Reklama

Ježíš Kristus, Boží Syn

Skutečný Hvězdoslav (So, 27. 6. 2020 - 09:06)

Ten pobožný blbeček, co tu psal o proklínání, tak mu nedochází, že aby někdo mohl proklínat, musí být nejprve pobožný a věřit na nadpřirozeno, magii, atd. Já nejsem pobožný, takže na nadpřirozeno nevěřím. Jinak proklínání - to dělal váš guru Ježíš. Když objevil strom, co neměl ovoce, tak ho proklínal. Já na tyhlety čáry nevěřím, bobci. Když mám nějaký strom, co nedává ovoce, tak zasadím jiný, co ovoce dává. Napsat o mně, že proklínám, je stejný nesmysl, jako si vymýšlel o mně Tony, že prý vidím archanděly. Prostě vy si vymýšlíte o mně to, co děláte sami, nebo co se děje vám. Ale ateistovi se tyhlety nadpřirozené kejkle nedějí, bobci. To vám nedochází. Páč nemáte logiku a myslíte si, že existují jen pobožní lidi jako jste vy.

Apoštol (So, 27. 6. 2020 - 09:06)

A Hvězdoslav nikoho neproklíná. To byla jen moje autoprojekce. Já bych to dělal na jeho místě. Kdysi před obrácením jsem proklínal lidi. Prohrál jsem s Hvězdoslavem v diskusi, tak se ho snažím očernit. Schválně jsem neuvedl ani svůj nick Apoštol. Ale teď mi došlo, že to stejně každý poznal. Pán Ježíš mě usvědčil z mých hříchů. Plakal jsem.

Apoštol (So, 27. 6. 2020 - 09:06)

S tím alkoholem je to tak, že Pán mě zatím neosvobodil. Takže kvartálně se někdy ještě opiju. Je to těžké se s tím rozloučit, když jsem to dělal celý život. Snad nedopadnu jako Tonda.

vím víc (So, 27. 6. 2020 - 00:06)

Vím,že Mulťa i Hvězdouna mají IQ 392. To je pravdivé, ale tajné. prosím nešířit!!!

Anonym (Pá, 26. 6. 2020 - 23:06)

Mulťák je taky blázen. Mulťák a Hvězdoslav, tak to bude povedená dvojka! Jeden horší, než druhej! Hvězdoslav proklíná lidi. Prý, kdo mu zavolá, tak do roka zemře. To přece normální není! Takový člověk. Tak to je psychiatrický pacient, jak vyšitý! Že by šílenec? Většinou ti, co tvrdí, že jsou normální, tak jsou pořádní blázni. Ti, co nějaký problém mají, tak se nestydí a třeba se i léčí. Navíc se k tomu přiznají. To je naopak odvaha, nikoliv zbabělost, mluvit o svých ne-mocech. Ale ten, kdo o sobě tvrdí,že je bezchybný, tak je to často jasný psychopat. Žádný psychopat si svou nemoc nepřizná. Bude se chlubit a urážet ostatní, ještě vyhrožovat, že zemřou, když mu zavolají na mobil. Od takových co nejdál! Radím,než bude příliš pozdě! Proti prokletí pomůže jedině pevná víra v ježíše Krista, Božího Syna. Amen. A dobrou noc všem.

Anonym (Pá, 26. 6. 2020 - 23:06)

Jirko, nech je bejt. Vždyť oni jsou blázni! Každej je, jakej je. Hvězdounovi nepřeju nic zlýho, ale Boží mlýny melou pomalu, ale jistě. Tím jsem si naprosto jistej! Ani oni nejsou bez viny! Skutečný Hvězdoslav má možná vysoké IQ, ale emoční inteligenci má na nule, proto tady uráží Apoštola i tebe pomlouvá. Je možný, že ho rodiče žáků chválili, jak naučil hrát jejich děti na klávesy. Vždyť on je ten farizej, co se chlubí, jak řádně žil,a že není jako ostatní hříšníci -alkoholici, feťáci. Je to dobře, že nikdy nespadl do závislosti. To ho ale neopravedlńuje ostatní urážet. Jeho velké Já a velikánská pýcha s ním žijou! Snad mu Bůh dá ještě do cesty znamení. Je mu 48 let,to jest střední věk, tak má snad ještě naději se změnit a napravit svůj vztah s Ježíšem. Starej a zapřísáhlej stařec -ateista,tak tam by to bylo ztracený úpně. Výdyť v Bibli je psáno jasně:,,Hříšník, byť stoletý, bude proklet."

Jirka (Pá, 26. 6. 2020 - 22:06)

Schovaný za klávesnicí dokáže dělat ramena každý, urážet a psát o lidech nesmysly, to není žádné umění. Spíš to vypadá jako projev kompenzace méněcennosti. A vůbec, virtuální komunikace na sociálních sítích umožňuje náhradu zakomplexovaným lidem, jak se nějakým způsobem realizovat, a anonymita jim napomáhá naplno se projevit.

Mulťák (Pá, 26. 6. 2020 - 21:06)

Mějte se tu, jdu pryč, je tu nuda, kdyby mě někdo parodoval, má možnost. Je i z čeho vybírat, nechal jsem po sobě na netu hodně stop, můžete mě parodovat dobře. Ahoj a někdy :)

Mulťák (Pá, 26. 6. 2020 - 21:06)

Ano, to je změkčilost a ještě chce jít do ráje a nás posílá do pekel, slaboch...

Mulťák (Pá, 26. 6. 2020 - 21:06)

Jirka by chtěl atraktivní vražedkyni, ale bojí se jí, tak chce raději platonický vztah, to je slabošství!

Jirka (Pá, 26. 6. 2020 - 22:06)

Že vytahuješ pořád cosi o vražedkyních, je důkazem, že se nemáš čeho chytnout. Možná jsem slaboch (jako křesťan si to přiznám), a možná i zbabělec, ale pořád ne tak velký jako ty, že se bojíš dát mail. Ano hrdinu dokážeš dělat jenom v anonymitě, to může dělat úplně každý, ale nejčastěji to dělají největší zbabělci a pomlouvači.

Mulťák (Pá, 26. 6. 2020 - 21:06)

Pro mě je Hvězdoslav dobrej chlap, teď už to vim. Změkčilí jsou tady ne homosexuálové, ale "heterácký buzny" jako Jirka, slaboch od pohledu.

Anonym (Pá, 26. 6. 2020 - 21:06)

Ty tady blbneš nejvíc, Hvězdoslave! Ten, kdo se léčí na nervy, nemusí být závislý, nebo blázen. Steve má Absolutorium. Je hudebník. Co ho znám, nikdy závislý na alkoholu nebyl, ani gambler, ani feťák! Blázen jsi ty, s tím, jak tady machruješ!

Mulťák (Pá, 26. 6. 2020 - 21:06)

když ta nábožná část co následuje Halíka je na úrovni ateistických sluníček jako je Werner z osacru nebo Tomek, všichni tu chtějí sluníčkovou multikulti gender korektní zemičku, já ne

Mulťák (Pá, 26. 6. 2020 - 21:06)

I když ta nábožná část co následuje Halíka je na úrovni ateistických sluníčke jako je Werner, všichni tu chtějí sluníčkovou multikulti gender korektní zemičku, já ne

Mulťák (Pá, 26. 6. 2020 - 20:06)

Měli bysme být spojenci proti společnému hlavnímu nepříteli dneška, sluníčkářům/neomarxistům/gender vypatlancům/multikulti sráčům. Ale nejsme. Vaše chyba. My vám ruku podali. Stále tam je. Ale kvůli tomu nebudu hned věřit na vaše pohádky, jste spojenci, ale NE hned kámoši. To je rozdíl.

Návštěvník (Pá, 26. 6. 2020 - 20:06)

Měli bysme být spojenci proti společnému hlavnímu nepříteli dneška, sluníčkářům/neomarxistům/gender vypatlancům/multikulti sráčům. Ale nejsme. Vaše chyba. My vám ruku podali. Stále tam je. Ale kvůli tomu nebudu hned věřit na vaše pohádky, jste spojenci, ale kámoši. To je rozdíl.

Mulťák (Pá, 26. 6. 2020 - 20:06)

USA jsou také cca sekulární země, ale chápu, že dneska je boj jinde, není to ateisté X věřící, ale neomarxisté X liberálové a konzervativci a jejich průnik. Multikulti a gender a negerský Blak lives matter proti svobodě slova a jistým hodnotám, které uznáváme i my ateisté, které by se daly označit za konzervativní (máma a táta atd... a ne rodič 1 a rodič 2 atd.), co mi vadí je právě ten neomarxismus a pak islám, který je naopak ultrakonzervativn a to i ty hlavní verze, natož ty nejhorší jako vyznávaj Saudi nebo ISIL

Mulťák (Pá, 26. 6. 2020 - 20:06)

Přátelé, jste trdla, většina zemí co věří na boha a silně jsou na tom bídně: jižní amerika, islámský svět, porovnejte ateistickou Čínu nebo hodně ateistické Japonsko, sekulární a částečně šintoistická země X Bolívie nebo křesťanské Mexiko, kde řádí válka gangů a drogových kartelů.

farář Jouda Kř… (Pá, 26. 6. 2020 - 19:06)

Zlikvidoval jsem už spoustu diskusí, zlikviduju i tuto. A budu tady pořád, takže nemáte šanci.

Reklama

Přidat komentář