Reklama

Předměty v pochvě

Návštěvník (Ne, 9. 3. 2008 - 00:03)

kuličkový deodorant Oriflame

Návštěvník (So, 8. 3. 2008 - 20:03)

A co si tam otevřít vetešnictví?Nasadili bychom vyšší ceny.A neplatili nájem

To xxx (So, 8. 3. 2008 - 20:03)

A jak jsi na tom se záněty???

xxx (So, 8. 3. 2008 - 19:03)

Taky je vyborny nechat si zasunout oloupany banan do pochvy a pak si zasoulozit. Muj pritel je ujety na zasouvani ruznych veci do vaginy, mela jsem tam uz samozrejme okurku - oloupana je opravdu lepsi, ruzne lahvicky, uvarene vajicka, 20 pastelek, kalhotky, silonky, koralky, stary mobil, slehac a spoustu dalsich veci, ale nejvice ho rajcuje, kdyz mi tam zasune platek veproveho, asi hodinu mi to tam necha a pak si udela prirodni rizek. Predmety ve vagine jsou fajn, ale je potreba byt opatrni.

vojín Kefalín (Ne, 2. 3. 2008 - 07:03)

Martino a toho tam narveš : násadou nebo tím ježkem? Jestli tím rejžákem tak jí máš plechovou. To potom normálního čuráka necejtíš.

Martina (Ne, 2. 3. 2008 - 04:03)

V koupelně máme kartáč s dlouhou rukojetí a někdy, když to na mě přijde, tak si ho tam strkám a přitom si pouštím proud vody na poštěváčka.

student (Po, 3. 12. 2007 - 07:12)

dík terino, to je přesně to co mě zajímá...

terina (Ne, 2. 12. 2007 - 13:12)

jak jsem koupila, tak prodávám. Zda je to pravda, nechám na posouzení laskavých čtenářů.

Návštěvník (Ne, 2. 12. 2007 - 00:12)

Nevěřím ti a i kdyby se to stalo,pokousalo by jí pekáč a morčátko by si dokázala sama lehce vyndat,i když se krátce po smrti začne nafukovat a těžknout plyny,takhle reaguje na vzduchu,v kundičce je to možná zpomalené,ale určitě by ho dokázala vyrvat ven,měla bys zkusit potkana a vytáhnout ho za ocas..

terina (So, 1. 12. 2007 - 12:12)

Je to pár let, co se na jedné pařbě rozpovídal jeden známý - nemocniční gynekolog, na toto téma. Nejkurióznější případ, o kterém se zmiňoval, popíšu. Sloužil noční, na příjem dorazila celkem distingovaná dáma kolem čtyřicítky. Polomrtvá strachy a studem. Ptal se jí, co jí přivádí, prý cizí předmět v pochvě (to z ní páčil docela dlouho). O co přesně jde, to zjistil až při prohlídce, protože žena už odmítala mluvit. A on posléze také, protože zjistil, že jde (slabší povahy nechť prosím přestanou číst) o malé udušené morčátko. Jak ta žena hlodavce přesvědčila, aby tam vlezl, není jasné. Tam to šlo, zpět, kvůli směru růstu srsti, už ne. Jak jí ho nakonec vyndal, jsem radši nechtěla vědět, ale prý se zdařilo.

student (So, 1. 12. 2007 - 04:12)

dík všem co přispěli něčím k tématu. Pokračujme prosím a neodbíhejme od tématu.

alkáč (Pá, 30. 11. 2007 - 03:11)

Lidi co blbnete dyskutujete vo úplně něčem jynym!Sem z lochu nadupanej a chtěl sem si ho nad tim pohonit!

Návštěvník (Pá, 30. 11. 2007 - 02:11)

Sem myslela že ste spletli Terinu s Ferinou,já polívky nežeru,tak nevím jesli je to mísa na polívku?Boha taky nežeru.

Milan (Čt, 29. 11. 2007 - 17:11)

No tak ty Ukáčka jsem samozřejmě věděl a nepředpokládal jsem, že by to někdo nevěděl. Ale vzhledem k tomu že sjou si svou protivností podobný těm Íčkům - navrhuji, aby se zahrnuli do společné skupiny = "Ukíčka" :-) Bůh s námi je novinka a děkuji za ní a Terina si myslím že má i jiný význam a pokud ne, tak půjde buď o madam s extrémní pochvou nebo o omyl :-)))))

P (Čt, 29. 11. 2007 - 16:11)

Já pracuji v restauraci a terina odjakživa říkáme velké míse na polévku.

Návštěvník (Čt, 29. 11. 2007 - 02:11)

Taliáni a ostatní jsou vemena,jak hrouda jílu,ale jste si jisti,že jimi je myšleno to Íčko?Jsou to burani,hrne se jich po městě celej zájezd a řvou,zpívají,jsou tuři,to samé Španěláci,jedině na talíři.

Milan (St, 28. 11. 2007 - 13:11)

Íčko = uřvanej namyšlenej Ital - Izálie, Úkáčko = Týpek, kterej maká na stavbě za 5.000,-/měs a vypadá jako bezdomovec, Rákosník = Vietnamec, Buzna = buzerant, Hochštapler je nýmand - budižkničemu, Ikona je pravoslavný obraz nebo grafická značka u registrace na netu, úroková sazba je svinstvo, Justiční omyl je propuštění jakéhokoliv politika z vazby, pečenáč je kluk co usnul na solárku a got mituns s terinou neznám. :-))))) Tebe asi nalákalo nějaký íčko do sklepa, jde Tě zavřel a pak se z něj vyklubalo úkáčko, který Tě následně prodalo teplýmu rákosníkovi s xichtem jak z ikony. Tomu jsi asi sprostě nadávala a slibovala, že mu to spočítáš i s úroky. Soud ho samozřejmě prupustil - další vypečená situace:-))))) Jasnačka? :-))))

Michalka (St, 28. 11. 2007 - 03:11)

Omlouvam se ze jsem to predtim odeslala bez podpisu ujelo mi to. Dik za vysvetleni Icka, i kdyz zas nevim co znamena pojem z "Rimske rise"? Jako z Italie? Nebo jako Rom cikan(jako rimske/romske rise)? Tyhle jinotaje me serou,takze stejne si nejsem jista co to je:(Dale nechapu nazvy:Ukacko, rakosnik, terina, buzna, hochstapler, ikona, urokova sazba, justicni omyl, pecenac a got mituns.Dik za rady.

Návštěvník (St, 28. 11. 2007 - 02:11)

Jo to bylo,jenže já chtěla být před třídní 50 km pod zemí a ostatní se válely pod podlaze smíchy,co teprv,když se to doneslo klukům z vedlejší třídy,stačilo psaníčko zručně vhozené do okna,vydrželo jim to,dokud nenastal ještě silnější skandál,v autorství jiné.Profesorka měla jednu dceru našeho věku,druhou o rok starší,takže tyto záležitosti řešila s přehledem a recesí.Kluci byli horší,neustále chtěli,abych jim to předváděla,že mi naopak předvedou jiné pikantnosti,nikdy víc.

Milan (Út, 27. 11. 2007 - 08:11)

Omlouvám se - ujely mi nervy - ty čmoudi bydlí často vedle v hotelu a takovej bordel nedělá žádný jiný národ. Fuska - a to jako práskly, že jsi posbírala všechny péra ve třídě a teď je tam zahříváš aby se rozepsaly? No to muselo bejt celkem veselé... :-)

Reklama

Přidat komentář