahýbáním? Já to neznám, ale ty máš asi bohaté zkušenosti,

Marek (Po, 6. 7. 2020 - 10:07)

Mám. Pipiny co furt melou o dětech mě nudí. A kámoše taky, proto zahýbaj svým starým. Je zajímavý, že neznám ženu, která by byla schopná dvě hodiny pindat o psovi, ale znal jsem jich pár, co furt melou o dětech.

Návštěvník (Po, 6. 7. 2020 - 00:07)

V tom případě je tvoje matka bez mozku, že tě porodila. Dle tvého příspěvku.

Návštěvník (Ne, 5. 7. 2020 - 22:07)

Mě by zajímalo, zda u bipolární poruchy je běžné chování Ariany. Třeba ty její změny podob různé smyšlené věci a lži. Jako zda si to dotyčná uvědomuje a co s tím může dělat, nebo je to vlastně už "blázen"?

Návštěvník (Ne, 5. 7. 2020 - 22:07)

to by mne taky zajímalo,Ale já si vážně myslím ,že je jeblá z podstat povahy, že bipolárku nemá

Návštěvník (Ne, 5. 7. 2020 - 22:07)

Také si to myslím. Snažila sem se kdysi načíst toho dost na toto téma. Ale tohle jak píšete vypadá jako osobnostní problém. Bipolárka patrně bude její zástěrka.

Návštěvník (Ne, 5. 7. 2020 - 21:07)

To je podle stavu . Já třeba mám plný, protože kdybych šla do práce mezi lidi, mohla bych se výrazně zhoršit. Ariana je špatná i když do kolektivu nechodí, má vlastně mnohem horší stav. Je v klidu doma, přesto ji hrabe. Proto má urco plný důchod.

Návštěvník (Ne, 5. 7. 2020 - 22:07)

ale asi berete léky a docházíte k lékaři Ona psala ,že léky nebere, a nikam na kontroly nechodí.Což je zvláštní

Návštěvník (Ne, 5. 7. 2020 - 22:07)

Je ro hodně divný. Když sem žádala o důchod přišlo mi to jako hloubková kontrola. Projeli všechny databáze kolik let se ofociélně léčím. Kolik let sem docházela na psychiatrii, kolikrát hospitalizace, jak dlouho sem pracovala, platila daně atd. Pak teprve mi posudková komise přiznala důchod s ohledem na stav. Výše důchodu mi počítali s průměru co sem za ta léta vydělala děleno nějaký koeficient. Musím brát léky a co měsíc kontrola u psychiatra. Nevím, že by měl někdo nějaký privilegia. Je to nastavený systém.

Návštěvník (Ne, 5. 7. 2020 - 22:07)

je dobře ,že to tu konečně někdo napsal ,jak to chodí. Že se prostě na kontroly musí chodit ,jako s každou nemocí. Mám kamarádku ,a její nynější manžel má dceru, u té propukli šílené stavy v 16 ti letech,následovala dlouhodobá hospitalizace v Opavě,léky, několikrát ji museli nechat odvézt, no prostě než si léky sedli,Dnes je to maminka dvou dětí,ale také každý měsíc chodí na kontroly, a někdy si i sama řekne o nějaké terapie.

Návštěvník (Ne, 5. 7. 2020 - 22:07)

Tak to běžně je. Navíc každý 3 roky si u mě žádají nový posudek od psychiatra, zda se stav nezlepšil či nezhoršil a podle toho jede důchod dál. Kdybych třeba rok nechodila k psychiatrovi, tak patrně brzy o důchod přijdu. Navíc doktor vám pomáhá najít terapie. Já byla třeba 2x na stacionáři v Bohnicích a moc mi to pomohlo. Záleží na vašem postavení, zda máte zájem se pohnout kupředu a kromě léků na sobě hlavně pracovat.

Návštěvník (Ne, 5. 7. 2020 - 22:07)

Není. Léky nebere 3 roky a ani není v invalidním důchodu.

Návštěvník (Ne, 5. 7. 2020 - 22:07)

Tak to se nedivím co tahle divno žena předvádí, když nebere léky.

Reklama

Přidat komentář